זייר 71 מול te

זייר 71 מול te

שלום לכולם אני יודע שדשו ועסקו בהשוואה בין שני המכשירים לא מעט כאן בפורום , מקריאת כל השאלות והתשובות גיבשתי לעצמי מסקנה ורציתי לשמוע את דעתכם . היתרון של הזייר 71 * מצלמה מובנת - שהבנתי שזה גימיק נחמד עם תמונות סבירות אך לא יותר . * מעבד מהיר יותר משל הטונגסטון - אך מבקורות שקראתי על הטונגסטון נכתב שהמעבד שלו עובד לא פחות טוב ולא ממש מרגישים הבדל . * מחבר אוניברסלי - ששימושי בעיקר למקלדת החסרון של זייר 71 *זיכרון קטן יותר משל הטונגסטון * אין אפשרות לשדרג את מערכת ההפעלה * לא תומך בגלישה אלחוטית הטונגסטון - * תומך בגלישה אלחוטית בעזרת אינפרה רד * זיכרון גדול יותר -32 - * ניתן לשדרג את מערכת ההפעלה * השמע חזק יותר באוזניות - כששומעים קבצי מוזיקה אין לו מחבר אוניברסלי - האם זה חיסרון משמעותי ? האם אני יכול להסיק שאם המצלמה לא ממש מעניינת אותי בפאלם הטונגסטון עדיף על הזייר ?? אודה לכם על התייחסותכם

william

New member
ה-ZIRE71 גם יש לו IR, לכן תומך

בגלישה אלחוטית .... יש לשניהם אותה מערכת הפעלה, לכן שניהם ברי עידכון באותה מידה (אם אכן יהיה כזה)

פלסטיק

New member
יש גם הבדלים במידות הפיסיות

וההבדל בזיכרון הוא 16M ב ZIRE לעומת 32M ב TE מכיוון שישנן תוכנות מינימום שכל אחד שם הרי בנפח זיכרון פנוי ההפרש הרבה יותר גדול חוץ מזה ה TE בד"כ זול יותר לגבי כמה טעויות: תקנו אותך כבר לפני

cats inc

New member
וגם הגודל

ה T/E פיזית קטן יותר ורזה יותר מהזייר. חוצמזה אחלה מכשיר במחיר חביב.

למעלה