זיהוי קצת קשה

shirstan

New member
זיהוי קצת קשה

או קצת מאד אפילו... אהמ, זה שיר דאנס משנות ה-90 המוקדמות והמילים בו מעוותות, כאילו משהו אלקטרוני. יש בו מין סאונד של חצוצרות אחרי המילים, וכל הזמן חוזרים על אותם מילים ואותה מנגינת חצוצרות. קצת בלתי אפשרי, נכון?

4667

New member
סתם ניחוש כי זה נשמע לי דומה

move your feet של junior senior

shirstan

New member
לא לא, בכלל לא.

זה משנות ה-90 המוקדמות והפזמון נשמע כמו "the light..." משהו, רק בקול אלקטרוני מעוות. ואחרי זה יש מין מוזיקה של חצוצרות.

shirstan

New member
לפי שם השיר אני כמעט בטוחה שזה

זה... אני אבדוק, תודה!

shirstan

New member
לא לא זה... השיר שאני מחפשת אומר

רק את המילים "the light..." משהו. והוא יותר דאנסי ממה שכתבת. זה היה אתמול ב"תכלת" אם מישהו היה..

zender

New member
היי "אסף 1" ממצב?

אמרתי אם אני כבר באזור אז למה לא ניתן לאנשים החמודים להוריד קצת שירים,אני בטוח שהבוס שלי ישמח לשמוע שזה מה שאני עושה בשעות הפנאי שלי

zender

New member
אני יודע...אבל זה עושה לי רע

אני באמת לא רוצה להיות צבוע כי גם אני לפניי הצבא היה לי מינידיסק והורדתי עליו כל צליל ששמעתי,אבל עכשיו זה אחרת,אני מבין את אלה שעושים את זה אבל זה סתם מבאס אותי

DoronGL

New member
תנסי את זה....

אולי את מתכוונת לקטע שנקרא Inner Light ההרכב שמו PHANTASIA זה קטע אלקטרוני.......

shirstan

New member
לא :( השיר שאני מחפשת יותר קצבי,

במהלך כל השיר זה דאנס ויש גבר ששר ברקע בקול אלקטרוני.

shirstan

New member
גם לא. זה התחיל אופטימי אבל אז

שמעתי את השיר עצמו. בשיר שאני מחפשת זה ממש אותו משפט כל השיר.

Ice machinE

New member
אז אולי

bucketheads - the bomb! (these sounds fall into my mind)​
אבל את חייבת להזכר בטיפה יותר פרטים...

shirstan

New member
לא... אבל זה מתקרב כבר

הקטע הוא שזה כל הפרטים של השיר. יותר טוב מזה אני לא יכולה להסביר. *שיר דאנס *גבר שר *במשפט היחידי שחוזר על עצמו כל השיר יש את המילים "the light..." המשך המשפט אפילו לא נשמע כמו מילים נורמליות. *הקול של הגבר לא רק מעובד אלקטרונית, אלא נשמע ממש מעוות *שנות ה-90 המוקדמות *היה ב"תכלת" יום שישי... זה כל מה שיש לי להגיד.

zender

New member
בוא ננסה את זה למרות שלא נראה לי

Roy Vedas - Fragments of Life

למעלה