זיהוי פרק

King Homer

New member
זיהוי פרק../images/Emo83.gif../images/Emo44.gif../images/Emo61.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif

מאחר ועבר המון זמן מאז הקודם, הרי לכם עוד משחקון זיהוי פרק. ג'יימס ועדי מתבקשים לקחת עשרים צעדים אחורה ולחכות לפחות 24 שעות מעכשיו עד שהם ינסו לענות (וכמובן גם יצליחו
), כי הרבה יותר נחמד שגם לאנשים אחרים יש סיכוי
להודעה הזאת מצורפת תמונה. אתם צריכים להגיד מאיזה פרק נלקחה התמונה. בהצלחה, הומר. *אני מאד מקווה שלא בחרתי תמונה מסובכת יותר מדי. מאד מקווה. אם כן, תכתבו בתגובות ואני אחליף אותה. התלבטתי בינה לבין תמונה אחרת הרבה זמן.

t o m a k

New member
עונה...

אם אני לא טועה זה פרק 23 בסוף העונה השנייה.. זה כשלינט עוזבת את טום.... לא סגור על מס' הפרק אבל זוכר אותו כאילו ראיתי אותו אתמול...

גוט איט!../images/Emo13.gif

פרק 23 מעונה 2: לינט נמצאת עם הילדים במלון אחרי שהיא גילתה שטום בוגד בה כשהיא עקבה אחריו לנסיעת ביזנס באטלנטיק סיטי.

adii1201

New member
../images/Emo6.gifאני ישנתי סופסוף!

אבל לא הייתי עונה גם אם הייתי רואה את זה
לקח לי בדיוק חצי מבט להבין מאיזה פרק זה
סתם כי אני חייבת לשתף אם כבר
אתמול סיימתי סופסוף עם השיעורים (7 שעות של תרגילים במתמטיקה זו התאבדות
) והיה לי קצת זמן אז רציתי לעשות את הפרק השבועי בשביל מחר ואז אמרתי לחברה שלי שאין לי כוח לעשות את זה כי זה אומר לעבור שוב על הפרק ואין לי כוח לראות את זה שוב
כן הייתי עד כדי כך עייפה וחולה שלא היה לי כוח לראות שוב דספרט

King Homer

New member
מזל טוב על סיום השיעורים../images/Emo65.gif

אני שונא שיעורים

adii1201

New member
הו גם אני../images/Emo88.gif

ועוד מתמטיקה
פסיכומטרית
זה אשכרה התאבדות

y a m i girl

New member
חהחה^^../images/Emo181.gif../images/Emo82.gif

עונה שניה פרק 23 לינט חושבת שטום בוגד בה והיא לוקחת את הילדים למלון איפשהו... עונה שניה זה לא בעייה בשבילי, יש לי את כולה על האייפוד וחרשתי אותה קשות בחודש האחרון.

King Homer

New member
../images/Emo12.gif

למה דווקא העונה השנייה? היא גם ארוכה וגם היו טובות ממנה

y a m i girl

New member
אני יודעת../images/Emo181.gif../images/Emo82.gif

את הראשונה עדיין אין לי( זה בתהליכים, אין לי טורנטים טובים), את השנייה הורדתי ויש לי על האייפוד והשלישית-רביעית יש לי בדיוידי( מתאילנד
) , את החמישית אני רואה עכשיו וכשהיא תגמר גם אותה יהיה לי על המחשב... אל דאגה, אני חורשת את כולן.

King Homer

New member
אני ראיתי את העונות השנייה והשלישית פעם אחת

כל אחת, את הרביעית ראיתי פעם וחצי (החצי זה פרקים בחרים), והראשונה ראיתי כמה פרקים ובתכלס הורדתי אותה (אבל לא לאייפוד
) עם תרגום מובנה ואני מחכה כבר לסיום העונה החמישית (שהיא חביבה ותו לא
) כדי שאני אוכל לצפות בה כמו שצריך.

CharmedRulez

New member
ראיתי כל עונה פעם אחת בלבד.

פרקים שראיתי שוב, זה רק כי במקרה היה ב-יס ותפסתי שידור מקרי. הפרק היחיד שראיתי פעם נוספת אולי פעמיים הוא... "באנג", זה פרק שתופס אותך חזק. פרק מדהים פשוט.

CharmedRulez

New member
הלוותי למישהי את הדיסקים

עם עונה 1, לפני 5 שנים. הם לעולם לא חזרו אליי. לא היה לי כוח להוריד שוב.... ואת עונה 2 בקושי שמרתי... כנל עונה 3.

CharmedRulez

New member
אז הראשון שצדק, שישים תמונה במקום

מה זה השרשור התקוע הזה? קדימה קדימה...!

King Homer

New member
../images/Emo45.gif

השאלה היא מה עדיף - שכל אחד שפותר נכון את החידה ישים שבוע אחרי פרסום השאלה המקורית, או שעדיף שזה יהיה משהו תזזיתי כזה סטייל "זה או זה". לי לא אכפת, למען האמת

למעלה