זיהוי פרק!

King Homer

New member
זיהוי פרק!../images/Emo203.gif../images/Emo77.gif../images/Emo220.gif../images/Emo44.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif

להודעה הזאת מצורפת תמונה, שאתם תצטרכו לגלות מאיזה פרק היא לקוחה. הראשון שישרשר לכאן את הפתרון יצטרך למצוא תמונה מפרק אחר שאנחנו נצטרך לזהות וכן הלאה. תהנו!
צ'ירז, והומר. נ.ב - מהפרק הזה היו לי כל כך הרבה תמונות שרציתי לשים פה, והתלבטתי די הרבה זמן איזה לשים פה. מקווה שהבחירה שלי היתה מוצלחת. עוד נ.ב - תודה רבה לעדי ששלחה לי את הכתובת לאתר המופלא הזה (לפני לא מעט זמן
) - http://www.wisteria-lane.com/home.htm, שיכול להוות עזרה מאין כמוהה לכל מי שיחפוץ ליבו לפתור את השאלה הזאת. תודה רבה

james p

New member
פתרון

211 הפרק נקרא נשיקה אחת נוספת איידה גרינברג מגיעה עם הרכב כשלינט וברי מדברות על גבי והרומן עם ג'ון. סצינה מדהימה וזכורה לטוב!!!! צדקתי???

james p

New member
כן. אם כי שבוע הבא

כי הבנתי שזה שבוע שבוע. ובפסח יהיה יותר זמן. אם כי נראה לי שאני חייב לאסור על עצמי לענות כי אני כמעט תמיד יודע וזה לא פייר. כך שמי שיהיה אחריי בבקשה שישים משהו שיאתגר אותי! ואגב זה בהמשך לשרשור של עדי על התמכרות זה ממש מככה. אני מכיר כל כך המון פריימים ואסוציאציות שאני פשוט מכור לסדרה הזו!!! אין מה שהסדרה הזו עשתה לי לחיים!! לא יאומן!!!

King Homer

New member
פרק מעולה=)

בגלל זה ידעתי שאני אבחר דווקא בו - הוא אחד הפרקים האהובים עליי ולא אחד מהפרקים שנחשבו לבסט של הסדרה

adii1201

New member
יש לי הרבה כאלה שאני ממש אוהבת

אבל לא נחשבים לה-פרקים של הסדרה...

למעלה