זו רק אני או

זו רק אני או

שקארי ממש דומה לקלי קלרקסון??? ועוד משהו, מה שקרה עם מריו נכון? שהוא חתם על חוזה עם חברת הקלטות והוא עוזב את התוכנית?

Fairywitch

New member
חחח- זאת לא רק את...

קבלי קישור ונחשי מי חשבה על זה עוד בימים שהיינו קומונה קטנה ואינטימית? אני...

Juliann

New member
לגבי מאריו זה רק שמועות.

לגבי קארי, אני חושבת שקלי יותר יפה ומוכשרת ובעיני קארי נראית כמו ברבי טיפשה [ומשעממת] אבל זה עיניין של טעם...

Fairywitch

New member
לא קשור-פשוט יש להן תווי פנים דומות

אני אוהבת את קרי- יש לה איכויות קוליות מדהימות. אני מקווה שהיא תמשיך לשפר את ההופעות שלה, כי האחרונה הייתה נהדרת.

bendreaming

New member
מנהלת יקרה, לתשומת לבך

"ברבי טיפשה ומשעממת" זה לא קצת יותר פוגעני וקיצוני ומשמיץ מ"דביל"?

Fairywitch

New member
משעממת לא, עם "טיפשה" יש לי בעיה.

בהחלט
ואני שוב בדילמה בעניין הזה...
(ואגב- אני מתה על קרי, שתבין)

Juliann

New member
אמרתי שהיא נראית ככה לא שהיא ככה

באמת! יש הבדל!

Fairywitch

New member
עדיין זה גבולי../images/Emo4.gif

בואו נימנע מלהתייחס ליכולות השכליות של המתמודדים, אוקיי? היא אולי נראית תמימה, אבל לא טיפשה- לא בדקנו את תוצאות מבחני האינטליגנציה שלה...

Juliann

New member
לא אמרתי שהיא טיפשה =>

יכולתי להגיד שיש לה את המראה של הבלונדינית הטיפשה אבל חשבתי שברבי טיפשה זה פחות ירידה
ואתם חייבים להודות שהקטע עם השמים המעוננים והכוכבים היה די מבדר

moran500

New member
הקטע עם הכוכבים זה בגלל שהיא גרה

בחווה... ולדעתי זה ממש חמוד

Fairywitch

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifבדיוק- היא לא מתלהבת

מסלבריטיז כמו איזו פרובינציאלית... אהבתי את זה מאוד

bendreaming

New member
ולי קונסטנסטין נראה דביל, אז זה

פחות פוגע? לא, כי הוא "שקסי" עם העיניים ה"חושניות" האלה והמבטים ה"מפתים"... Give me a break! אני מסכים עם סיימון: אני לא מת על הסגנון של בו אבל הוא לפחות הדבר האמיתי, ולא פודל עם ג'קט עור כמו קונסי.

Juliann

New member
מה לעשות שהוא באמת שקסי...

חחח צודק אין מה לעשות. וחוץ מזה =>

כמה דברים:

1.
אני לא ממש אהבתי את בו. הוא לא עניין אותי מההתחלה למרות דמות הרוקר. קונסטנטין לעומת זאת משך את העין מההתחלה ולאו דווקא בגלל איך שהוא נראה פשוט יש בו משהו כובש. דרך אגב מישהי כתבה פה שקונסטנטין בעל פנים מלאכיות, אבל לפי דעתי מה שמושך בו זה יותר המראה של "כת השטן" והאדישות שלו. 2.
קארי מאוד דומה לקלי קלרקסון, גם בקול, גם במראה וגם בסגנון ורק בגלל זה לא הייתי רוצה שתיבחר גם אם יש לה את היכולות הווקאליות המוצלחות ביותר. כל הקטע בתחרות הזו, זה למצוא מישהו ייחודי וקארי ממש לא כזאת. לקונסטנטין לעומת זאת יש נוכחות על הבמה וזה מחפה על העובדה שהוא לא מושלם מבחינה ווקאלית. גם מיקיילה היא כזו בעלת ייחוד למרות שהיא לא ממש מצאה חן בעיניי. 3.
הסתכלתי בשרשור על הדימיון בין המתמודדים לאנשים אחרים ואני חייבת להגיב: - מאריו ממש דומה לג'יי מ"הכי גאים שיש" ודיי דומה לפז מ"מופע שנות ה-70". - אנתוני ממש דומה להארי פוטר בבלונד. - קארי מזכירה את ריס וויתרספון אבל לאלישיה סילברסטון אין שום לאף אחת מהן כי היא פשוט מכוערת. (עניין של דעה ולא השמצה).

Johanna1

New member
.....

"אני לא ממש אהבתי את בו. הוא לא עניין אותי מההתחלה למרות דמות הרוקר. קונסטנטין לעומת זאת משך את העין מההתחלה ולאו דווקא בגלל איך שהוא נראה פשוט יש בו משהו כובש." בנות נמשכות לקונסטנטין בדיוק בגלל שהוא לא רוקר. הוא הרבה יותר פופ ממה שהוא כביכול מתאר את עצמו. ואין לו מראה של כת השטן וגם לא אדישות. הוא יודע בדיוק מה הוא עושה, עם כל המבטים האלה שהוא נותן כל הזמן. זה ממש לא אדישות, בדיוק ההפך.

Fairywitch

New member
כמו שאמרתי- שניכם לא לגמרי בסדר.

אבל אחרי התייעצות עם עוד כמה חברות מנהלות פורומים- הרוב היו נגד מחיקה, אלא במקרים קיצוניים... הגבול הוא מאוד דק, ואני משתדלת להיות הוגנת ולשקול כל מקרה לגופו. אבל באמת תשתדלו לא לנסות לנחש את היכולות השכליות של המתמודדים ושל חברי הפורום. פריטי פליז??

shalehet

New member
זה הדבר הראשון שחשבתי

כשראיתי את קארי... כשהייתי בארה"ב היתה איזה תוכנית עם קלי, רובין ופנטזיה ורק מהתוכנית הזאת הכרתי אותה... והיא צבעה לבלונד, הן ממש דומות

למעלה