זו רק אני, או ש...

«Pink Girl»

New member
זו רק אני, או ש...

נינט וזוהר שכחו לטוס ללונדון? רוני נתן להם כרטיסים, אחרי שבפעם האחרונה הכל התקלקל...ואז התחיל העניין עם שרון, המעטפות וכל הסיפורים, והם שכחו מהטיסה..?
יכול להיות שאני סתם סנילית ושכחתי, אבל נראה לי שזה מה שקרה לא..? שירי.

«Pink Girl»

New member
חחח ועד משהו..

נועה שכחה שהיא נסעה לניו יורק כדי להיבדק אצל מומחה לפוריות..?

../images/Emo6.gif

כן... גם אני חשבתי על זה שנועה הייתה צריכה ללכת לרופא והיא בכלל בסוף לא הלכה אליו אלא רק הייתה עם נחי...

LemonLimeLilach

New member
אנחנו לא יודעים אם היא הלכה לרופא

או לא.. לא ראינו כלללללל דבר שהיא עשתה בניו יורק. מן הסתם הראו לנו שהיא דופקת את נחי כי זה הכי חשוב לעלילה

../images/Emo6.gif

כן אבל בטח נפתלי ישאל מה עם הבדיקות..או שהרופאה תתקשר אליהם ותשאל את נועה למה היא לא באה.. אולי בפרק הזה היא תלך ותגלה שהיא בהריון..

SG12

New member
לא ידוע למתי הכרטיסים!!!

הם בטח לא ייסעו בגלל המחזמר(ועכשיו בגלל מה שקרה!!)

Hi LuLy

New member
נצל"ש-שאלה בקשר לצלילי המוזיקה

מישהו יודע מדוע בשבועיים האחרונים שמה של אפרת בוימוולד כבר לא מופיע בעיתון בפירסומות למחזמר שעומד לעלות...בהתחלה שהם שלה הופיע לצד השם של רן דנקר ופתאום הוא הושמט? לא רק זה אלא שגם ביום שישי בתוכנית שישי עם מיכל הופיעה שחקנית אחרת בשיר ששרו רמה מסינגר וכל הילדים והיא הייתה במקומה של אפרת. זו השחקנית ששיחקה יחד עם יהודה לוי בסרט החדש "שושלת שוורץ". מישהו יודע למה מחליפים את אפרת?

אפשרת יצאה בגלל שהיה לה לחץ...

היה לה לחץ מהצילומים של השיר שלנו והיא גם מופיעה ב-2 הצגות בבית לסין...אז לא היה לה זמן לחזרות...

באמת../images/Emo35.gif

דווקא היום ראיתי כתבה מיתוך העיתון ל"צלילי המוסיקה" והיה כתוב שם את השם של אפרת בוימולד (ליד השם של רן דנקר). מוזר... ראיתי את זה היום ב"מעריב"-> "מגזין"

341113487

New member
אני יודעת

רוני לא נתן להם כרטיסים ללונדון את פשוט סנילית

mia150

New member
רוני כן נתן להם כרטיס ללונדון

אם המעתפה האדומה מהבית של שרון

למעלה