זו הייתה אהבה ממבט ראשון (?)

זו הייתה אהבה ממבט ראשון (?)

ישנו סקר דנדש. אתם מוזמנים להצביע לסקר זה ולציין מי הדייר החדש שהכי... נסבל בעיניכם. כמו כן, אתם מוזמנים לכתוב את דעתכם גם בשרשור זה... בצורה מכובדת (ניתן להתבטא גם בלי שמות תואר מעליבים. בחיי!)

טל8טל8

New member
עינב בובליל - תופעה של החברה

ההתנהגות של עינב, האימפולסיביות, האנוכיות, השחצנות והבוטות משקפת את החברה הישראלית והעובדה שלא העיפו אותה מעידה על כך שהחברה הישראלית שואפת להיות כזו ומעודדת התנהגות שכזו! יוסי בובליל ערס מגעיל ביותר! משפחת בובליל - לא ככה מתנהגים, אתם ממש צריכים להתבייש, אפילו בבית שלי ללא מצלמות לא הייתי מתנהג ככה! תעיפו את המכוערים האלה כבררררררררררררררררררררררררר

אחלה סקר אבל זאת אינה ולא אירה

וכנראה היא גם תזכה כי התזמון של הסקר קצת לטובתה..

no nick 1989

New member
יוני

קודם כל כי הוא נראה ממש טוב
שנית כל,כי הוא סטלן ואדיש כזה חח וכמובן הוא התחבר ליוסי וזה כמובן מוסיף לו נקודות זכות

יוני הזה סתם לקקן פרווה ../images/Emo31.gif

לעומתו אינה לא דופקת חשבון לאף אחד. את היוני הזה בובליל יעיף בהזדמנות הראשונה שתהיה לו. כי בובליל לא אוהב לקקנים והוא יודע לזהות כאלה. אבל מהיום בובליל איבד את הכתר שלו, שיש להגיד לו כל הכבוד על כך שהצליח להחזיק בו 60 יום, לטובת המלכה החדשה בבית: אינה. שאף אחד לא יכול עליה, אפילו לא שחר הרולה.

יוני

בגלל שהוא חתיך
. יותר מזה אני לא יודעת עליו כלום
, לא יצא לי לצפות יותר מידי ביומיים האחרונים.

ShukyD

New member
הצבעתי לשחר

כי משהו בו גורם לי לחבב אותו הוא כזה קטן וחמוד למרות שחיצונית הוא ענק הוא נראה לא מזיק כזה..

Lady in red2

New member
יוני

חתיך כמובן
עושה רושם של בחור טוב, וזהו - צריך להתרשם עוד. יאמר לזכותה של אינה שכמו שאמרו היא אכן מוסיפה חיים בבית.

m i r u s h i

New member
יוני

מעבר לזה שהוא הכי חביב מבין הארבעה..... הוא שירת גם בגבעתי. P: [זה מוסיף לו עוד + אצלי
]

BeN ShaDe

New member
שחר.

מתנהג כאילו הוא כבר חודשיים בוילה יחד עם כל הותיקים , זורם ומתחבר לכולם. יש לי הרגשה שהוא יגיע הכי רחוק מבין כל המתמודדים החדשים. יוני ישן בעמידה ויותר יבש מצבר , חגית עדיין לא עשתה ממש משהו ששווה התייחסות וחגית פשוט הפכה לדמות הכי שנואה עליי בוילה. כן כן , יותר משפרה. וזה בהחלט אומר המווווווווון. היא פרחה (אמנם בצורה שונה מעינב) שכל הזמן מתנשאת וחושבת שהיא הכי טובה והכי יפה. זה לא הולך גבירתי , אתה לא תהיי המלכה תוך יומיים אחרי שאנשים פה 60 יום. היא מעצבנת ואני מאוד מקווה שהיא תעוף הביתה כמה שיותר מהר (ואחרי שספרה לצבר את כל הסודות - בהחלט שמגיע לה עונש כזה).

droriko

New member
עם נחמדות לא הולכים למכולת

שחר חי בסרט שהוא הולך להחליף את שי בתור המנהיג, כשבתכלס אין לבן אדם כריזמה בשיט .

קמבילי

New member
החסרים סקרים אנו?

מנהלת חדשה וחביבה, ודאי שמת לב שהפורום שלנו שוקק חיים גם בלי זה, הייתי אומרת אפילו שהוא שוקק יותר מדי, וקשה לעקוב אחרי עדכונים חשובים וניתוחים מעניינים. סקרים מקומם בצד שמאל בלבד, אחרת הם ממלאים את הדף בהודעות ריקות או הודעות בנות שורה אחת. לדעתי בלבד, כמובן.

למעלה