זו אני. המדממת מעדכנת...

זו אני. המדממת מעדכנת... ../images/Emo20.gif

כואב לי כבר כל הגוף מהשכיבה
אבל אני ממש לא מתלוננת. רק שהדימום יפסיק לו כבר (הוא בא והולך אז שילך....) לפעמים קצת צירונים (שיהיה מעניין
) אבל בעיקר קשיים נפשיים. הדרך להגיע להריון הזה הייתה סופר קשה
אז למה לעז%&**& זה לא יכול להיות טוב??? רציתי לפחות בהריון הנוכחי ללבוש בגדים יפים במשך ההריון, אבל כנראה שהדברים יהיו קצת אחרת. הבגדים היפים יהיו פיג'מות וחלוקים. העיקר שזה יהיה בבית!!! חס וחלילה לא רוצה להגיע לבית חולים!!!
. אני מרגישה שהבעלול לא תומך ולא ממש מבין אותי. אין לו ממש זמן. לחוץ בבחינות סוף הסמסטר בטירוף ועוד עבודה על הראש וגם לגדל ילד וחיות.... אבל אני בעצם כל היום בין 4 קירות. מקווה לא לסיים את ההריון הזה במחלקה הסגורה באברבנל. מחר יש לי בדיקה חשובה מאוד. ואחריה יוחלט אם ומתי לתפור לי את צוואר הרחם. נכון שלא שיחררתן את האצבעות
תודה ענקית לכולכן. ואשתדל לעדכן גם אחרי מחר.רק בשורות טובות לכולכן!!!!!

happy

New member
תינוקי יקרה

ברור שאני מחזיקה עוד אצבעות. הלוואי והכל יהיה תקין ולפעמים הריונות שמתחילים רע ממשיכים מאוד בסדר. בהצלחה. ומהבעלול לא להתרגש הם כאלו שאנחנו צריכות אותם הם עסוקים.

לא שיחררתי את האצבעות!

מחזיקה חזק שהסערה הזו תחלוף ותוכלי לסיים 9 חודשים מלאים. מחכה לעידכון מחר.

luna10

New member
../images/Emo50.gif מחר. לא משחררת ../images/Emo45.gif

והכי חשוב, לא להתעצבן מכלום, לנוח ולשתות הרבה מים. זה הכל למען מטרה טובה ..

Tנקר בל

New member
לא שחררנו../images/Emo45.gif

מסתבר שנגזר על נשים שעברו הרבה עד להריון לעבור הרבה גם במהלכו
מקווה בשבילך שהדימום ייפסק, שהבדיקה מחר תהיה מעולה, ושהתפר יעשה בקלות וימלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר.

../images/Emo124.gif עידכון מהחזית ../images/Emo20.gif ../images/Emo20.gif

בשקיפות העורפית הכל היה תקים (טפוווו טפווו טפוווו
מלח שומבצל) ומכיון שיש לבצע אצלי תפר צווארי אז הוחלט להמתין עד שהדימום יסתיים וכמובן הוא ניגרם כתוצאה מהשיליה שיושבת ממש על פתח צוואר הרחם ולכן צריך שהיא תטפס טיפל'ה למעלה
. בשבוע הבא שוב US ובתקווה שהדימום יפסק והשיליה תעלה יעשו לי את התפר המיוחל
. אה. גילו לי את מין העובר. אני פשוט לא יודעת אם נהוג לומר אותו כאן או בכלל. אז בינתיים אשמור אותו בסוד.
תודה
מקסימות שליייייייייייייייייי. תודהההההההה.

nitzansa

New member
איזה חדשות נפלאות. ממשיכה להחזיק

אצבעות להריון תקין ומשעמם!
דרך אגב - אני מתערבת איתך שיש לך בן.... רק בשורות טובות

Tנקר בל

New member
נהדר../images/Emo70.gif

תינוקי אני שמחה מאוד לשמוע
את מין העובר נהוג (כאן ובכלל) לגלות אם רוצים

למעלה