זוכרים שאמרתי תרשמו. לא תקום ממשלת שינוי?

ובכן. בנט הודיע היום אחר הצהריים לכתב ערוץ 20 .לא תקום ממשלת שינוי.
בעוד שבוע ייתם המנדט שקיבל הד'בע מהנשיא המבולבל.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח :-D
חחחחחחחחחחחח:-D
חחחחחחחח:-D
חחחחח:-D
חחחח:-D
חחחחחחחחח:-D
חחחחחחחחחחחחח:-D

אבנר ג

Well-known member
טוב מה החוכמה
אתה יושב לך בנחת אלפי מילין מכאן
ממרחק תמיד רואים תמונה יותר שלמה

טוב מה החוכמה
אתה יושב לך בנחת אלפי מילין מכאן
ממרחק תמיד רואים תמונה יותר שלמה
אבל תסכים עימי שצדקתי בתחזית שלי בעוד שרוב הציבור היה בטוח שהנה הולכת לקום ממשלת בניטו ווישי לה פיד
סקטור 5 עוזר לי מאוד לנתח מצבים פוליטיים בישראל.

איציק5111

Well-known member
כן אבל אפשר לחשוב הסיכויים גם ככה היו אפסיים

כן אבל אפשר לחשוב הסיכויים גם ככה היו אפסיים
לפי התקשורת הישראלית בשלושת ערוצי פלשתין 11 ו 12 ו 13 הסיכויים היו טובים מאוד.
בתקשורת הישראלית שכחו לרגע שבנט הוא ימין הרבה יותר מהליכוד כי מטרת התקשורת היא להזיז את נתניהו מבלפור.
אצל הבניטו וישי נפתול המטרה הייתה ראשות ממשלה. יהיר לה פיד נתן לו את הבכורה חרף 6 המנדטים שלו .
מה שאנחנו ידענו מהמידע שקיבלנו מהסניפרים שלנו בסקטור 5 שהגברת שקד כלל לא מבסוטה ולא שלמה עם עצמה בקשר לחיבור הזה אבל היתה מוכנה לבלוע את הגלולה המרה כי הבניטו וישי נפתול הבטיח לה את משרד המשפטים וכש לה פיד אמר לו שזה לא יקרה כי יש התנגדות גדולה ממר"צ והעבודה ומאין עתיד .
מאותו הרגע ידענו שממשלת וישי נפתול לה פיד לא תקום.

ואז נקבל שוב ממשלה בראשות הפושע
סביר להניח שתקבלו את נתניהו כראש ממשלה.
לקרוא לו פושע? תתבייש לך.
רק בזכות שהציל לכם את החיים עם הקורונה. שכחתם כבר? ישראל היא המדינה היחידה בעולם שניצחה את הקורונה בחיסון העדר והכל בזכות ותודות לנתניהו. גם למערכת הבריאות שלכם שעבדה כמו מכונה משומנת.
איך אתם לא מתבישים לקרוא לו פושע במיוחד כשהתיקים נגדו מתפוררים.

evglev1

Well-known member
מנהל
זו גם המדינה היהודית היחידה ששורפים בה בתי כנסת והשלטון חסר אונים
קודם כל זאת המדינה היהודית היחידה בעולם כך שכל תוספת של מדינה יהודית יחידה ש... תהיה נכונה. השלטון חסר אונים כי הכנסתם את הנארטיב הפלסטיני של הנאכבה, התחלתם לעשות חשבון נפש על הציונות, התחלתם לערער על צדקת חוק השבות, אז כשאנחנו לא מצדיקים את עצמינו ומצדיקים את הערבים, הם מרימים ראש ואומרים אפילו היהודים עצמם מבינים שהערבים הם הצד הצודק ומשתוללים ומסרבים לפשרות מרוב שהיהודים דיברו על כמה שהם מסכנים וכמה היהודים היו לא בסדר.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
סביר להניח שתקבלו את נתניהו כראש ממשלה.
לקרוא לו פושע? תתבייש לך.
רק בזכות שהציל לכם את החיים עם הקורונה. שכחתם כבר? ישראל היא המדינה היחידה בעולם שניצחה את הקורונה בחיסון העדר והכל בזכות ותודות לנתניהו. גם למערכת הבריאות שלכם שעבדה כמו מכונה משומנת.
איך אתם לא מתבישים לקרוא לו פושע במיוחד כשהתיקים נגדו מתפוררים.
עד כאן. אזכיר לך רק את ההפקרות שהשתרשה בנתב"ג. כל החולים עברו שם באופן חופשי וללא כל בדיקות והם היו אלה שהפיצו את המחלה בארץ, עם כל המוטציות שלה. אז לאחר כל החגיגה הזו, בא BB, חתם על חוזה מושחר ו"הציל" אותנו עם החיסונים של פייזר. הוא דאג גם להעלים תלונות על תופעות לוואי, וכן. יש מתלוננים.

כשאתה צודק אתה צודק.
השלטון חסר אונים. זה הווייב שאני מקבל ממה שאני רואה אצלנו בטלויזיה וגם בערוץ 20.וגם חברים מישראל מספרים לי על התחושות שלהם.
השלטון שלכם באמת חסר אונים כי בראש המשרד לבטחון פנים עומד שר שנכשל והיה צריך להתפטר מיד מתפקידו.
גם המפכ"ל היה צריך ללכת.
וסר הביטחון שלכם מעכב הכנסת הצבא להשתלט על הסדר.
מכניסים לשם את המסתרעבים של דובדבן ומשמר הכבול עם שני גדודים של צנחנים עם הוראות פתיחה באש שונים ואני מבטיח לך שתוך 48 שעות לוד חוזרת להיות שקטה ובטוחה לתושביה.
בקרוב תקום ממשלה עם נתניהו בראש עם בנט שר ביטחון ואיילת שרת המשפטים וסמוטריץ כשר לביטחון פנים ובן גביר השר למשרד הטרנספר של ערבים מוסלמים ויהודים שמאלנים קיצונים.
חייבים לדלל את האוכלוסיה הערבית העויינת.
מעצרים שלילת אזרחות וגירוש ממדינת ישראל.
כמו כן להחיל את עונש המוות ולהכניס את הישובים הערביים לעוצר תחת ממשל צבאי כפי שהיה עד ל 1966 כשראש הממשלה דאז השמאלן המסובב אשכול ביטל את הממשל הצבאי על ערביי ישראל.
אם לא תכנסו בפורעים ובמרצחים בכל הכוח אתם תאבדו את המדינה שלכם.

כשאתה צודק אתה צודק.
השלטון חסר אונים. זה הווייב שאני מקבל ממה שאני רואה אצלנו בטלויזיה וגם בערוץ 20.וגם חברים מישראל מספרים לי על התחושות שלהם.
השלטון שלכם באמת חסר אונים כי בראש המשרד לבטחון פנים עומד שר שנכשל והיה צריך להתפטר מיד מתפקידו.
גם המפכ"ל היה צריך ללכת.
וסר הביטחון שלכם מעכב הכנסת הצבא להשתלט על הסדר.
מכניסים לשם את המסתרעבים של דובדבן ומשמר הכבול עם שני גדודים של צנחנים עם הוראות פתיחה באש שונים ואני מבטיח לך שתוך 48 שעות לוד חוזרת להיות שקטה ובטוחה לתושביה.
בקרוב תקום ממשלה עם נתניהו בראש עם בנט שר ביטחון ואיילת שרת המשפטים וסמוטריץ כשר לביטחון פנים ובן גביר השר למשרד הטרנספר של ערבים מוסלמים ויהודים שמאלנים קיצונים.
חייבים לדלל את האוכלוסיה הערבית העויינת.
מעצרים שלילת אזרחות וגירוש ממדינת ישראל.
כמו כן להחיל את עונש המוות ולהכניס את הישובים הערביים לעוצר תחת ממשל צבאי כפי שהיה עד ל 1966 כשראש הממשלה דאז השמאלן המסובב אשכול ביטל את הממשל הצבאי על ערביי ישראל.
אם לא תכנסו בפורעים ובמרצחים בכל הכוח אתם תאבדו את המדינה שלכם.
תמשיך לראות טמבלויזיה.

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe

מקרה אבוד - חי בחו"ל אין לו מושג מה שקורה כאן,ולא מרגיש את האנרגיה.

תמשיך לראות טמבלויזיה.

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe

מקרה אבוד - חי בחו"ל אין לו מושג מה שקורה כאן,ולא מרגיש את האנרגיה.
אין לו מושג ? רק לפני שבוע כתבתי לכם אין סיכוי שתקום ממשלת ווישי שינוי עם הד'בע והבניטו ווישי .
יש לי הרבה יותר מושג מכם גם אם אני לא מתגורר בחלמלנד.

אין לו מושג ? רק לפני שבוע כתבתי לכם אין סיכוי שתקום ממשלת ווישי שינוי עם הד'בע והבניטו ווישי .
יש לי הרבה יותר מושג מכם גם אם אני לא מתגורר בחלמלנד.
אם נתניהו לא היה נותן אור ירוק לחמאס ומארגן כנופיות בארץ - הייתה עכשיו ממשלה.

בהנחה כמובן שבנט לא משתף איתו פעולה והכל הצגה.

כי זו האמת
למה זאת האמת? הרי אתם הססמולנין תמיד אומרין חף מפשע עד שבית משפט קבע פסק דין וקבע אשם.
אז עד כמה שידוע לי בית המשפט העוסק בכתב האישום נגד נתניהו עדיין לא אמר את דברו קרי עדיין לא פסק דינו ולכן לקרוא לו פושע זאת אמירה לא נכונה שמקורה כנראה בחוסר יכולת שכלית להפריד בין הרגש לשכל.
לומר על אדם שהוא פושע זאת אמירה סובייקטיבית.
אתן לך דוגמה. על אולמרט אני יכול לומר פושע .
כי בית משפט מצא אותו אשם בעברות פליליות פסק וגזר את דינו (עשו לזבל הזה הנחה בשנות המאסר).
הבעיה שלכם בשמאל שאתם כבר האשמתם אותו בתקשורת ושפטתם אותו בתקשורת ופסקתם את דינו לאשם,
תנסה להשתחרר מהרגש ולחשוב מהשכל ולא מהלב.

למעלה