זוכרים את חידת הישרדות ?

bcr2

New member
זוכרים את חידת הישרדות ?

יש לי שאלה קטנה עבורכם, האם אתם זוכרים את חידת השירדות שהייתה פה והרבה השתתפו בה והפנמתי מה טעיתי והמשך ומה אני צריך להוסיף. ולכן החלטתי שתהיהנה כ-20 חידות הישרדות קלאסיות - אין חוקים, אין הגבלות, רק לזרוק תשובות אם אתם רוצים שזה יחזור תענו בבקשה על החידה הבאה (יהיה לי יותר מוטיבציה להחזיר זאת אם תענו יותר תשובות) :
אצלו הכל לא הוגן
שילוב של ניסים גרמה ופנינה רוזנבלום
ניג'ס מהסוג הרע באמת
הכי קרוב, הכי רחוק זאת חידה מספר 1, בקרוב תעלנה עוד חידות (אם אתם רוצים)

כן, אני זוכרת את חידת הישרדות |פסטרמה|

אני עוד זוכרת שהגעתי לגמר ואז נעלמת

naama59

New member
שלי

גם אני חושבת שג'וני פיירפליי. הכי קרוב, הכי רחוק - בעונה 16 הוא הגיע למקום אחרון, ובעונה 7 הוא היה הכי קרוב לגמר. אצלו הכל לא הוגן - לא יודעת, אבל הוגן = פייר.. Fairplay..

bcr2

New member
../images/Emo18.gif חידת הישרדות "הקלאסית" 2

חידת הישרדות "קלאסית" מספר 2 : ===============================================================
עונה סבבה
האש זכתה בו
בקבוצה המנצחת
ג'רי פוחד ממנו
=============================================================== שימו
גם הישרדות הישראלי נמצא במשחק זה, אותה ההישרדות - אבל בגירסא אחרת

Hungry Snowman

New member
לא עולה לי בראש שום פתרון ../images/Emo12.gif

הפתרון זה שורד כלשהו? דרך אגב, מי זה ג'רי? לפי מה שאני יודע הג'רי היחיד בהישרדות זאת בת
אולי התכוונת לגרי מעונה 11 או לגרי מעונה 14?

bcr2

New member
תשובה נכונה ! (פירוש הפתרון)

עונה סבבה - כמו 10, מספר העונה
האש זכתה בו - יש כאן שני פירושים, הפירוש הראשון הוא "אש", טום זכור לי שהוא עבד במכבי אש בחייו (אני לא יודע אם עדיין) ו"זכתה בו" משום שהוא זכה בעונה העשירית
בקבוצה המנצחת - הוא היה בשבט קורור, שניצחה בכל אתגרי החסינות
ג'רי פוחד ממנו - סדרת הילדים הנערצת " טום וג'רי "

asap1

New member
חידה קשה

אני מתלבט בין 2 אנשים, אבל בגלל שבחרו כבר את טום אני אלך על חביב הקהל 2008, החבר הכי טוב של PETA מייקל סקופין. אח, למה האש לא יכלה לזכות באלישיה במקום.

אבל איך מייקל מסתדר לך עם

שאר הרמזים? הוא הרי לא היה בקבוצה המנצחת... ומי זה ג'רי?

asap1

New member
הוא כן היה

קוצ'ה הייתה ביתרון מספרי כשהוא עזב, ולמעשה הפסידו רק בגלל שהוא נכווה. וג'רי יכול להיות 2 סיבות: גרי (טום וגר'י) כחיה והקטע שהוא חיפש לרצוח חיות, או ג'רי מאותה עונה הבת. אני מסכים שטום יותר מסתדר עם טום וג'רי, אבל מה הקשר בינו לבין "האש ניצחה אותו" חוץ מהקטע שהוא ניצח? אם כבר זה הפוך.. התפקיד שלו זה לנצח את האש ככבאי.. כמו שאמרתי, זה כנראה טום, אבל אם לא אז זה מייקל סקופין.

גם אני חושבת שזה מייקל סקופין |פסטרמה|

רק בגלל העניין של האש... וזה שאתה מנסח בלשון זכר אומר שהדמות היא בהכרח זכר?

dararo

New member
טום, עונה 10

סבבה=עשר בישראלית האש זכתה בו=אין לי מושג קבותה מנצחת=טום היה בקורור, השבט שזכה בכל החסינויות ג'רי פוחד ממנו=טום וג'רי(העכבר והחתול)

bcr2

New member
../images/Emo202.gif חידת הישרדות "הקלאסית" 3

חידת הישרדות הקלאסית 3 : זכרו
גם הישרדות הישראלית יכולה להיות פה !!! ================================================
הגופה בקומה 3
השורד בגדול
היה צבוע בהפועל
לא סבל את הספינה
================================================ זכרו כי כאן אין חוקים וזאת חידה קלאסית משמעה : ללא חוקים, ללא גבולות

למעלה