זוכרים את זה? (
לגמר)

זוכרים את זה? (../images/Emo58.gif לגמר)

עשינו (יותר נכון אבירן, אבל לא נראלי שהוא בפורום יותר) שירשור אחרי הפרק הראשון של טוקאנטינס בו כל אחד מנחש מי יהיה הזוכה. בגאבון אף אחד לא ניחש את גאבון. אך הפעם................................. היה מישהו אחד שצדק וניחש ג'ייטי! אני!!!!!
הרוב פה הימרו על ארין דווקא. כמובן תגובות שקשורות לעונה לסמן בספוילר ולא לכתוב בכותרת משהו מספלייר (כמו אוף/שיט/יש/בלה בלה) חהחהחהח ניצחתי
 
אגב ../images/Emo58.gif לטוקנטינס, לא על זהות המנצח

קודם כל, עוד לא ראיתי את הפרק, אני עדיין לא יודע מי הזוכה, אז תודיעו לי אם ההודעה שלכם מכילה את זהות הזוכה, או יותר טוב, אל תכתבו את זהותו בהודעה. בעונה הקודמת ניחשתי שצ'ארלי יזכה, ואם אני זוכה נכון, העונה ניחשתי שזה יהיה ברנדן. האם גם בעונה הבאה מי שאני אנחש שיזכה יגיע למקום התשיעי? האם תמציאו את "הקללה של יונתן" על מי שמגיע למקום התשיעי?
 
חחחחחחחחחחח../images/Emo58.gifאתה יכול להיכנס

אני גם הימרתי בגאבון על צ'ארלי אבל הפעם הימרתי על טייסן אז אני מתקדם חחחחחחחח
 
זו לא חוכמה

כי שום דבר לא עזר לנו לחשוב שהוא הולך לזכות: לא סיכוייו האפסיים אדג'יקית לא הכלום זמן מסך שהיה לו בפרקים מסוימים בוודאי לא זה שמה שעזר לו להגיע לגמר, זה אליל מזוייף (בלעדיו הוא היה מגיע למקום השמיני בלבד), המון חסינויות (שבנס אף אחד מהן לא הייתה פיזית במיוחד), ושוגר אחת שעשתה את מה שהיא עשתה כי מיליון אחד לא הספיק לה.
 
../images/Emo58.gif../images/Emo6.gif

מזל טוב רוני!!! כל הכבוד לך:) אם אני לא טועה אני חושב שהמרתי על טייסן חחח
 
למעלה