זוכרות שקיטרתי על האכלן הבררן ?

תאילוטי

New member
זוכרות שקיטרתי על האכלן הבררן ?

היום הייתי בישיבת תל"א בגן של ניר.
שמחתי לשמוע שמדי פעם הוא אוכל גם חביתה. וביצה קשה. הוא אכן מתמיד בגבינה לבנה ולחם. אבל הן ממשיכות להציע לו שוב ושוב את כל שאר המבחר.
עם כמה ששמחתי לשמוע מהקלינאית על ההתקדמות הנפלאה, נעצבתי לשמוע מהמרפאה בעיסוק שלניר יש את הציון הכי גבוה בגן מבחינה של הפרעות בוויסות חושי. ישנם המון המון תחומים בהם יש לו בעיות בתחום הזה. לא רק בתחום האוכל.
המרפאה בעיסוק שאלה אותי הרבה שאלות, ובשבוע הבא אנחנו נפגשות לשיחה של אחת על אחת בכדי להחליט כיצד ואיך לפתח עבור ניר תוכנית אישית לחשיפה לחומרים, תוך עבודה על הקושי הרב שלו בנושא הזה.
כמו כן, הצוות כולו רתום לקדם את ניר לעשות קקי בשירותים. התבקשתי לדווח לגננת באופן יום יומי על העניין. ואני מרגישה שהן ממש רוצות לעזור לניר ( וגם לי )
לעבור את המכשול הזה.
אז אפשר לומר שאני קצת יותר רגועה היום. גם זה משהו

puja1

New member
טוב לשמוע על האכילה בגן

ונשמע שהצוות באמת רתום עבורכם וזו הרגשה טובה! ממה שסיפרת כאן נשמע שהוא מ א ד התקדם בהרבה תחומים ומאד יכול להיות שעבודה הדרגתית על הוויסות החושי תניב גם פירות.....
לשניכם

יחידה2

New member
לעניין האכילה הבררנית

יתכן שזה קשור לויסות חושי?כי אם כן,איך אף אחד לא אמר לי כלום?הרי אני מתלוננת כבר כמעט 5 שנים שתמר לא אוכלת.
כן,מאז שנולדה.

tula12

New member
אני חווה בדיוק ההיפך

הבנות סרבניות אוכל בלשון המעטה, ככה מגיל אפס. קשה -קשה!!!

כבר כחודש המגשיות ששולחת לגן לארוחת 10:00 חוזרות מלאות. ניסיתי כל הוורסיות ללא הצלחה.
הצוות בגן לא מוכן לשבת איתן אישית ולשכנע אותן (יש להם עוד 31 ילדים על הראש בג'ונגל שנקרא גן עירייה) וככה נוצר מצב לעיתים שלא אוכלות עד הצהרונית.

ובערב - שוב מלחמה
צריך לשבת איתן בשולחן ולהזכיר כל רגע להכניס ביס לפה וככה כמעט שעה.
אני מודעת לכך שזה הרגל גרוע ביותר והעירו לי לא פעם על כך שאני מאכילה אותן כמו תינוקות , אבל בכל פעם שאני מורידה מהלחץ הן פשוט לא אוכלות.
שעות יכולות להישאר מבלי לבקש אוכל.

בחודש האחרון הורידו קילו - מי שמע על בנות 4 במשקל 12 קג?

למעלה