זוכרות מה כתבתי בראש השנה? הנה תיזכורת..

זוכרות מה כתבתי בראש השנה? הנה תיזכורת..

• מברכת ומסתכנת בניבוי לשנה הקרובה..ו נוית ההילרית ו 12:56 | 17/09/09 פורסם בפורום קישורי אמהות בדיוק לפני ראש השנה(ארכיון עמ' 228) אז מה מנבאים הקלפים... לגבי גלעד, לבי עם המשפחה ואני כן רואה התפתחויות בתנאים שלו. ביקור מהצלב האדום, צילום, מיכתב אבל בשנה הקרובה אני לא רואה אותו חוזר.(אני ממש מקוה שאני טועה להזכירכן זמן קצר לאחר מכן קיבלנו סוף סוף אות חיים מגילעד, חשבנו שאולי סוף סוף יש סיכוי שהוא חוזר הביתה ואז זה היתפוצץ. כרגע חזרנו שוב לאי וודעות, ליבי עם המשפחה וליבי עם מקבלי ההחלטה הקשה... אנחנו קשורים לארה"ב בהרבה דרכים, אם הם יצאו מהבוץ, גם אנחנו נצא. אני בהחלט רואה את אובמה מסדר את העינינים אבל יקח לו יותר משנה. בראש השנה הבא כבר אפשר יהייה להגיד שיש אור בקצה הבלאגן... אין לי מה להוסיף בשנה הקרובה הטבע ישתולל ואני אפילו רואה אסון טבע בסיגנון של הצונמי ורעידת אדמה בארץ שבדרך כלל לא "רועדת". את הצונמי קיבלנו כמה שבועות אחרי ראש השנה, במזל הפעם לא היו הרבה ניפגעים. את רעידת האדמה קיבלנו ביום שלישי שעבר בהאיטי. היו שם שיטפונות מדי פעם אבל רעידת אדמה רצינית לא הייתה שם מזה 200 שנה. התמונות הקשות שוברות את הלב ונראה לי שזה ילך ויחמיר. די נו, קצת דברים טובים.. תהייה לנו סוף סוף שנה גשומה אבל אי אפשר טוב בלי קצת פחות טוב...יהיו הצפות ומזג האויר ישתגע קצת.. חכו, חכו, פברואר עוד לפננו...רק שירסנו את החברה שרודפים אחרי השיטפונות לפני שיהיו עוד הרוגים. בספורט אני רואה הצלחה היסטורית "משלנו" יש לנו אלופת עולם באיגרוף, בהחלט "משלנו", אפילו שאני לא בטוחה שלא תהייה עוד הצלחה היסטורית בהמשך... למי שרוצה לקנות בית/דירה- המחירים ימשיכו לעלות אבל..חכו שלוש שנים, יהייה בסדר...המחירים ירדו אכשיו כבר מדברים על זה בפה מלא וכולם יושבים על הגדר ומחכים לירידה. בדברים הטובים-אני מקוה שהקלפים צדקו, בדברים הרעים- אני מקוה שהקלפים טעו שתהייה לכולנו שנה נהדרת נוית

למעלה