זוג חדששש... יש לנו בבלוגים

זוג חדששש... יש לנו בבלוגים ../images/Emo49.gif

זוג חדשששששששששששש יש לנו... אומנם הם חברים וירטואלים אבל בכול זאת חבריםםםםםםםםם
אור וגל... orzardz ו שיניתי כינוי (לשעבר tes87) מזל טוב חמודים מי יתן ו-ה' ישמור עליכם מכול צרה.... אור,orzardz אני רוצה שתשמור על גל, שיניתי כינוי מכול משמר בטוב וברע וברע ובטוב ובעוד כמה מצבים שיש או שלא כי אני רוצה שתשמור על זה כי זה חשוב.. בקיצור תשמור על גל.. גל, שיניתי כינוי אני רוצה שתשמרי על orzardz כי הוא אחי הקטן אז אל תתעסקי איתי כי אני יכול להיות יותר מידי מסוכן (
מאיים) אז אם את רוצה להרביץ לו לתת לו מכות לשבור לו את האף לחנוק אותו למוות... תשלחי לי בקשה לאישור ואני מקווה להענות לך בחיוב... מזל טובבבבבבבבבבבבבבב
בבבבבבבבבב
בבבבב
בבבבבב

orzardz

New member
כפרה עליך אחי הגדולללל

חולה עליך אחי הגדול אל תידאג אני ישמור עליה בכל המצבים חחחח אממ חח אין לי מה לירשום שיאוו עשיתה אותי שמח. וגלושששש חולה עליך יפיופה

אם אתם מרשים לאח הגדול להגיב...

אורררררררררררררררררררר אני מת עליך אח שלי גלושששששששששששששששששששש אין אין את האחות מס' 1 שיהיה לכם המון המון בהצלחה!! אני מאחל לכם הרבה שנים של שמחה ביחד ובעצם אני יאחל לכם כל מה שאני מאחל לי ולפולי אהובתי שתמשיכו לאהוב אחד את השני תמיד תשמרו אחד על השני מכל דבר אל תתנו לשום דבר להשפיע על שניכם ועל הזוגיות שלכם מי יתן ותהיו ביחד תמיד!! אוהב אותכם אלמוג

אורוש כפרה שלי

שיהיה לך הכי בהצלחה בעולם חולה עליך ובהצלחה גם לך גל (למרות שאין לי מודשג מי את) בקיצור אורוש תעשו חיים

וואייייייייייייייייייייייייייי

זו אני גל שיניתי כינוי לירן מתה עליך על תדאג אני שומרת עליו נראה לי שאני צריכה לשמור עליו יותר מאשר הוא עלי. אור מתה עליךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך חולהההההה עליךךךךך

גלושששששששששש

נשמה שליייייייייייייי מזל"ט בובהההה
ושיהיה לכם בהצלחה:) ודניאללללללללללל צא כבר מהניק הזה "הכוס של חגית" לפני שאתה מקבל מכות חחח

גלוש

גלוש אחותי בהצלחה חולה עליך ואת תזכרי את מה שאמרתי לך בפרטי היום אתם לא תדעו מה אמרתי דניאל אתה תמצא מישי

כפרה אני עליכםם..../images/Emo142.gif

נשמותתת ג'אלייייייייייייי מזל טוב!!!! חולה עליכםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ===>לירנוש ג'אלי תודה על העידכון<=== ==>מתה עלייך מאמי ג'אלי<==

איוש את יודעת מה הבעיה !?!?!!?

ששששששש............... מממממממממ......... שש..... מממ........ שאני מת עלייך יותררררררררררררררררררררררררררררררררררררר

וואיייייייייי מזל טובבבבבבבבב

יפה לכם אנשיםםםםםםםםם גם מזל טוב ללירזוששששששששש

lina3

New member
כפרותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

גלוששששששששששששששש אחותייייייייייייייייי נשמתייייייייייייייייי חולה עליךךךך מזל טובב אגב היי אור מזל טוב חח יצר הרבה הרבהה אושררררררררררררררררררר והצלחהההה

חחח כפרה עלייך לירנושששש

לירנוש ג'אלייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי מואההההההההההההההההההההההההה

PsyDrug

New member
פששששש יפה יפה \:

מזל טוב לשתיכם שתעשו כל מיני דברים במיטה \: ותהנו מכל רגע...כאן שלכם אריאל לא אריאל אלא אריאל הכלי :)

danielee

New member
אבללללל אבלללל

אוררררררררררררררררררר בגדת בייי=\ אחרי אתמול איך אתה מעז?! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם חולה עליך אחי חולה עליךךך גלללללללללללל מואהההההההההההההההההה לכולםםםםםםםםםםםםםםםם

../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gifחברים../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

מזהההההה??????? ממתיי אתם חברים יא מנושנשים טיבעית יא נבלות חסריי תרבות לא יפה מצידכם ככה שלא הודעתם לי גרררררר
קיצור גל ואור מזל''ט שיהיה בהצלחה אמן תיפרדו וגל תחזור אליי...חי חי חי וזהו בקטנה שיהיה לכם בכייף גל דיר בלאק שמרי על אור ואור דיר בלאק שמור על גל
אוהב את שניכם חמודים שלי וזהו אין לי מה להגיד...רוצים בדיחה? חח זובי..זה יעלה לכם עוד 2 שקל להודעה ודרך אגב אם כבר מדברים על תשלום אור אתה חייב לי כסף יא נבלה יאללה תביאו חיבוק ניגמור עם זה...
אהההה חיבוקיייייי איזה כייף איזה מרגש זולגת דימעה מעיניי השבריריות אח....בקרוב אצלי...

אנשים חולה עליכם אחים אחיות שלי

תודה לכל מי שרשם נקווה שיהיה טוב חיחיחי סתם סתם יהיה מצויין אז תודה רבה לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם! גלוששששששש יפה שליייייייייי חולה עליךךךךךךך מתתתתת עליךךךךךךךךךך
.

למעלה