זוג אקדמאיים המעוניינים במעבר לקנדה..

נוש22

New member
זוג אקדמאיים המעוניינים במעבר לקנדה..

בוקר טוב (שעון אונטריו), אני ובן זוגי מעוניינים להגר לקנדה ותוהים לעצמנו איזו תוכנית יכולה להיות עבורנו הטובה, הבטוחה והמהירה ביותר? אשמח לעזרה או יעוץ, ולו ראשוני בלבד. בן זוגי ואני בני 29, הוא רופא הסיים את לימודיו לפני כשנה באירופה (רומניה) ועובד כמתמחה בבי"ח סורוקה וקפלן (לסירוגין). אנוכי, בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות ועובד מזה כשנתיים כדייל אוויר. בקיץ האחרון התחתנו בטורונטו ונכון להיום אנחנו נחשבים נשואים לכל דבר ועניין במדינה (קנדה). קראתי רבות על המסלולים השונים ובכל זאת אני לא בטוח עד כמה הגירה פרובינציאלית תתאים לנו אין לי מושג איך הקהילות היהודיות במניטובה ונובה סקוטיה תתיחסנה לזוג גייז ישראלים המעוניינים להקים בית יהודי גאה בשטחם. בביקורנו בטורונטו בקיץ, עשינו מספר בדיקות אפשריות להגירה אלא שממידע שקיבלנו - על רופאים שסיימו לימודיהם במדינות שאינן חלק מהמדינות הבריטיות - עליהם לעבור סידרה של שלושה מבחנים קשים ביותר כאשר העלויות של כל מבחן -גבוהות במיוחד..
אודה לכם על כל מידע ו/או הכוונה!!
בברכה,
נוש

גם אם זה לא מוצהר הקהילות היהודיות לא יסכימו

עובדתית עד היום לא קיבלו זוגות כאלו, ולמיטב ידיעתי זה לא שלא ניסו.
רופאים צריכים לעבור בחינות בכל מקום בעולם. איך קנדה שונה?
אם הוא לא רוצה לעבור בחינות, הוא יכול להגיש מועמדות ללימודי דוקטורט במקצועות מחקר רפואיים כאלו ואחרים בלי קשר למעמדו מבחינת הסמכה בישראל.
באשר לרפואה פר-סה - תצטרכו לחכות לבר סמכא בתחום.

Nihilist888

New member
אם אתם לא עומדים בקרטריונים של

המסלול הפדרלי...יש מסלולים פרובינציאלים ללא שום קשר לקהילות היהודיות....

Nihilist888

New member
יש. זה נקרא ספוסורשיפ לבני הזוג

chubbychubby

New member
הבחינות זה החלק הקל. רופאים צריכים למצוא בית

חולים שיסכים לקבל אותם להתמחות (ההתמחות מישראל לא מוכרת פה) ועוד לפני זה - שיסכים לשלם להם על האססמנט.
לא פשוט בכלל ולא מומלץ.

למעלה