זוגיות

• פותח הנושא n124
  • פורסם בתאריך

n124

New member
זוגיות

היי שמי נדין 26.08.87 הייתי רוצה לדעת האם תהיה לי זוגיות בזמן הקרוב? (שם אימי אילנה) יש עניין בבחור בשם ליאור 30.10.83 האם אנחנו מתאימים והאם נהיה ביחד?

n124

New member
שאלה בקשר לזוגיות

היי שמי נדין 26.08.87 הייתי רוצה לדעת האם תהיה לי זוגיות בזמן הקרוב? (שם אימי אילנה) יש עניין בבחור בשם ליאור 30.10.83 האם אנחנו מתאימים והאם נהיה ביחד?

הי נדין

לפי בדיקה כללית, נראה שאין חסימות אנרגטיות או קארמתיות שימנעו ממך זוגיות בעתיד הנראה לעין. מאוד יתכן שתהיה לך זוגיות בזמן הקרוב, אולם איני יודעת בדיוק מתי. באשר לעניין ההתאמה והאפשרות לזוגיות עם ליאור, זה יהיה לא אתי לבדוק דברים שקשורים אליו ללא בקשתו, או לפחות הסכמתו המפורשת. התאמה בין בני-זוג עדיף לבדוק תוך כדי היכרות ותוך כדי הקשבה לאינטואיציות. האם את מרגישה שאתם מתאימים (מרגישה, לא רק חושבת)?

n124

New member
המשך

כן אני מרגישה שאנחנו מתאימים.. (אך הוא אף פעם לא היה בקשר רציני וזה מה שמעורר בי ספקות לגביו..) ממש הייתי רוצה לדעת לאן זה יתפתח אם בכלל..

בעיקר עניין של בחירה, שלך ושלו.

אם העובדה, שעדיין לא היה לו עדיין קשר זוגי משמעותי, היא הדבר העיקרי שמעורר אצלך ספקות, נסי להתבונן עליו באופן פחות שיפוטי. יכולות להיות הרבה סיבות לכך, שלא מוצאים קשר זוגי משמעותי, זה עדיין לא הופך אותו לפחות ראוי ממישהו שיש בעברו קשר כזה. נסי לראות אותו, עם יתרונותיו וחסרונותיו, תוך התעלמות (עד כמה שניתן) מההיסטוריה הזוגית שלו. יכול להיות שהספקות שלך ישארו, אבל אולי הן יעלמו. המשך הקשר ביניכם תלוי בבחירות של כל אחד מכם. בקשר זוגי, בוחרים כל יום מחדש, אם רוצים או לא רוצים להמשיך להיות יחד (כל אחד בהתאם לשיקוליו).

למעלה