זוגיות בצל הקורונה

סיגלית 2014

New member
מנהל
תגיד, בבקשה תסביר לחסרת ניסיון כמוני

למה המנשנשים מהצד צריכים לחשוש?
אתה חושב שהשב"כ מתעניין בנישנושים?

המצב הכלכלי המתדרדר ישפיע על כולנו. אין ספק שזה יוסיף מתחים לחלק לא קטן מהזוגות.
לגבי בעיות בזוגיות, אין מה לעשות... אין לאן לברוח ואי אפשר להתגרש עכשו.
אני מאמינה שחלק מהזוגות לא יכלו לסבול האחד את השני אבל אני חושבת שיש מקום גם להתקרב, תלוי כמובן בבני הזוג.
אני אופטימית מדי?

סיגלית 2014

New member
מנהל
בעיה שלה

הייתה צריכה לחשוב לפני.
בנוסף, מלפני חודש ישנה בעיה מהותית. כאשר יש לשמור על מרחק של לפחות שני מטרים, בעייתי לערוך מפגשי אהבה

תנאי לחץ יכולים להביא אנשים גם למצבי קיצון. לצערי, גם מקרי אלימות במשפחה יעלו. לכן זה מאד תלוי בנפשות הפועלות.

למרות האופטימיות, אני חושבת שעדיין יש אפשרות להתקרבות.
כמובן שקיימות האפשרויות של התעלמות ודריכה במקום (סיכוי נמוך) או הידרדרות (סיכוי יותר גבוה) אך למרות הסיכוי הנמוך ניתן גם להתקרב, תלוי האם הבסיס רעוע או לא והאם יש רצון.

סיגלית 2014

New member
מנהל
לצערי לאחרונה החדירה לפרטיות היא תוספת

אנחנו חיים בזמנים שאין כל כך פרטיות.
ברור שלאובדן פרטיות יש מחירים לא פשוטים. אני לא מצדדת בכך, אך לא כל כך ברור לי כיצד איכון הסלולר של השב"כ יכול להביא מידע פרטי לידיעת הבוס למשל.
בכל אופן לא התכוונתי לאובדן הפרטיות, למרות שאני לא חולקת על מה שכתבת. הקורונה אומנם השאירה את רובנו בבית, אבל חושפת אותנו לדברים שהתעלמנו מהם או הדחקנו במירוץ החיים.
אני לא מאלו שטוענים שוירוס הקורונה הוא מתנה (יש כאלו...) שמטרתה לשנות משהו אצלנו. אך אני עדה לשינויים מסביבי בעקבות הקורונה ולא כולם שליליים.
אפילו בעבודה שלי יש מידע יום חשיבה מחדש ושיפור תהליכים בעקבות המצב שנקלענו אליו.
כבדיחה זה מאד מצחיק (ורצו הרבה בדיחות על הנושא) אבל כאשר מתייחסים ברצינות, אני לא חושבת כמו ההורים שהתלוננו מה הם הולכים לעשות עם הילדים בבית, או שהם הולכים להשתגע, או שהם מעדיפים להידבק ולצאת מהבית לבידוד. אני יכולה להבין חלקית אך לא באופן מלא. לדעתי זהו זמן מצויין להשקיע בילדים.
זהו זמן מצויין להשקיע בהרבה דברים שהזנחנו, גם בדברים הקשורים בזוגיות.
מה שאפשרי מבורך. מה שלא אפשרי, סביר להניח שלא יהיה אפשרי בזמן אחר וחבל.
אני אדם מאמין ואני מאמינה שנעבור את זה. יהיו תוצאות שלא ימצאו חן בעינינו אך נוכל לספוג אותן.
אבל... צריך הרבה הרבה הרבה סבלנות. פסנסיה...

סיגלית 2014

New member
מנהל
זוגיות בצל הקורונה

יותר נכון, זוגיות בבידוד.

מה דעתכם? האם הבידוד עושה טוב לזוגיות או לא?

היום בעבודה, כששמעתי קולגה לעבודה משוחחת עם בעלה, הבנתי מדוע היא הגיעה לעבודה לאחר שבועיים שהייתה בבית. נשואה עם שלושה ילדים קטנים (לא קל...), בעלה יצא לחל"ת משלשום. כששוחחה עימו בטלפון, כמה פעמים, חייכתי לעצמי, אולי הם צריכים טיפול זוגי?
הרי במצב כזה יש סיכוי להקצנה, כל מה שהוחבא מתחת לשטיח, מציץ לו וחושף עצמו מחדש ואין לאן לברוח.

מה קורה לכל הזוגות שיש ביניהם יחסים קרירים?
מה קורה לבני זוג שבחרו בבגידה, כיצד הם מתראים עם בני הזוג מהצד?
האם יש סיכוי דווקא לקרבה? להתאהבות מחדש?
האם יש סיכוי להתמודד סוף סוף עם מה שהתעלמנו ממנו בחיי השגרה?

שתפו.

פ נ ט i ם

New member
מה זה זוגיות ??

נהיו לי קצת יחסים קרירים עם יד ימין, אבל חוץ מזה הכל רגיל...

סיגלית 2014

New member
מנהל
כנראה אני היחידה שחושבת

שעוד 9 חודשים יהיו הרבה לידות.
אולי אחוזי הגירושין יעלו לאחר הקורונה, אבל גם מספר הלידות יגדל(הכוונה לאלו שלא החליטו להתגרש, כמובן).

כנראה רק אני

Asher Seemore

New member
לדעתי זו תקופה שמעצימה דברים

אם היחסים לא טובים, אז הם יהיו יותר לא טובים. אם היחסים טובים, אז רוב הסיכויים שיישארו טובים.
את לא כל כך מבינה בגברים, אבל אם יש לגבר מישהי מהצד, נראה לך שהקורונה תעצור אותו? הוא פשוט ימשיך לבגוד ולהפגש עם הבחורה.

סיגלית 2014

New member
מנהל
אני לא צריכה להבין את העולם הגברי

כדי להסיק שאם יש לגבר מישהי מהצד, הוא ימשיך להיפגש עימה. אני יכולה להסיק מסקנה אחרת על אותו גבר שלא רואה בעיניים, ממשיך להיפגש עם אותה מישהי תוך לקיחת סיכון. אותה מסקנה שלוקחת בחשבון שזהו סיכון גבוה מדי כי אם ידבק, יביא את הנגיף הביתה, אל אשתו וילדיו (שגם הם יכולים "להעביר"). אני יכולה להסיק את אותה המסקנה גם על אישה, שיש לה מישהו מהצד וגם היא לא רואה בעיניים, מבלי להבין את העולם הנשי. המסקנה המלאה נשארת עימי.
אם אני לא מבינה, אולי זה הזמן ללמד אותי קצת.

למעלה