זוגיות, אירועים חברתיים ומה שביניהם

זוגיות, אירועים חברתיים ומה שביניהם ../images/Emo23.gif../images/Emo28.gif

איך אתם באירועים חברתיים שקשורים לבן/ת זוג- הרמת כוסית/חתונה של מישהו מהעבודה וכו'
נכנסים לעניינים ומתחברים, או נמצאים בצד ובשקט ולא מתערבבים עם כולם

אחלה נושא לדיון.. ../images/Emo13.gif

אנחנו נמנעים מלהגיע לארועים של השני אם זה קשור בעבודה ... למעשה בשבוע הבא הבחור יגיע איתי בפעם הראשונה לחתונה של מישהו מהעבודה, וזה רק בגלל שממש ממש לא בא לי להיות בלעדיו שם, הוא בכיף היה מוותר על זה. אני חושבת שארועים של עבודה או של אנשים מהעבודה, נורא משעממים את הבני זוג.. אני בכל מקרה לא מתכוונת ללכת לארוע כזה (אלא אם כן הבחור ממש יתעקש).

מה קורה אבל...

כשמקובל שבני\ בנות הזוג מגיעים לארוע מסויים? ואתם לא רוצים להיות יוצאי דופן. איך את אז מתנהגת? אצלנו למשל לחתונות מהעבודה כל אחד בנפרד, אבל כשיש הרמת כוסית גדולה מהעבודה וכולם מגיעים כי זו מעין מסיבה של ממש אני מצטרפת לבעלי.

כמעט ואין אצלו ארועים כאלה..

כל ההרמות כוסית מתבצעות באמצע היום, כך שאין מצב לבני זוג... בנתיים לא נתקלתי בארוע שהיה לו והזמינו גם את בני הזוג.

לא עקבי

תלוי ברמת העירנות שלי. לרוב מנסה להשתלב כדי לא להראות סנובית וגם כמובן כדי להנות.

dify

New member
מגיעה

בעיקרון אנחנו עושות הכל יחד. כך שהגעתי לדברים שקשורים לתחום שלה והיא לשלי. לגבי השאלה אם נכנסים לעניינים... טוב זה כבר תלוי באופי האישי שלי. אצלי זה תמיד מגיע בקיצוניות- או שאני ממש נימוסית וקורקטית ומשתדלת להיעלם ולהתמזג עם הקיר, או שאי אפשר לפספס (כולל כניסה קולנית, השתתפות ערה בשיחה, ופעילות יתר באופן כללי :):) לפעמים כך ולפעמים כך, תלוי איך מרגישים לי המים (אני מזל דגים, מותר לי להשתמש בדימוי הזה :):):) אבל זה לא קשור אליה, זה נכון בכלל בחיים שלי.

maybesure

New member
הפרדת כוחות

מסיבות אישיות אני מעדיפה שלא להצטרף אליו, ואצלי ממילא אין אירועים אז הבעיה פתורה. הרמת כוסית הם עושים בשעות היום, ומקום העבודה שלו מרוחק מאוד - כך שאין מצב שהייתי צריכה להגיע. אירועי שמחות - הוא הולך בלעדי. סופ"שים - עדיין בדיון. לאחרונה הייתי איתו בסופ"ש מהעבודה שלו השתדלתי מאוד שלא להתערבב עם אף אחד שם, תוך שמירה על נימוס.

ק א סי

New member
אין הרבה הזדמנויות כאלו

אבל כשאני מגיעה איתו לסביבה לא מוכרת לי אני לא יוצאת מגדרי להפגין נוכחות מצד אחד, ולא מסתגרת בתוך עצמי מצד שני. זורמת עם העניינים. אם יותר מתחברת, יותר נפתחת, אם פחות אז יותר מנומסת.

יעל 55

New member
זה תלוי

יש לבעלי כמה חברים טובים שאני ממש אוהבת והם כבר די חברים שלי כבר אז לכל אירוע שקשור אליהם אני מצטרפת הכי בכיף בעולם אבל יש לו גם כמה חברים שאני ממש לא מתחברת אליהם (כאלה שמדברים בעיקר על תוכנות מחשב וכמה ג'יגה... בלה בלה בלה...) שאיתם אני פשוט יושבת ושותקת ולא נהנית בכלל

maybesure

New member
הלוואי והחברים של בעלי

היו מדברים על כמה ג'יגה
זה היה עדיף מלהיות איתם בטיול מאורגן באיטליה ולראות אותם רבים על מקומות ישיבה באוטובוס

yaelh8

New member
רובם רווקים בלי חברה

שעדיין תקועים בקטע של לטייל בחו"ל, לצאת למועדונים וכל מיני כאלה...

shiri261

New member
כשיש אירוע חברתי אצלו

אם זה אירוע כמו חתונה וכו' או משהו אז אני לא מצטרפת נו יש גם את השיקול של הצ'ק
וגם אני יודעת שלא אכיר אף אחד ולא ארגיש בנוח, מה גם שרוב האנשים מהעבודה בד"כ מגיעים לבד לאירועים כאלה. כן הצטרפתי אליו כשהיתה מסיבת פורים וגם בני זוג היו מוזמנים זה היה די מביך....אבל נחמד היה לראות את החברים הקרובים שלו כי ממילא הם יוזמנו לחתונה שלנו. מחר למשל יש לי אירוע מהעבודה בספארי, הוא יבוא איתי יהיה גם אוכל וזה בחינם

זורמים, למה לא?

שנה שעברה למשל בחנוכה היה אירוע ממש גדול מהעבודה של הבחור שלי. חלק מהאנשים הכרתי קצת מהפעמים שביקרתי אותו בעבודה, ובכל אופן כולם נחמדים, מתעניינים, שואלים, אז קל להיכנס לעניינים. אבל, באופן כללי, לי הרבה יותר קל "להיכנס לעניינים" מאשר לו, אני חושבת שאני יותר חברותית ממנו, קל לי יותר לדבר עם אנשים סתם ככה ואני תמיד מתאמצת לנסות להתחבר בכל מקום שאני נמצאת בו. נגיד אם אני פוגשת פתאום חברים או מכרים סתם באמצע הרחוב והוא נמצא איתי, אני עושה ביניהם היכרות ולפעמים הייתי רוצה שהוא קצת יותר יתעניין ויתערבב למרות שהוא כן משתדל... אבל ככה זה, לא כי הוא סנוב, נראה לי סתם מאי נעימות... אז אני יכולה גם להבין את הצד הזה.

BABELICIOUS

New member
פעם ראשונה שהתערבבתי באירוע חברתי

של בן זוגי הייתי נבוכה אבל אח"כ כבר התחברתי אליהם בכיף והפכנו להיות סחבקים וממש כיף וצחוקים. טוב, הייתי איתו בכמה אירועים חברתיים בארץ, יום כיף בפארק מים, טיול לאילת ל- 3 ימים וטיול לטורקיה, אז אני כבר אחת מהחבר'ה. אחלה אנשים יש לו בעבודה. אני מניחה שתמיד כשאנחנו בחברה שאנחנו לא מכירים אז אנחנו לא מרגישים נוח, קצת נבוכים. ככל שמכירים יותר ומתראים יותר עם האנשים האלו והם הופכים להיות פחות זרים, מרגישים יותר נוח, נפתחים יותר וכו'. לדעתי.

אירועים חברתיים של העבודה

אני מניחה שלזה את מתכוונת? לסתם אירועים חברתיים של החבר'ה שלו אין לי בעיה, אני כבר חברה של כולם והם גם חברים שלי. לאירועים של העבודה, אני כבר מכירה כמה מהם טוב. אבל לפני כמה שבועות היה להם אירוע בעבודה, וכל הצוות היה צריך לעמוד בחוץ ולקבל את האורחים הנכבדים. זה היה נראה לי טיפשי לעמוד שם ביחד איתו ולקבל אנשים שאני לא מכירה... אז הייתי צריכה להסתובב קצת לבד. בסוף תפסתי בת זוג של מישהו מהצוות שלו והיינו ביחד שתינו.

לגביי אירועים -

חתונות וכו', רק אם זה של מישהו שאני מכירה ורק אם אנחנו חברים גם מעבר לעבודה של הבנזוג. לכל השאר נהוג אצלו בעבודה שבאים לבד, וגם אצלינו בעבודה באים לבד. לפני שבוע חבר מאוד טוב שלו מהעבודה עשה ברית, ומדובר על זוג שאנחנו יוצאים איתם לקמפינג וכו', אז כמובן שגם אני באתי, אבל כל השאר לא הביאו בני/בנות זוג.

למעלה