זה שלא הלכתם לביצפר,זה אומר שאנחנו

ש ק ד ב ת

New member
זה שלא הלכתם לביצפר,זה אומר שאנחנו

לא לומדים פה
אז טעות חמורה
כנסו לפה,מבחן איטליגנציה,חביב במיוחד כמו שיש בצבא,הוא קצת ארוך,אז תעשו עם הפסקות ותתחילו לשרשר את הציונים שלכם.ד"א אם אתם מתייאשים באמצע ,אז בצד ימין למטה יש menu תלחצו עליו ואז sumbit זה יאמר לכם את התוצאה,אבל לא להתייאש אחרת אתם תשלחו למזכירות להרשם

בוקר טוב../images/Emo70.gif../images/Emo42.gif

אני אמורה להיות בביה"ס אבל התבטלו לי כמה שעות... אני חוזרת עוד שעה... בינתיים אני אצל חברתי הטובה-שמה שמור במערכת- מתנחלת לי בעוד היא ושתיים נוספות בשלהן... השאלה הנשאלת היא: למה לא הלכתי הבייתה
כי היא לא נתנה לי לצאת... היא טענה שאין סיבה שאלך הבייתה כדי להתחבר לאינטרנט... מה אתם אומרים
אני אחכה בסבלנות לצו הראשון ביולי כדי לעשות מבחן אינטילגנציה מעצבן
עד אז אחזיק את עצמי חזק חזק לא לגלות שאינטלגנציה שלי אינה מה שנראה על פני השטח... אך אני מעודדת את עצמי בעובדה שהאינטלגנציה הנבדקת במבחנים כגון אילו היא רק אחת מ-4 אינטלגנציות הקיימות- יש עוד שלוש שבהן אני,כנראה, ניחנת יותר
בוקר טוב ומלא אהבה לכולנו...

ש ק ד ב ת

New member
זה עדיין לא מנע ממך להיות מחוברת

אמנם לא בביתך אבל בביתה
ד"א את יודעת שהצוות אנגלית שלכם בא לבחון אותנו אתמול בבגרות..

ש ק ד ב ת

New member
לבוחנת שלי קראו "עדינה"

או שזה סתם שם שהיא המציאה במהלך הראיון..

Silviya Bamper

New member
יוני..

ידוע לך משהו אולי על תחרות סרטים כלשהי שהבצפר שלך מתחרה בה? המורה אצלכם לקולנוע, נדמה לי שהוא גם המורה אצלנו בבצפר (ירון שמו) בקיצור, הבצפר שלי אמור להתראות עם הבצפר שלך! כי הוא דיבר עם המגמה על מעין תחרות שכזו (אמרת שאת לומדת ברוטנברג, שאני לא אעשה לעצמי פדיחות... נכו?!) לימור

לימור...

אני לומדת ב"רוטברג" לא ב"רוטנברג" האם זו שגיאת דפוס או שמה אין זה בית ספרינו
אני מכירה מורה אחד לקולנוע ביה"ס ושמו הוא מנשה... אך אינני בטוחה אם הוא מלמד קולנוע או תחום אחר בתקשורת כי אני מכירה אותו כרכז מגמת תקשורת ואין לי מושג איזה תחום מתוך ה"תקשורת" הגדולה הזו הוא מלמד...

Silviya Bamper

New member
אז אני לא יודעת

אני מניחה שזו שגיאת דפוס כי כמה בתי ספר שנשמעים אותו דבר ברמת השרון יכולים להיות?! לגבי המורה... אין לי מושג... לימור

ש ק ד ב ת

New member
כן../images/Emo70.gif המורה לאנגלית שלי הרגיעה

אותנו ואמרה שממש יצא לנו בוחנת טובה,סימפטית ונחמדה. והיא באמת הייתה חמודה מאוד,ולארג'ית בציונים
.. ויבניקים שלכם,המורים שלנו בחנו אותם. עשו החלפות

שקד, את ממש מצחיקה...../images/Emo13.gif

נראה לך באמת שלא תקבלי ציון טוב בהבעה...
אתה, שהכתיבה כה זורמת בעורקיך
אני בכל אופן משוכנעת שתוציאי ציון גבוה מאוד
את אחת הכותבות המוכשרות והמרגשות ביותר שאני קראתי... יש לך דרך מיוחדת מאוד לגעת במקומות מאוד נסתרים וחבואים ולחולל ניסים ונפלאות בנפשו של הקורא... בר מזל הבוחן שיקרא את חיבוריך

יאללה... אני חוזרת לבי"ס...../images/Emo4.gif

אני אחזור בסביבות 2-3... עד אז שיהיה לכם יום מעולה
שקד, תבדקי מסרים
אני..

עשיתי כבר מבחן כזה

באבחון הדידקטי שלי(הזכרתי כבר שאני בתהליך איבחון דידקטי עכשיו?) את התוצאות של האיבחון עוד לא החזירו לי אבל בלינק הזה אמרו לי שהאיי קיו שלי הוא 100(נורמלי..) שמחה להיות נורמלית

"מצחיק, מצחיק שזה עצוב..."../images/Emo4.gif

התמדתי במבחן ועשיתי את כולו (ועוד בשעה כזאת...) ומה יצא מזה
92
זה 2 נקודות רחוק מהגבול הLOW... את המסקנות אני משאירה לכם להסיק...
- מתאים לי, לא

למעלה