"זה שיר(שור) פרידה....אז בואו רק נגיד שלום!"

idanoosh17

New member
"זה שיר(שור) פרידה....אז בואו רק נגיד שלום!"

טוב עכשיו שנגמר משמורת..,.אני מקווה שהפורום יחזיק מעמד ולא ייתפרק אבל בטוח לאט לאט יעלמו אנשים....זהוי קריאה אחרונה לרשום דרכי תקשורת שנוכל לשמור על קשר :)
מסנ:[email protected]
אייסי: 248103581

אושRתי

New member
../images/Emo24.gif

תודה על הכל! ותשמור על עצמך, ניתן לשמור איתי על קשר במסרים

עדיב4

New member
ועוד כמה דברים שרציתי לומר...../images/Emo23.gif

טוב אז אני הצטרפתי לפורום אחרי כמה ימים שהוא התחיל ואני זוכרת שמההתחלה באמת באמת באמת אהבתי את הפורום! וזה הפורום היחיד שכתבתי בו כל כך הרבה זמן.. בדרך כלל אני סתם קוראת.. אני ממש ממש נהנת בפורום הזה! ואני חושבת שזה בגלל האנשים שכאן
קלילים ואופטימיים. עם מנהלת מדהימה, חברים פורום מתוקים וסדרה מהממת ברור שיהיה לנו פורום פצצה!
אז זהו, רק רציתי לומר שאני ממש נהנת כאן (ואני אומר נהנת ולא נהנתי כי אני מתכוונת להמשיך לרשום כאן עד שהפורום ידעך ויסגר).. וזהו
הנה ההודעה הראשונה שלי בפורום
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1873&msgid=108011129&archive=1 אוהבת אותכם המון המון

לא רוצה שירשור פרידה ../images/Emo7.gif

אווף זה הפורם שהכי התמדתי בו( אולי חוץ משליין) והייתי נכנסת כל יום לבדוק הודעות (בתור קוראת סמויה) ואז החלטתי שאני יוצאת מהמקלדת ואז קטלו אותי על שירשור לא נכון והפסקתי לכתוב ואז כשהסדרה התחילה ואף אחד מהחברים שלי לא ראה ולא הבין את הסדרה הגאונית הזה אז החלטתי לחזור ולמדתי לשרשר ומאז אני כאן, כותבת. והכרתי כאן פורום מדהים! באמת! ואני מקווה שאני אוכל לשמור על קשר עם כולם יש כאלה (כמו עדי) שאני איתם בקשר רציף כל יום הלואי שזה יהיה עם כולם.. ואני אלחם עם הפורום הזה עד ההודעה האחרונה! וזה המסן שלי : (רק תגידו לי שאתם מכאן כי לפעמים יש לי התקפי ניקיון של המסן ואני מוחקת אנשים) [email protected] אוהבת אותכם המון המון ואתם פורום הכי מדהים שיש! יעל

ואם כבר רגשי

אז תודה שבחרתם בחתימה שהצעתי ושקיבלתי את הפרס אבל יותר חשוב מזה, זה נתן לי שייכות למשהוא סופסוף האגשתי חלק ממשהוא מקבוצה מפורום מאוחד ומלוכד..

idanoosh17

New member
טוב עשיתם את זה עצוב מידי!

כולה התוכנית נגמרה הפורום לא נסגר! אנחנו פה ביינתים! זה רק ליצור קשר אם מישהו יתחיל להעלם פתאום!

בכריתוש

New member
יאללה שרשור ריגשי../images/Emo23.gif

באמת שבהתחלה הגעתי כי ראיתי בפורום אחר שנפתח הפורום ולא היו עוד הרבה אנשים כ"כ וסתם התחלתי לכתוב ומשש חיכיתי כבר לסדרה וכתבתי ולאט לאט תחילו להגיע עוד ועוד אנשים וסתם היה מצחיק וכיך ואז התחלתי ממש להנות לקרוא הודועות ורק חיכיתי שמישהו ייכתוב לי תגןבה ואם יש שירשורים חדשים וזהו.. נהנתי מהסדרה ואני ממש אוהבת כל אחד ואחד כאן! אני ממש מקווה שלמור על קשר איתכם ואין לי בעיה לתת מסנג'ר במסרים.. ועדי חח יש אותך שנה במסנג'ר וזה מראה לי כאילו את לא מתחברת אף פעם.. נראה לי יש לי בעיה חח וזהו באמת שזה הפורום הכי שולט שיש!

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifומוסיפה..

באמת אהבתי את הפורום הזה, גם כשלא כתבתי, קראתי, וגם כשלא יצא לי כל כך לקרוא, חשבתי עליכם. כמעט בכל הזדמנות שהייתה לי, נכנסתי לפה, ובחודשים האחרונים הפורום הזה נהיה משהו מאוד חשוב לי. אני ממש ממש מקווה שנצליח להחזיק מעמד למרות שהסידרה נגמרה, ואם לא בפורום [
], אז לפחות נדבר במסנג'ר [או באיסיקיו.. בלעדיי
], כי בשביל מה יש שיחות ועידה?
לא רוצה לעשות מזה שרשור פרידה, כי כמו שכבר כתבתי, אני מקווה שהפורום ימשיך לחיות, אבל בכל זאת- אני נורא נורא אתגעגע אליכם
אל כולכם, גם אל אלה שלא יצא לי ממש להכיר.. אבל שוב, בפעם השלישית בערך-הלוואי שנחזיק מעמד

למעלה