זה רשמי - יש טיול !!!

EranR

New member
זה רשמי - יש טיול !!!

אזור - מדבר יהודה, עין גדי טיול ליום אחד! יציאה - מחר בלילה (שני ב-23:00) חזרה - יום שלישי בערב ציוד - שקי שינה, אוהלים, הרבה אוכל ומצב רוח מסלול - באזור עין גדי, של חצי יום (לא מסלול היסטרי...) לינה - בחניון לילה בשטח. מי שמעוניין להצטרף מוזמן! לפרטים צרו קשר עם יוני - 054-4301078 ערן - 052-853

k0biX1303

New member
לכל הבאים לטיול!!! הודעה!

כולם מגיעים ב 21:30 בחניון במפגש ברמת גן לא לאחר !~ להביא אלכוהול בגדים חמים בירות ואלכוהול ואוכל ואלכוהלל ומי שלא יכול להביא שתיה קלה שיביא אלכוהול. בנות להביא אלכוהול.

Chin Chin Man

New member
מצטער נשמות שלי

אני לא יוכל להגיע לצערי אני עובד כל השבוע בתערוכה ואני ממש מתבאס מזה חבר'ה תעשו גם כיף בשבילי ובשביל אבי מת עליכם אורי

Miss Nails

New member
אני בכל אופן, ../images/Emo187.gif

שמעתי ככה במקרה על הטיולון כי לא הייתי בפורום (מיד תבינו למה) אצל בני במוסך כשקיבל הודעה...
(כן סוף סוף בזיקי שב הבייתה יוצלח מתמיד-בני תודה כי פשוט תענוג ליסוע עליו כעת) אני לא אגיע לטייל איתכם כי סבא'לה במצב קריטי בבית חולים ולכן לא נראה לי מתאים לטייל ולבלות ולקבל שמה הודעה טלפונית לגביי מצבו בין אם חיובי או שלילי... אז אני עם המשפוחה בחג...
אז תבלו היטב וסעו בזהירות אנשים יקרים לי ואהובים עליי, ונתראה בשישי הקרוב בשאיפה ברמת גן
רק בריאות!

nakash2

New member
לצערי לא אוכל להגיע

שיהיה לכולם חג שמח תבלו ותהנו וסעו בזהירות

latino1302

New member
עבור ארוחות לכבוד החג. יש דחיית ל10

מכיוון שישנם אנשים אצל מישפחות נידחה לשעת 10:30 בר"ג. ..בטאבון!!!

למעלה