זה רק אני שלא מנחשת?

זה רק אני שלא מנחשת?

ראיתי איזה שרשור בפורום שאלה קטנה ומישהו אמר שם שאם על לוח אין מספר בכלל, נניח 5, או 3, אז אפשר לנחש. ואני אומרת: זה לא נכון. אם זה הלוח הוא כזה זה לא פתיר. בכלל, כל העניין במשחקי הגיון הוא שלא צריך לנחש, צריך פשוט לחשוב. אתם מוצאים את עצמכם מנחשים לפעמים?

uriya1

New member
מה פתאום,

זה רק הורס לי אחר כך. כל מספר שאני ממלא חייב להיות האפשרות היחידה.

gloom

New member
ככה אני הייתי בהתחלה../images/Emo66.gif

תמיד בהתחלה לפני שפיתחתי טכניקות מסויימות אני נתקעתי עם מצבים שיש לי אותו מספר בשתי משבצות בריבוע הקטן ואז הייתי חייב לנחש, אבל עם הזמן השתפרתי ואני מגיע לרמה של קשים מאוד בלי פתירה ואם יש מצב שאתה חייב לנחש אז הסודקו לא נכון...

לעיתים רחוקות מאוד...

אז מוזמנת לקרוא את הדרך שלי לפתרון הסודוקו שנתתי למשהו אחר כאן, אבל בכללי אני כמעט ולא מהמרת, אני עושה את זה רק ממש כשאין שלי שום דרך להחילט בוודאות, אחרי שבדקתי את כל הדרכים... אינ כמעט ולא מגיעה למצבים כאלה, גם לא ברמות הקשות...

Yuvalenko

New member
שלום לכם... אני יובל, גמני חולה

סודוקו.
אני נתקלתי לא פעם בסודוקו (מהקלים יותר בדרך כלל) שניתן לפתור אותם ביותר מדרך אחת. הכותב של הסודוקו כנראה לא לקח בחשבון אופציה אחת או יותר נוספות אפשריות לאותה חידה. זה נדיר, אך זה קיים.

bab00n

New member
למה לא לנחש?

היי כולם אני גם כן די אוהב סודוקו,לא מכור לזה אבל עושה מדי פעם... בכל מקרה,בסודוקו הקלים כמעט ואין צורך לנחש-בקשים יותר צריך לפעמים... בכל מקרה,אני לא אוהב לנחש,אני אוהב שהכל בטוח ב-100 אחוז. איתן

למעלה