זה רק אני או ש....

pilpelet4u

New member
זה רק אני או ש....

גם אתם חושבים כמוני שבסוף ירדנה תתברר כאמא של נינט ? ורובי אולי האבא ? ממש נראה לי ככה... ככה זה בכל הטלנובלות ! לא יודעת אם אתם זוכרים אבל בהתחלה שירדנה ראתה את נינט עם אמא שלה היא אמרה להן שהן לא דומות בכלל... זה גרם לי לחשוד... וגם הן כאילו דומות ויש להן קול יפה ויש לשתיהן מישהי שרבה איתן על בחור (נעמי ונועה...) וירדנה מתייחסת לנינט רע... כל אלו גרמו לי לחשוד שבסוף ירדנה תתברר כאמא של נינט... והגיוני גם שרובי יהיה האבא... כי הרי הם אוהבים והייתה להם אהבת נעורים וכו'... ואתם כבר יכולים לדמיין לעצמיכם את הסיפור... הרי הוא גם אהב את נינט על ההתחלה כשהוא שמע אותה... אז מה אתם חושבים ?

lior297

New member
אולי

יובל יראה ת'הודעה הזאת, והוא יציע ת'רעיון לתסריטאים (הכל יכול להשתנות כי לא צילמו, למרות שגם אם מצלמים אפשר לשנות, קיצר לא חשוב..) ואז הם יתלהבו מזה, והפרק האחרון של העונה יגמר בתגלית הזאת, ואז הם יבואו לעונה 2 (כרגע, מתוכננת אחת?)

אמממ... כעקרון יש 120 ו..

פרק 74 רק נכתב לפני כמה ימים (כשאורי גרוס היה פה הוא אמר שהוא סיים) אז אפשר עוד לעשות את זה אבל זה דפוק מידי... זה ללכת מקיצוניות אחת (שהסדרה מציאותית) לקיצוניות שניה (עם הסיפור הזה היא לא תהיה מציאותית) והלוואי שמתוכננת עונה שניה... שיעשו 3 כדי שנראה אותם מסיימים ללמוד אפשר גם 4 ואז נראה את נינט מתפרסמת

lior297

New member
זה היה בציניות

באמת לעשות את זה זה רדוד. שיא הרדידות. ואז באמת זאת תהיה טלנובלה... אני לא מכורה לטלנובלות

lior297

New member
בעונה 4../images/Emo58.gif../images/Emo18.gif../images/Emo58.gif

נראה את נינט עושה סלקציה במיונים לכוכב נולד

lior297

New member
מעניין מה היא תעשה

כשנועה ודנה יגיעו לאודישנים *הערת העורך(ת): נכון, נועה מפורסמת כרגע... אבל
בגלל שכל העולם ואחותו ידעו שהיא בהריון (ולא מהחבר שלה, ככה חושבים...) ינדו אותה מהSHOW BIZ. והיא תצטרך להתחיל מההתחלה.

דווקא לא

כי זה דווקא יעשה לה יחסי ציבור לאף אחד לא מפריע כשמפורסמת נכנסת להריון ממישהו, זה רק עושה לה יחסי ציבור

lior297

New member
דווקא כן

כשהמישהי הזאתי היא כוכבת ילדים שנכנסת להריון לא רצוי מחוץ לנישואין. ערוץ הילדים ינדה אותה ומי בכלל ירצה מישהי מנודה ראית את הסרט "ג'רזי גירל"? בכל אופן אם ראית אז ראית מה קרה על פליטת פה קטנה אם לא ראית, אז לא מומלץ...

lior297

New member
היא יכולה לעבוד על קהל מבוגר../images/Emo45.gif

בתור אם פונדקאית

lior297

New member
../images/Emo45.gif

במיוחד עם המיני סקירט שהיא לבשה היום... אהבתי שירדנה אמרה לה - את לא חושבת שהחצאית שלך קצרה מידי?!?!

tsyael

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif+../images/Emo45.gif=../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

למעלה