זה פשוט מחריד....לגמרי

אלינור*

New member
זה פשוט מחריד....לגמרי

נתקלתי בכתבה הבאה ....ונחרדתי.... התגובה היחידה שלי לעניין היא: מה לעזאזל עובר לאנשים בראש ?????!!!! " בליל ה-18 ביוני נפל דבר בקרב בני משפחת מיאן הגרים בחבל בופאל בהודו. בני המשפחה החליטו שהשטן הגדול, "איבליס", השתלט על גופו של אבי המשפחה, יאנוס, ועל כן יש לרצוח את האב, כדי לשחרר אותו מהדיבוק. את הרצח ביצעו בנותיו של יאנוס, יסמין, בת 22 ,וטאלימה, בת 25. פרטי הפרשה נחשפו השבוע כשהשכנים הגישו תלונה במשטרה על העלמותו של האב. לאחר שנעצרו, יסמין וטאלימה שחזרו את הרצח לשוטרים. השתיים סיפרו שאסרו את אביהם בשלשלאות באחד מחדרי הבית, רצחו אותו ואז רקדו מסביב לגופה. השתיים סיפרו עוד שהן שתו מדמו של האב ואכלו כמה איברים מגופו, כדי לשחרר אותו מאחירת השד ולאפשר לו להתגלגל לחיים חדשים. בניו של יאנוס, יוסוף ואסיף, סיפרו למשטרה שלאחר הרצח הם קברו את האב. השוטרים חפרו את הגופה כדי לערוך בה נתיחה ולברר אם אכן חלקים ממנה נאכלו על ידי הבנות. בני המשפחה סיפרו לחוקרי המשטרה שהחשד שאביהם רדוף עלה בעקבות סכסוך משפחתי עם אחותו של האב, עזיזה. עזיזה, לטענתם הטילה כישוף על יאנוס כדי שייתן לה בבית במתנה לרגל חתונתה. הכישוף העיר את השד שתקף את יאנוס. יסמין וטאלימה, גם הן מבינות בנסתר, ניסו בתחילה לגרש את השד בדרכים אלימות פחות מרצח, אולם בנסיונותיהן, גם הן הותקפו על ידי שד. מאוחר יותר התברר שהשד שאחז בבנות הוא שד "טוב" ולא מרושע כמו זה שתקף את האב. מחוזקות, הבנות החליטו שאין מנוס מלרצוח את אביהן, וכך עשו. הרצח הטקסי עורר סערה בקהילה המוסלמית של בופאל. אנשי הדת במחוז פרסמו הודעה רשמית בעקבות האירוע, בה מסרו כי שימוש בקסמים ובכישופים למטרות רעות אסור בתוקף לפי חוק האיסלאם. " בעע

candybox

New member
וואי. זה נוראי.

תגידי, אפשר לדעת מאיפה הוצאת את זה? זה מתאים לי לעבודה שיש לי להגיש בסוף החודש.

למעלה