זה פשוט לא יאומן

Tomer w

New member
זה פשוט לא יאומן

הצ'רלטון האלה ... אני רואה את המשחקים בכל מיני בתי קפה וכו' וזה פשוט זוועה מה שהם עושים שם באולפן במחצית , יש אפילו בתי קפה שמשתיקים את זה.. אני לא מבין את זה - צ'רלטון כבר עשו איזו קופה , וזה לא מספיק כדי להביא 5 אנשי ספורט ? מביאים אנשים שבחיים לא שמעתי עליהם בהקשר של ספורט , אולי אני אשמע על זה יותר בהקשר של קשרים לפיני זהבי או מי שמנהל את צ'רלטון ..יש כ"כ הרבה אנשים, אפילו ברמה נמוכה יותר נגיד מהאנשים בערוץ הספורט...אז הביאו אנשים שהקשר שלהם לספורט הוא כמו הקשר בין ערוץ הילדים לערוץ הספורט. אז על מה אנשים משלמים ? עדיף כבר לראות עם אנטנה בערבית אם אפשר בכלל . אז לא רק הפרשנים באולפן , הביאו את רמי וויץ ומאיר אינשטיין שזה עדיין בסדר . אבל , מי זה אבי נמני ? אז הוא שחקן כדורגל וזה אומר שהוא יודע לפרשן ? הוא שותק כל המשחק ! וזאב זלצר זה עוד יותר בדיחה , אם מישהו זוכר אותו מהיורו 2004 באולפן נתנו לו לדבר איזה 10 דקות ברצף כל יום והוא עם הידיים מצד לצד ואומר שהחלוץ היה צריך לבעוט עם הצד החיצוני\פנימי של הרגל ...כל משחק עם החיצוני פנימי שלו ...עם ההפרעות דיבור שלו לא אכפת לי שיעשה מה שהוא רוצה , שילך למכור ארטיקים בים , אבל למה בטלויזיה ??? עוד דבר שנורא עיצבן אותי זה שברגע שמראים את הסטטיסטיקה הם מורידים אותה במחצית הם בכלל לא מדברים על המשחק חוץ מהתקציר הם סתם מושכים את הזמן בלי משהו מעניין להגיד . האולפן - שגם הוא לא בנוי משהו וכל שנייה רואים צלם אחר מתחבא איפשהו...גם כן לא היה מספיק כסף לתת ספה לניר לווין סתם עשו סיבוך עם הפינת עמידה הזאת ... אז על מה אנשים משלמים ? על איכות טובה וזהו ..? אפשר ב309\189\492\99 ש"ח לקנות איזו אנטנה , ולראות בכל שפה אחרת ! זה פשוט ביזיון שמשלמים על התת רמה הזאת ועוד מחשיכים ערוצים בשפות אחרות...היה עדיף לשלם על איזה ערוץ בפורטוגזית ... הייתי חייב להוציא את זה איפשהו , סליחה על החפירה , ויום טוב של משחקים טובים...

למעלה