זה פשוט הזוי!!!!

זה פשוט הזוי!!!!

זה פשוט לא הגיוני! 7 חודשים בלי שום הצעה! כלום! אני לא מדבר על פגישה, הצעה!! אין! פשוט אין!. ומה שבעיקר הזוי כאן, לפני 7 חודשים קיבלתי על עצמי לנתק את האינטרנט, בתקווה שהקבלה הזאת תעזור לי, תקדם אותי, כולנו יודעים כמה זה קשה, וזה בהחלט קשה, ודווקא מאז, מאז שניתקתי, אין שום הצעה! אפילו לא דברים לא קשורים, ממש כלום! וזה כבר מאד קשה לי... אני משתגע... אוף.. תודה שהקשבתם. הייתי חייב לפרוק...

קליט

New member
אממ..

תבקש ברכה מהרבנית מיס, התפילות שלה נענות . זה בדוק .

2ת Wל ר2

New member
מצטערת לשמוע. אבל- צרת רבים חצי נחמה..

יש עוד כמה מאיתנו שלא מקבלים הצעות.. זה בהחלט לא נעים. ובנוגע לאינטרנט- אני חושבת שזה סוג של נסיון.. לראות אם אתה באמת מסוגל לעמוד בו.. אם למרות כל הקשיים אתה עדיין חזק במה שקיבלת על עצמך. זה קשה! מאד אפילו.. בהצלחה!!

2ת Wל ר2

New member
יש הרבה נסיונות..

ולא תמיד ב"מישור השידוכי".. מה שטוב אצלי שאני יודעת להתנתק מהרגש.. (לומדים זאת במהלך החיים..) ולכן יותר קל לי ב"ה..

שםאנילא

New member
אהה...זה אומר

שאת די מבוגרת...גיל מתקדם...

שםאנילא

New member
להתנתק מרגש זה לא משהו שקיים אצל צעירים

זה בא כתוצאה מנסיונות שזה מה שציינת בכל מקרה זה דבר מבורך אם יודעים להשתמש בו כראוי...

2ת Wל ר2

New member
נכון. זה באמת לא קשור לגיל... ../images/Emo13.gif

אכן, צריך חכמה מסוימת לדעת מתי כדאי להשתמש בו.. לפעמים אין לי אותה, לצערי..

קליט

New member
הנסיונות מבלבלים אותנו

ותמיד כדאי לשמור על רעננות ושלוה

קליט

New member
לאחרונה גיליתי ש

הרבה מהשדכניות בנט הן לא שוות (כי הן שרופות מרוב עבודה, ונמאס להן באיזושהיא מקום) וגם אין מצב שתגיד מאיפה אתה מכיר אותן, ואם תגיד שהכרת אותן מהנט אז זה לא ישמע כ"כ טוב . קבלתי כמה שדכניות טובות מפה לאוזן או מסתם שדכניות עם לב טוב . . . אין הרבה שדכניות שיש להן סחורה והן עובדות - אחת ל50 יש לה כמה הצעות מתאימות ומוכנה גם לעבוד והיא מסורה . אז חייבים לעבוד הרבה ובמרץ רב כדי לצאת חובת ההשתדלות . או לאתר שדכניות מעולות שעובדות תמורת תשלום סביר . ו די מהר אתה עולה על שדכניות מסורות וטובות עם מאגר . תודה שהקשבת :) בהצלחה

איך אתה מצפה,

להתקדם בחיים ולצפות שה׳ יעזור לך אם וכאשר אתה מוציא מפיך דברי כפירה של ממש.. עשיתי למען הקב״ה והוא בכלל לא מתיחס לזה!! כך אתה אומר. מי אמר שזה הצעד היחיד שאתה צריך לעשות בשביל לזכות באשה מיוחדת?? ואוליי אם לא היית נכנס לאינטרנט והיית עומד בקבלה שלך, היית מחכה רק עוד קצת?? ואוליי הבחורה שלך עדיין צעירה בכדי להנשא לך??? ואוליייי אם היית נשוי היום היו לך בעיות שלום בית?? ואוליי השדכניות שאתה רשום במחברתן הן לא רצניות כלפיך??? ואולייי ואולייי אלף סיבות יכולות עוד להיות!! תתפלל. תאמין במי שצריך באמת להאמין בו.. ותראה ישועות!! בהצלחה:)

למעלה