זה נראה לכן ביוץ קרב..?

JOSEPHINE 2

New member
זה נראה לכן ביוץ קרב..?

מאחר ואוזלים לי המקלונים אז אני לא בודקת מדי יום אלא יום כן ויום לא, ממש במקרה בדקתי עכשיו למרות ששתיתי נס קפה אבל השתן היה יחסית מרוכז בצבעו (סליחה על התאור..) אנחנו כבר ממוצ"ש
... ולמרות שהבטחתי לעצמי בלי בדיקות יותר, הייתי חייבת לבדוק לפחות ביוץ.. הבדיקות הקודמות היה פס אבל חלש מאוד בעוצמתו או שבקושי היה שם והנה לפתע הוא התכהה, זה נראה לכן מספיק כהה? תודות!!!

JOSEPHINE 2

New member
והנה היא שוב "טבעית"

אני חייבת לציין שסרקתי את הבדיקה כי מצלמה דיג' עדיין אין לי אז הבהרתי את הקודמת קצת והנה היא ללא הבהרות. מה דעתכן? תזכורת קטנה: אני "אולי" פוליצסטית שלב הבירור עיין לא הסתיים לגמריי והבנתי שלפוליציסטיות יש הרבה פעמים מצבים שהבדיקה יוצאת כאילו כל הזמן הן מבייצות אבל אצלי לא, מאחר ובדקתי בעבר ורק היום לפתע הפס התכהה..

JOSEPHINE 2

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo51.gif אבל בטוח..?

זה לא אמור להיות כהה יותר מזה לפי הנסיון שלך? וניסחת את זה מושלם, אהבתי

sweet solit

New member
גם אני עם ש"מ

נראים 2 פסים יפים בגלל שלא בדקת כל יום יכול להיות שההרומון כבר בירידה, או שהוא עוד יעלה. אני בדקתי בשבוע שעבר בבוקר- היו 2 פסים כמו שלך, ואחרי הצהריים ולמחרת- פס הבדיקה היה כהה יותר. בהצלחה

JOSEPHINE 2

New member
../images/Emo51.gif סולית../images/Emo13.gif

שלשום הוא היה דיי חיוור, וכוס נס קפה לא משבשת נכון? זה לא השתן הראשון של הבוקר אלא השני. וכבר 4 ימים אנחנו
אז אני "מוגנת" נכון - כי הזרע מתקיים כמה ימים? וסליחה על ההצפה..

sweet solit

New member
ג'וזפין

כוס קפה לא משבשת לא עושים את הבדיקה בכל אופן בשתן הראשון של הבוקר- ההורמון הזה נוצר בשעות האור. אם את צריכה כמה בדיקות אין לי בעיה לשלוח לך. אני מצויידת ל-3 חודשים בערך... וכן- את מכוסה מבחינת הסקס, ואל תפסיקו- יש עוד יומיים בערך (בספונטניות, את יודעת
...)

JinaJina1

New member
גם אני אשמח לתת לך כמה בדיקות../images/Emo140.gif

נשארו לי עוד איזה 15 ואני כבר יודעת במילא מתי יום הביוץ שלי - אז די הפסקתי להשתמש בהם. אני מאזור המרכז - במשך היום נמצאת בכפר סבא - באמת אשמח לעזור לך! בכל מקרה ...מקווה שאתם עובדים קשה עכשיו

למעלה