זה נכון שמשינה מתאחדים?

mashina mashina

New member
אף אחד לא יודע?

אני פשוט רוצה לקנות כרטיס להופעה הראשונה ב24.7.04 זה עוד המון זמן אבל בטח יחטפו אותם

mashina mashina

New member
דבר ראשון אני בת

דבר שני שאלתי שאלה דיי לגיטימית לא? זה הרי פורום משינה

24.7.04 קצת רחוק

ואולי כוונתך ל 24.7.03 שכבר עבר לפני קצת יותר מחצי שנה. אכן התרחשה שם הופעת "איחוד" (חזרה) מדהימה ומחשמלת. במקרה הזה - עלייך ליסוע אחורנית בזמן. בחרי לך את אחת הטכנולוגיות הידועות המועדפת עלייך: הדלוריאן של דוק בראון שנוסתה כבר בשלושה סרטים. או מנהרת הזמן של דאג וטוני בעלי חולצות הגולף שנוסתה באי אילו פרקים בסידרה. נסיעה נעימה. נשמח לענות לשאלות יותר קונקרטיות.

mashina mashina

New member
שנייה שנייה!!!

הם כבר התאחדו והופיעו???????????? הם שרו את "הכול כבר נאמר" ושירים מרדיו בלה בלה? כי אם כן איזה באסה אני ממש רציתי ללכת להופעה! כמה עלה וכו'?

בלללעעע

New member
היית בתרדמת או משהו?.....

יש הופעה בשבת הזאת בהיכל התרבות בת"א ובשבת הבאה בחיפה... תנסה להשיג כרטיס- אם לא סע לארה"ב לתפוס אותם בסיבוב הופעות...
חחח

icודליה

New member
../images/Emo110.gifאת רצינית../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo12.gifח

מה מה מה
רק עכשיו שמת לב שהם התאחדו

Vdrums

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גברת שאת שומעת להקה לפחות תדעי איך קוראים לה. רדיו בלה בלה זה החברים של נטאשה זה לא משינה.

mashina mashina

New member
אל תתוכח איתי

אני מעריצה של משינה מגיל 14 ואני חושבת שאני יודעת מה שיר של משינה ומה לא וגם כן מי אלה הנטאשה האלה איזה שם מפגר ללהקה

Tomer 123

New member
אני חושב...

שזה פורום של משינה ואנחנו גם יודעים מה שיר של משינה ומה לא תבדקי איפה שבא לך, נאמר כבר הכל ורדיו בלה בלה זה לא משינה

rony77

New member
חחחח קרעת אותי !! ../images/Emo6.gif

דבר ראשון זה : "נאמר כבר הכל" ולא "הכול כבר נאמר" ושני רדיו בלה בלה זה לא "משינה" זה "החברים של נטאשה" כנראה באמת משהו לא בסדר אצלך !!! חחחחחחחח

למעלה