זה נכון שהיה רק פרק אחד עם קפטן פייק במסע בין כוכבים הסדרה המקורית?

רוב הזמן נח

Well-known member
ואחר כך בפרק 11 ו- 12 אם אני לא טועה, הוא הופיע כנכה קשה שספוק ניסה לעזור לו.

האם מה שקורה כרגע הסדרה החדשה קשור לפציעה הקשה שלו? בסדרה המקורית לא ממש הסבירו למה זה קרה. רק אמרו בקצרה איך זה קרה ושהציל כמה ילדים. שזה קצת מתאים לסיפור שהיה עד עכשיו בסדרה החדשה.

אגב, אני זוכר שהסדרה שודרה בעבר בערוץ ביפ, הפרקים הראשונים ששודרו היו בשחור לבן כשספוק היה המפקד. מה העניין עם זה?

האם מה שקורה כרגע הסדרה החדשה קשור לפציעה הקשה שלו? בסדרה המקורית לא ממש הסבירו למה זה קרה. רק אמרו בקצרה איך זה קרה ושהציל כמה ילדים. שזה קצת מתאים לסיפור שהיה עד עכשיו בסדרה החדשה.
באחד הפרקים בעונה השנייה של דיסקברי פייק ראה את העתיד שלו והראו את התאונה שבה הוא נפצע וכמה קדטים נהרגו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
*אני לא מבין למה אתה לא שואל שאלות כאלו בשרשור דיוני סדרות.

פייק היה הקפטן בפרק הפיילוט של מסע בין כוכבים. הדמות היחידה שם שהמשיכה לסדרה הוא ספוק.
הפרק הזה בעצם לא שודר.
כשהסדרה יצאה אז השתמשו בצילומים מפרק הפיילוט הזה כדי ליצור את הפרק The Menagerie (שהוא פרק כפול 1X11 ו1X12) בפרק הזה יש פלאשבקים לתקופה שבה פייק היה מפקד האנטרפרייז כעשר שנים מוקדם יותר.

רוב הזמן נח

Well-known member
*אני לא מבין למה אתה לא שואל שאלות כאלו בשרשור דיוני סדרות.

פייק היה הקפטן בפרק הפיילוט של מסע בין כוכבים. הדמות היחידה שם שהמשיכה לסדרה הוא ספוק.
הפרק הזה בעצם לא שודר.
כשהסדרה יצאה אז השתמשו בצילומים מפרק הפיילוט הזה כדי ליצור את הפרק The Menagerie (שהוא פרק כפול 1X11 ו1X12) בפרק הזה יש פלאשבקים לתקופה שבה פייק היה מפקד האנטרפרייז כעשר שנים מוקדם יותר.
אפשר למצוא את הפרק הזה גם בנפרד.

ומה עם הסדרה בשחור לבן? אני זוכר שזה שודר בערוץ ביפ. ספוק היה שם גם.

Lion_Heart

Well-known member
אני ממש זוכר שזה שודר בביפ. זה היה עם ספוק. היו כמה פרקים ואחרי זה התחילה הסדרה הרגילה. אולי היה לסדרה הזאת שם אחר.
לא זכור לי...או לאינטרנט(זה לא אומר שאתה טועה) הייתי כותב שזה טלויזיה שחור לבן, אבל זה היה בביפ כך שזה לא נשמע הגיוני

Lion_Heart

Well-known member
כנראה היה לזה שם אחר. אולי צריך לחפש על השחקן עצמו בסדרות שהשתתף בהם.
אין לי שמץ, לאונרד נימוי השתתף בהרבה ס'דרות(לתפקידי אורח ברובם) האםהסדרה שראית היתה מד,ב?. או אולי משימה בלתי אפשרית?
מסע בין כוכבים צולמה בצבע...אני דיי בטוח ש כולה, יש סיכוי שראית בטלויזיה שחור לבן?

רוב הזמן נח

Well-known member
אין לי שמץ, לאונרד נימוי השתתף בהרבה ס'דרות(לתפקידי אורח ברובם) האםהסדרה שראית היתה מד,ב?. או אולי משימה בלתי אפשרית?
מסע בין כוכבים צולמה בצבע...אני דיי בטוח ש כולה, יש סיכוי שראית בטלויזיה שחור לבן?
היתה ממש כמו מסע בין כוכבים כשהם יושבים בגשר של ספינת החלל. אני זוכר שזה שיעמם אותי ובגלל זה לא כל כך צפיתי בזה.

למעלה