זה נכון שדיויד גילמור היה

לא, למיטב ידיעתי

גילמור ניגן בלהקות באופן מקצועי מאז שהיה בן 16. הוא לא הפסיק, ולא שינה כיוון - מלבד כמה חלטורות כדוגמן, מתישהו בשנת 1966 לערך. והוא לא הגיע למזרח התיכון. מקסימום צרפת.

עצה ידידותית

לפני שאת\ה זורק לפורום עובדה מוגמרת, בדוק את דברייך. גילמור היה בארץ (ואספנים אמיתיים גם היו משיגים את התמונות
)

אשמח לראות הוכחות לכך

במשך שנת 1967 גילמור היה עם להקתו, jokers wild בצרפת, שם עבדו. יש מספיק הוכחות ועדויות לכך. מצד שני, לא ראיתי ולא שמעתי שהוא היה בקיבוץ בארץ. שוב, אשמח לראות הוכחות.

חדשות ערוץ 10 נתנו הוכחה

הם ריאיינו את מי שמציג את עצמו כהמעריץ מס' 1 בארץ, והוא היה זקן וז"א שהוא היה כאן שזה קרה, אז זה כנראה נכון!

The Albatross

New member
ואני אומר

שווטרס הוא ישראלי חרדי שנולד כאן בארץ בשנות ה40, ואז אימץ אותו אחד מאנגליה שבדיוק מת במלה"ע הII. גם אני מעריץ נלהב של פ"פ, אז זו הוכחה!

The Albatross

New member
אני לא רואה ממש הבדל...

אני ראיתי בנאדם שטוען שהוא המעריץ מספר אחת של פ"פ בארץ, שסיפר על זה שגילמור היה פה וחי בקיבוץ. איפה ההוכחה?

flowerboy69

New member
ציף תתפלאי אבל...

לפני הרבה הרבה זמן גם אני שמעתי על זה לא זוכר איפה אולי באיזה ראיון או מאיזה ספר אבל זה נכון מדובר על תקופה בגיל צעיר לפני המוזיקה נראה לי

flowerboy69

New member
ובקשר ל"מעריץ מספר אחת"

דבר ראשון אין דבר כזה ודבר שני אני אספן יותר גדול ממנו ויש לי את מה שהוא הראה בטלביזיה ודבר שלישי הוא הראה את הקופסא הנדירה שדיברתי עליה פעם-8 דסקים מהופעות בכל השנים עם ספר חולצה ווידאו...

Elinor BC

New member
אכן, אין דבר כזה, ואף אחד גם

לא יכול להגיד דבר כזה. שום דבר לא מוביל לזה כי זה לא נכון בכלל...:/

ציקו2003

New member
הכוונה הייתה לתקופה של חצי שנה ולא

חצי שנה לפני שהטצרף ללהקה... אם הייתה אי הבנה

Coon Jew

New member
לדעתי זה מוזכר..כנסו

שמעתי על זה בפעם הראשונה כאן במאמר של מישהו מהפורום על meddle...

למעלה