זה מתקרב..ואני ככ עצובה

kuki28

New member
גם אני כבר רציתי לבטל......

אמרתי לו- דיי נמאס לי מבחינתי בוא נבטל הכל........... אין לי כוחות למריבות המפגרות האלו... די כמה אפשר ועל מה ? 10 ימים לפני..... למה ככה ?

NIKITA25

New member
../images/Emo7.gifאני פשוט בדיכאון טוטאלי

אין לי כוח לעוד חודש של מריבות עד לחתונה

kuki28

New member
נשמה.. על מה המריבות?

קשורות לחתונה עצמה? (עיצוב חופה וכו' ?) או בכלל... על דברים מסביב על החיים עצמם או שמתערבים לכם ?

NIKITA25

New member
הוא טיפוס שאנן ויש דברים שהוא אמר

שיטפל בהם ולא סגר אותם הוא הבטיח שנלך היום לרבנות אבל העבודה יותר חשובה לו קבענו עם המעצב ב 15:00 ופתאום יש לו פגישה ממש מתסכל

kuki28

New member
גם אצלי יש בעיה עם העבודה שלו

הוא עצמאי ויש לו לחץ אטומי בעבודה עכשיו..בחודש האחרון... ואני זו שרצתי לסדר הכל. ואם צריך ללכת אז זה קצת מציק לו לצאת מוקדם מהעבודה כי יש לו לחץ אז אני מבינה אבל מה לעשות- לא כל יום מתחתנים........

NIKITA25

New member
גם שלי עצמאי.אני עובדת אצלו בתקופת

הלימודים גם זה יוצר מתח

staycool

New member
קוקי!!!!

כולם רבים לפני ויש גם קצת ריקושטים מהמתחים אחרי לפעמים... ועוברים את זה כמו גדולים!!! כ"כ הרבה מוטל על כתפינו עם הפקה שכזו אז איך לא נפרוק לחצים? אל תדאגי בובה, אוטוטו זה מאחוריך.... עדיין מחכה לארומה...

kuki28

New member
נשמתי אני מבטיחה שנלך לארומה

רק אסיים עם הלחץ האטומי הזה... מבטיחה ממי !

lulli28

New member
אני בהלם שלא רק אני תקועה עם

גבר שעושה או לא עושה את אותם הדברים כמו הגברים שלכן(קוקי למשל)! חשבתי שאני לבד בשטח עם המריבות על שטויות וחשבתי כבר שאני לא בסדר שאולי אני מגזימה ומתלוננת יותר מידיי.... תמיד שומעת שאני מחפשת לריב! moi?מחפשת לריב??? למה למי כייף לריב???אני בן-אדם רגוע אבל עם גבולות... עצוב

kuki28

New member
זה לא שרע לי - חלילה

להיפך .. הכי טוב לי איתו והוא מושלם.. אבל המריבות מוציאות אותי מהדעת. שונאת לריב..

talilu

New member
כנראה שאני צריכה להפסיק לרחם

על עצמי - הוא בחו"ל עד שבועיים לפני החתונה, ואני מארגנת הכל לבד.... אבל זה סיוט ובכלל לא כיף.

מתוקה שלי! אני מסכימה עם מה

שכתבו לפני- ההכנות לחתונה הן ההכנה הכי טובה לחיים... ומי שעובר את זה "רשאי" להתחתן. אני יודעת שלא קל לך, והלוואי והיה לי שיקוי פלאים לסדר את הכל. נסי אולי לא להתעסק בכל ענייני החמות, היא רוצה לעבור לגור ליד- שתעבור- מי יודע אולי זו סתם גחמה שלה עכשיו כדי לשגע אותך ואחרי החתונה זה יעבור לה- אל תשכחי שאולי קשה לה שהבן שלה מתחתן והיא מרגישה שבזה שהוא מתחתן הוא מתכנן לשכוח ממנה לחלוטין.... אני גם מצטרפת להמלצה לקחת לך אחה"צ נטול טלפונים ומפנק רק לעצמך! שולחת לך
ענקי!!!

למעלה