זה מעצבן

זה מעצבן ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

זה מעצבן - שמי שאת רוצה - לא חושב שזה מתאים, ומי שרוצה אותך- את לא חושבת שזה מתאים... זה מעצבן - לנהל שיחת טלפון ראשונה אנמית שמורידה לך את כל החשק מהדייט, אבל שלא נאמר בה שום דבר שיצדיק לגמור את זה עוד בטלפון... זה מעצבן - שאחרי חצי שנה של יובש מציעים לך הצעה שנשמעת לך חלומית וקוסמת, וכשמדברים איתו - מתברר שהבחור תפוס... זה מעצבן - לקבל מהמדויט שלך אסמס עילג, רדוד, ובלתי מפוסק... זה מעצבן - שכשאת שואלת אותו איזו מוזיקה הוא שומע הוא עונה לך "הכל" או "מה שמשמיעים ברדיו" (וכשאת מנסה לדובב אותו את מגלה שהוא מתכוון לשירי מימון ואייל גולן)... זה מעצבן - ששתי החברות הכי טובות שלך מתחזקות זוגיות פורחת, ואת עדיין בסאגת הדייטים... זה מעצבן - שבחור חמוד מתחיל איתך בפייסבוק, רוכש את אמונך, מדבב אותך, מצחיק אותך, מחמיא לך, ו... פתאום נעלם. זה מעצבן - לקבל ביומולדת אסמסים מכל העולם- אבל לא ממי שהכי היית רוצה שישלח לך... זה מעצבן - שכל מי שאת נפגשת איתו זה או שהוא דוס מדי בשבילך, או שהוא עם רגל אחת בחוץ... זה מעצבן - שיש כל כך מעט שיודעים לדבר ב"שפה" שלך, והשיחה איתם היא סוג של עונג צרוף. זה מעצבן - שהמדוייט מנסה לשכנע אותך כמה הוא אוהב/תומך/מפרגן ע"י הבאת דוגמאות מהאקסית האחרונה שעדיין כואב לו שנפרד ממנה.... (אז למה למען ה´ נפגשת איתי?? כדי לבדוק אם התגברת?? ברור שלא!!) (אחחחח... זה נחמד לפרוק לפעמים...) אשמח לשמוע ה'עיצבונים' שלכם.....

זה מעצבן?...

בדיחות על אשה וחמה זה מעצבן...חחחח חברה תהיו רגועים כולנו יודעים מאיפה זה בא אבל להתגאות בזה שאני יודע?...נו נו

זה מעצבן???

לנעול נעליי עקב גבוהות... ולדדות איתם כל הדרך לפגישה.. ולבסוף לראות שהבחור נמוך ממך ממילא בבמבה וחצי! זה מעצבן...

אוייי.... זה באמת מעצבן!!

ועוד אחד משלי... זה מעצבן?? - זה שהוא שואל שיחה אחרי הדייט אם אני רוצה להמשיך? ובידיעה שהוא לא רוצה להמשיך. ורק רוצה להוסיף אגו לעצמו. זה מעצבן!!! לגבי הכוס החצי מלאה/ריקה.... עם האופטימיות שתקפה אותי היום צריך להודות שבכלל יש כוס...

נזכרתי בעוד משהו...

זה מעצבן? לשמוע באותו דייט פעמיים (!!) את השאלה שכל יומנוער שואל: "אז מה התחביבים שלך"? (לאסוף מדבקות, מכתביות, ופרות חרסינה בשלל פוזות... ) זה מעצבן!

למעלה