זה ממש מתסכל

BoByBiRd

New member
זה ממש מתסכל

היי.. לפני חודש וחצי החברה הישנה שלי (נפרדנו לפני שנה וחצי ונשארנו בקשרי ידידות) באה אלי וביקשה לחזור להיות ביחד, לאחר שאני הודעתי לה באיזשהו אופן שאני לא מוכן להמשיך בקשר איתה כידיד (היא פשוט נתקעה - במובן הטוב - במוח וזה תקע אותי מבחינה רגשית). בסופו שלן דבר ולאחר לבטים רבים הסכמתי לחזור אליה. תקשורת בין שנינו זורמת בצורה מעולה, אנחנו ממש נהנים ביחד, אבל היה חסר משהו. לפני כמה ימים נפגשנו והתחלנו לדבר ובדיוק שבאתי לעלות נושא שמפריע לי (שיש איזשהו מחסום שלא מוביל אותנו ללכת הלאה) היא אמרה לי שהיא מתה עליי, אוהבת אותי, אבל מרגישה עם הקשר הנוכחי לא טבעי. היא מרגישה כאילו אני ידיד טוב, ולא חבר. אני מצדי באתי ואמרתי שאני רוצה להמשיך הלאה בקשר, ושנוריד את "המחסום" הזה, ואולי זה יפתור את העניין, והיא אמרה לי שההרגשה הזאת היא זו שגורמת למעיין מחסום. זה ממש מתסכל. אני מת עליה, אבל אני רואה שמבחינתה היא עדיין מרגישה אליי קשר של ידידות טובה עד יזיזות ולא מתקשרת אליי במובן של קשר זוגי ב100% לטוב ולרע. אני משתגע מהעניין ומבקש עצות להמשך תודה רבה.

keton13

New member
נתק איתה קשר לכמה זמן.

תפסיק ליזום איתה שיחות, תהיה אליה יותר אדיש. היחס שלה ישתנה אליך בהתאמה.

BoByBiRd

New member
זו הבעיה

שהמוח מציע את מה שאתה מציע, אבל הלב אומר שהוא עדיין רוצה להשאר איתה. זה מה שכל-כך מתסכל.

keton13

New member
ולמה שתקשיב ללב שלך?

אני יודע שזה קשה, אבל תהיה חזק- תעשה הכל כדי לפעול נכון.

BoByBiRd

New member
אני לא חושב שזאת הגישה הנכונה

משמע - להקשיב למוח. עדיף להקשיב ללב. ולמרות זאת, כמה שזה יהיה קשה, חתכתי היום. די מבואס. מת ללכת לדפוק מיליון בירות עד כלות. תודה על העזרה.

keton13

New member
למה עדיף להקשיב ללב?

איזה פתרון הוא נותן לך?(בכלליות, לא במקרה הספציפי)

למעלה