זה ממש ממש דחוף אני חייבת שתעזרו לי !!

otnit21

New member
זה ממש ממש דחוף אני חייבת שתעזרו לי !!

יש אפשרות לעצור את המחזור ?
אני לוקחת את גלולת יאז כבר שלושה חודשים , וכשאני מגיעה למחזור הוא נורא ארוך ונורא כואב . השאלה שלי איך אפשר לעצור את המחזור אחרי 3-4 ימי מחזור ? אני קראתי באיזה פורום שאפשר בעזרת ילקוט הרועים וחיפשתי בכל חנות טבע ולא מצאתי את החליטה הזאת .. אז אמרו לי שתה פטל יעזור לי לקצר את המחזור , השאלה שלי אם זה נכון ? אני חייבת תשובה עוד הערב כי זה די דחוף לי אני חייבת להפסיק את המחזור עד שישי והוא התחיל לי אתמול .. בעיקרון לפי הגלולות הם מחולקות זה 28 גלולות : 24 גלולות ורודות (פעילות) ו4 גלולות לבנות (לא פעילות שבהם בא המחזור) את הגלולה הלא פעילה הראשונה לקחתי כבר בשישי והיום אני כבר לוקחת גלולה ורודה חדשה (התחלת חפיסה חדשה) ובשישי יש אירוע משפחתי גדול מאוד והשימלה שלי היא לבנה ואני לא יכולה ללבוש אותה אם אני במחזור בבקשה תזרו לי תנו לי פיתרון !! תודה מראש :)

יש אפשרות לעצור את המחזור ?

אינני מכירה את המוצרים הטבעיים האלה שדיברת עליהם ואני גם לא חושבת שיש איזשהיא הוכחה שזה עוזר לעצירת המחזור. הדרך הכי פשוטה היא לקצר את ההפסקה בגלולות. יש אפשרות פשוט לקחת מייד אהת החבילה הבאה לא הפסקה בכל ואז א יגיע מחזור אלא כשתסיימי את החפיסה הבאה או לקצר את ההפסקה למשך ליומים ואז רוב הסיכויים שהמחזור שיבוא יהיה מאד קל. אם מדובר בארוע שבו את לובשת שמלה לבנה , הייתי מציעה לך להמשיך עם הגלולות ברצף ופשוט לדחות את המחזור. אל תסתמכי על תרופות סבתא כי א עלולה להתאכזב.

למעלה