זה מה שקורה כמתחילים לחרוז..

זה מה שקורה כמתחילים לחרוז.. ../images/Emo8.gif

שלום לבנות הפורום, אני אתכן כבר חודש וזה מה שקרה בחודש האחרון.... (עבודות ראשונות שלי) עכשיו, לאור המלאכה החדשה מאגר התכשיטים שלי גדל במהירות... תגידו, איך אתן מאחסנות את כל התכשיטים באופן שישמרו אך ישארו נגישים?

בינבה1234

New member
עבודות מקסימות! השרשרת הזאת משגעת

כל הכבוד ותמשיכי ליצור ככה! בקשר לשמירת התכשיטים - יש לי קופסת תכשיטים גדולה עם תאים ואני שומרת שם את התכשיטים. אבל גם לי עומד להיגמר המקום ....

שרשרת ספירלה שעשיתי מההדרכות המעולות של הפורו

הפורום, עם קצת טעויות בדרך...

תתחדשי- יפה מאדדדדד../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

לדעתי הרקע כהה מידי, רצוי לצלם על רקע בהיר,,,,,, כך נוכל להנות מהגוונים היפים של השרשראות - והן מקסימות אהבתי את האחרונה- מענינת מאד

lilo4

New member
תתחדשי ../images/Emo13.gif

אהבתי מאוד את העדינות בכל התכשיטים שלך
שאלת לדעתי את שאלת מליון הדולר
גם אני עדיין מתלבטת עם עצמי מה הדרך הכי טובה. מבחינת שרשראות וצמידים- לדעתי הדרך הכי טובה היא לקנות ווי מתכת קטנים [יש בכל חנות "עשה זאת בעצמך"] ולהרכיב אותם איפה שנוח- על מדף/ליד המראה/בתוך הארון. ועל הווים הקטנים לתלות את השרשראות והצמידים. החיסרון הכי גדול- אם זה נמצא מחוץ לארון, התכשיטים סופחים ככה אבק וצריך להקפיד על ניקיון. היתרונות, לעומת זאת- זה משמש בתור קישוט לחדר, התכשיטים מאוד זמינים בצורה כזו, וגם קל להציג אותם ולזכור בדיוק מה יש

למעלה