זה מה שהביביסטים הנאלחים אוהבים

evglev1

Well-known member
מנהל
רביב דרוקר שואל "מי זה!!!"
אתם מתחילים מיד לנבוח "ההוא ההוא ההוא".
אילפו יפה את הפבלובים.
אבל אני מניח שלפני 15-20 כשנפתחו תיקים נגד ליברמן גם אתה חשבת שמדובר ברדיפה פוליטית, וגם לדרעי סלחנו את התמיכה באוסלו בזכות זה שהיה דמיון בין השוחד של דרעי למתנה שעזר וויצמן ז"ל קיבל ואילצה אותו לפרוש מהנשיאות אבל בכבוד בעוד דרעי ישב בכלא על עבירה דומה. אז כל כך הורגלנו לרדיפה הפוליטית של הפרקליטות שעד בחירות 2015 לא נתנו שום קרדיט לחשדות נגד ליברמן וגם לביבי בכל חקירה ראינו רדיפה פוליטית למרות שדווקא בפרשות שווינשטיין סגר יש בשר ואולי הן חמורות מהפרשות עליהן ביבי נשפט. גם אנחנו סימננו את הפרקליטות כרשעים והחקירות של ביבי, ליברמן ודרעי חיזקו אותם אצל הבייס שלהם, בלי שהעלנו (עד לליברמן בפרשת השחיתות הפוליטית הגדולה) בדעתינו שהם באמת אשמים.

Katomishh

Well-known member
אבל אני מניח שלפני 15-20 כשנפתחו תיקים נגד ליברמן גם אתה חשבת שמדובר ברדיפה פוליטית, וגם לדרעי סלחנו את התמיכה באוסלו בזכות זה שהיה דמיון בין השוחד של דרעי למתנה שעזר וויצמן ז"ל קיבל ואילצה אותו לפרוש מהנשיאות אבל בכבוד בעוד דרעי ישב בכלא על עבירה דומה. אז כל כך הורגלנו לרדיפה הפוליטית של הפרקליטות שעד בחירות 2015 לא נתנו שום קרדיט לחשדות נגד ליברמן וגם לביבי בכל חקירה ראינו רדיפה פוליטית למרות שדווקא בפרשות שווינשטיין סגר יש בשר ואולי הן חמורות מהפרשות עליהן ביבי נשפט. גם אנחנו סימננו את הפרקליטות כרשעים והחקירות של ביבי, ליברמן ודרעי חיזקו אותם אצל הבייס שלהם, בלי שהעלנו (עד לליברמן בפרשת השחיתות הפוליטית הגדולה) בדעתינו שהם באמת אשמים.
זה בכלל לא הנושא, אבל אם כבר נכנסת לזה אני אעזור לך לחבר את הנקודות אל הנושא.
אלדד יניב אמר:
יש לנו שיטה שעובדת - התקשורת מסמנת ואז המשטרה מתחילה לחקור.
כשמערכת שלמה מתגייסת להפללה של אדם, לא יעזור לו כלום.
גם אם אשם גם אם לא אשם.

בימין מוחים על השיטה העלובה של השמאל להילחם במי שאינם חפצים בו,
משתמשים בשיטות של משטרים אפלים, תוך שהם זועקים "גונבים לנו את הדמוקרטיה".

1ספי11

Well-known member
זה בכלל לא הנושא, אבל אם כבר נכנסת לזה אני אעזור לך לחבר את הנקודות אל הנושא.
אלדד יניב אמר:
יש לנו שיטה שעובדת - התקשורת מסמנת ואז המשטרה מתחילה לחקור.
כשמערכת שלמה מתגייסת להפללה של אדם, לא יעזור לו כלום.
גם אם אשם גם אם לא אשם.

בימין מוחים על השיטה העלובה של השמאל להילחם במי שאינם חפצים בו,
משתמשים בשיטות של משטרים אפלים, תוך שהם זועקים "גונבים לנו את הדמוקרטיה".
כמו מה שנעשה לאולמרט.

ai27

Well-known member
גרושתו של שיקר הבהיר ש היא הגישה תביעת גירושין כבר ב-2016, הרבה לפני שפגשה את יוסי כהן לפי ציר הזמן שהוצג בתחקיר.

משמע
התועמלן ידע שהכל שקר
פשוט לא אכפת לו.

אלפיני

Well-known member
גרושתו של שיקר הבהיר ש היא הגישה תביעת גירושין כבר ב-2016, הרבה לפני שפגשה את יוסי כהן לפי ציר הזמן שהוצג בתחקיר.

משמע
התועמלן ידע שהכל שקר
פשוט לא אכפת לו.
ואז פתאום ב2018 הזוג עדיין היה ביחד?

אלפיני

Well-known member
ביחד, או שהוא מסרב לתת את הגט,
והוא מספסר בה כסרסור?
הם חיו יחדיו באותו משק בית. ומהלך ההתכתבויות בהחלט מחשיד.

אבל מה שבעייתי במיוחד אינו הסיפור העסיסי עצמו אלא ההתנהלות המגושמת מבחינה ביטחונית של האיש שבין היתר סטה ממסלולו 16 שעות על מנת לזיין דיילת. אם איש כזה מסוגל לעקוב אחרי מהלכיו והטלפונים שלו תאר לעצמך מה מסוגלת לסדר לו סוכנות ביון זרה. שלא לדבר על הפה שלו שמתחיל לפלוט סיפורים ולחשוף מידע בטחוני כשהוא בלחץ.

ai27

Well-known member
הם חיו יחדיו באותו משק בית. ומהלך ההתכתבויות בהחלט מחשיד.

אבל מה שבעייתי במיוחד אינו הסיפור העסיסי עצמו אלא ההתנהלות המגושמת מבחינה ביטחונית של האיש שבין היתר סטה ממסלולו 16 שעות על מנת לזיין דיילת. אם איש כזה מסוגל לעקוב אחרי מהלכיו והטלפונים שלו תאר לעצמך מה מסוגלת לסדר לו סוכנות ביון זרה. שלא לדבר על הפה שלו שמתחיל לפלוט סיפורים ולחשוף מידע בטחוני כשהוא בלחץ.
מה קרה נוכלצ'יק?
זיהיתם אותו כמחליף פוטנציאלי שלא כפוף למרותכם,

אז כותבי המסרים הורו לך לתקוף כמטורף?

אלפיני

Well-known member
מה קרה נוכלצ'יק?
זיהיתם אותו כמחליף פוטנציאלי שלא כפוף למרותכם,

אז כותבי המסרים הורו לך לתקוף כמטורף?
אם לא הבנת את ההסבר שלי כנראה שאתה הרבה פחות מבין עניין מהקרדיט שנתתי לך.
אי לכך עדיף לסגור את הדיון הזה מולך.

למעלה