זה לא עסק מה שקורה לפורום...

זה לא עסק מה שקורה לפורום...

הפורום הפך מבמת ויכוח תאולוגי לזבל, חצי מהאנשים פה הם אותו אדם, והחצי מתוך החצי השני טרולים... ורוב השאר הם סתם מטומטמים שלא יודעים מה הם רוצים. במיוחד דפוק הקטע של וויכוחים על פוליטיקה, מוסר, ומה לא... אלו דיונים חשובים שצריך לקיים אותם, הקטע הוא שבאווירה הנוכחית בפורום אי אפשר לנהל דיון רציני. תמיד יתקע איזה מישהו כמו 'אנרכיסטים לשלטון' (עדי מהוגוורטס) או 'בשר טרי זה אחלה'... חרשנו את הדיונים האלו מכל כיוון וכל צורה, וזי די חסר טעם כולם פה, חוץ מבודדים, תקועים על הדעה שלהם בשביל נוחיות. מביקור קצר בקומונות אני חייב לציין שהאטמוספירה שם הרבה יותר נעימה(כן גם זאת של איגרא), לפחות בינתיים... אנחנו לא יכולים לכפות עליכם טבעונות, לא שאנחנו לא רוצים... ולא יכולים לכפות עליכם אנרכיזם, כי אנחנו לא רוצים... מישהו שבאמת אכפת לו מהחברה והמוסר יכול לבוא למקומות המתאימים (פורום צמחונות, הקומונה האנרכיסטית...) ולנהל דיון תרבותי. מי שלא אכפת לא גם לא ינהל דיון תרבותי כאן... מה שאני אומר, אני אשמח לנהל דיון על ארכיזם, אכילת בשר או כל דבר אחר שבא לכם. אבל זה בלתי אפשרי עם תולעים, שרצים, אנסי תרנגולות, בשרים טריים ושקצים למיניהם...

אז אני מבחיניתי מפסיק מעכשיו

להכניס דברים שלא קשורים לפורום! יש הסכמה? מקסימום נפתח פורום חדש שנקרא לו: "אדיאולוגיות" או משהו?! מי רוצה להיות מנהל, לי אין ממש זמן לנהל פורום!

galya7

New member
צודק , מלבד המשפט

"מישהו שבאמת אכפת לו מהחברה ומהמוסר", אתה תומך בפיגועים במתנחלים וחיילים ולכן המוסר שלך לקוי ומעוות.

אכבד את דעתך...

כמו שאמרתי, כאן אי אפשר לנהל דיון כזה... אשמח לדבר איתך במסרים

לקחתי את דברי בחזרה!

עכשיו שאני חושב על זה, התגובה הזאת הייתה מוגזמת. אבל בהחלט צריך לעשות על זה שרשור בפורום אחר.

Wonder Y

New member
הדתיים

בעודם מבכים על העפת ה"דת" משם הפורום, החליטו לנסות להרוס אותו. כל שנותר הוא לחסום אותם עד שימאס להם.

tombenarye1234

New member
למה שזה יהיה פורום אתאיזם ודת?../images/Emo12.gif

יש כבר פורום דתיים... אם יש פורום לכאלו שמאמינים בעל טיבעי, אמור להיות פורום לכאלו שלא מאמינים בעל טיבעי...

Loud Silence

New member
מאז ששם הפורום השתנה, לא נשארו

כמעט דתיים בפורום, כתוצאה רוב הדיונים גלשו לנושאים כמו: צמחונות, אנרכיזם, כלכלה וכו'..

tombenarye1234

New member
וואו, זה שיא חדש ../images/Emo6.gif

גם אפלייה על רקע מין, גם אפלייה על רקע גיל, גם אפלייה על רקע מין ביולוגי, וגם קללות...וכל זה רק בשורת טקסט אחת

למעלה