זה לא סתם אור ירח

super-cat

New member
זה לא סתם אור ירח

זה לא סתם אור ירח זה לא סתם אור ירח, זה אור מיוחד. זה לא סתם אור ירח, למרות שהוא פה לעד. יש משהו באוויר, שגורם לי לרעד. זה לא סתם אור ירח, זה סיפור של מורכבות. זה לא סתם אור ירח, זה נותן התלהמות. יש משהו באוויר, שגורם לי לסיוט זה לא סתם אור ירח, זה סיפור של אהבה, זה לא סתם אור ירח, זה גם סיפור של אכזבה. יש משהו באוויר, שמדחיק את הקרבה. זה לא סתם אור ירח, זה עיניים עצובות, זה לא סתם אור ירח, כי עכשיו הן כבר דומעות. יש משהו באוויר, שגורם להן לבכות. זה לא סתם אור ירח, זו אולי תקווה גדולה. זה לא סתם אור ירח, זו גם תחושה של החמצה. יש משהו באוויר, שמביא להדחקה. זה לא סתם אור ירח, כי זה רק שיר עצוב. זה לא סתם אור ירח, שעלי כבר לא אהוב. אז מה אם הוא מאיר את השמיים השחורים? אז מה אם הוא נותן, סימן דרך לאבודים? לי הוא לא מועיל, עלי מהווה תחושת מרירות, וכל הקרבה המיוחלת, תהפוך להרגשת בדידות. תגיבו בבקשה...

*קסנדרה

New member
וזה לא סתם שיר ולא סתם יצירה, אלא,,

נחלק את התגובה לכמה חלקים: א. הרעיון שבשיר - מעולה !!! אור הירח וכל מה שחובק בתוכוומסמל עבורך ועבור היקום והאופן בו האסרטיביות מודגשת - "למרות שהוא פה לעד.." לך הוא לא מועיל, ואת חוזרת ומדגישה "אז מה אם הוא...." וכו´... ב. לגבי המקצב - הבתים בני 6 שורות והבית לפני האחרון הוא בן 4 שורות והבית האחרון כבר ארוך יותר - אני אהבתי. כפי שלא הייתה מונוטוניות בכתיבה ובהבעת הרגש, כן לא הייתה במקצב. מצאתי שגיאה תחבירית ואשמח אם תתייחסי אליה: בשורה "עלי מהווה תחושת מרירות.." הייתי כותבת - לי הוא גורם לתחושה מרירה... השיר טוב, אהבתי ונהניתי לקרוא אותו חג שמח קסנדרה

super-cat

New member
באמת באמת תודה!

זה היה מאוד חשוב עבורי, כי כבר המון זמן לא כתבתי, ורציתי לדעת מה לעזאזל קרה...
תודה!

ביאנה

New member
סופר קאט!

גם אני אהבתי העביר בי צמרמורת והעלה חיוך על שפתיי יפה מאוד

למעלה