זה לא הסוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף תתעודדו

זה לא הסוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף תתעודדו

גם אני חשבתי שזה הסוףף אבל לא תיראווווווו http://rbd-en-israel.forumotion.com/forum-f1/topic-t5061.htm ומי שלא רשום וכן אוהב את rbd יש הפגנות בכול העולם וכן גם פה...................... תיכנסו ותיראווווו rbd no puede decir adios no es el final rbd hasta la muerte la marcha eb israel

יאוו באלי למות

רציני! בחיים לא הרגשתי ככה :( ופאקינג האת הזה אני לא מצליחה להתחבר .. אפילו פתחתי כמה אימיילם בשביל זה !!! בבקשה עם מישו יוכל להתחבר שיעזור לי [email protected] כנסו אליי... אני מוכנה לעשות הכל אבל הכל כדי שיביאו אותם לארץ

yaRBDen

New member
למי שלא יכול להכנס לקישור../images/Emo27.gif

קמפיין La Marcha כבר בישראל רשמי טוב חברה אני יודעת שאתם מחכים שמישהו יגיד מה יקרה ? האם כל זה יסתיים ? האם הקהילה תסתים? האם המועדונים יסתימו? האם המטרות והחלומות שלנו יפסיקו להיות אמיתיים ? האם נוותר? האם נתיאש ונשב לבכות ? התשובה היא ל-א ובגדול !!! הכל יימשך הקהילה תמשיך להיות קיימת הקהילה הבאה תמשיך להיות קיימת מועדון RBD ISRAEL ימשיך להיות קיים ויותר מתמיד ! מועדון Christian Chavez World ברור שימשיך להיות קיים כי אנחנו תומכים את כריס! מועדון Anahi Rocks Israel ימשיך להיות קיים ויותר מתמיד ! מועדון Estrellas De Maite Israel ימשיך להיות קיים ויותר מתמיד מועדון Estrellas Con Luz Propia ימשיך יותר מתמיד !! כל התוכניות , החלומות , ההצעות, ההשקעות, הכסף, המאמצים , ההודעות , התגובות שום דבר לא יפסיק להיות קיים כל ש RBD קיימים וגם אחרי שיפסיקו להיות קיימים כלהקה !! RBD כן יסתימו כן יתפרקו ו לפני כניסת 2009!! אני לא יודעת אם כולכם שמעתם אנהי וכריסטיאן בראיון עם LA OREJA אבל תדעו ש RBD עצובים מופתעים אפילו הם לא יודעים למה זזה קרה אפילו פדרו דמיאן לא אשם ! חברת TELEVISA שיש לה כל הזכויות על להקת RBD הטלנובלה REBELDE הסדרה RBD LA FAMILIA תסיים את RBD נכון ! אני ושרון ישראל ועוד מספר ממש קטן מהמעריצים בעולם חושבים ש TELEVISA יסיימו את RBD בגלל שהם רוצים לתמוך את הלהקה החדשה La Nueva Banda Timbiriche !!!! לצערי הרב זה הסיכוי הגדול שכך המצב ! אנחנו לא בטוחים במידע הזה אבל זה מה שאנחנו חושבים ! אני בטוחה שכולכם תגידו מי הם אלו לעמות RBD המצולחים !!! עדיף שתשאלו את TELEVISA כי אם היה לנו ספק לא הינו אומרים ושואלים אותכם ! כי ברור מאליו ש RBD יותר טובים מהלהקה הזאת "המוצלחת" כפי שראיתם אנהי פירסמה הרבה הודעות על שהם עצובים וכל זה והציעה שנצא במקפמיין "La Marcha" "העזיבה" >> וכל המעריצים בעולם מהמדינוצת השונות יצאו בהפגנה הזאתי מול EMI מול TELEVISA מול RUPTOS !! כי כולם אחראים על זה במיוחד TELEVISA ! אני בטוחה שאתם שואלים גם את עצמכם אם TELEVISA תעזוב את RBD אז למה ש RBD יתפרקו למה שחברה אחרת תהיה איתם ! התשובה היא שכל מה שקשור ל RBD מטלנובלה הסדרה המצרים הספרים הדיסקים ה DVD פשוט ה-כ-ל הוא באחריות TELEVISA ורק לה מותר להיות עם RBD זה דביל נכון ! אבל אין מה לעשות רק TELEVISA אחראית על זה וזכותה ! אז אם יש לנו סיכוי ש RBD לא יתפרקו למרות שיצאה הודעה רשמית על זה רק צריך לפנות ל TELEVISA כי אם הם מחדשים החוזה ! RBD לא יסתימו בגלל זה כל מליוני מעריצים בעולם יוצאים בהפגנת "La Marcha" כדי שיראו TELEVISA ש שיש מעריצים כן ל RBD ובכל העולם ! וזה ממש ממש שיא ההזדמנות שלנו כדי להראות ליאיר דורי ל TELEVISA שאנחנו מעריצים ל RBD ובכבוד ובגאווה גם אם הם לא יבואו אנחנו נראה התמיכה שלנו ל RBD ולכל אחד מהאהובים שלנו ב RBD כי אני בטוחה שהם שינו החיים של רובנו פה ! ותדמינו שהמעריצים יפסיקו לתמוך בחברי הלהקה ?? תחשבו על זה ? מה יקרה לדעתכם !!תשיבו אתם ? אז חברה הנה לכם באמת ההודעה הרשמית על כל מה שמתרחש! מועדון RBD ISRAEL בבעלות של קארולין (אני) , שירן ראובן, שרון ישראל, וספיר שמואל! ומועדון Anahi Rocks Israel באחריות של שרון גולדמן, נועה וקארולין (אני) ומועדון Christian Chavez World Israel באחריות קאורלין (אני ) ושלי ומועדון Estrellas De Maite Israel באחריות (אני) קאורלין ונועה ומועדון Estrella Con Luz Propia באחריות שרון ישראל כברית שלום ההחלטה הזאת :
נצא בקמפיין "La Marcha" "העזיבה" בתאריך 31/8 (ראשון) כי שרון ישראל וליאת ודנה חוזרות מספרד ב 28/8 וזה היום הכי טוב לכולנו כך נספיק להכין הכל כי שרון רוצה להיות בהפגנה ברמת החייל בתל אביב בשעה 10.00 בבוקר מול המשרדים דל דורי מדיה >>בטח שאנחנו צריכים להתארגן ולהיות שמה ב 9.30 ! וההפגנה תמשך עד שעות הערב כמו 17.00 או 18.00 מקסימום ! אני רוצה שתבינו שקבענו התאריך הזה נכון שזה לפני יום מבית הספר אני מקווה שתוכלו כולכם להגיע בתאריך הזה וכמה שיותר מעריצים ! כי זה סופר חשוב תגידו אם מצאים לכם היום הזה !! ובבקשה תעשו הבלתי אפשרי להגיע לא משנה מי תביאו איתכם.
ההפגנה תכלול שלטים שנארגן מה צריך לכתוב עליהם ומי שרוצה להשתתף בהכנת השלטים שיצור קשר איתי ונארגן השלטים ! בגלל שהמועודן של RBD ISRAEL הוא זה שמארגן את ההפגנה הזאת בישראל אז אנחנו מארגנים החולצות הרשמיות של המועדון כדי שכל מי שרוצה שילבוש החולצה הזאת כדי להראות התמיכה שלנו לחברי הלהקה RBD החולצה לא תעלה יותר מ 50 שקל ותקבלו אותה ביום ההפגנה בטוח ! מי שמעוניין בחולצת המועדון שיפנה לשרון גולדמן מהקהילה והנה האימיל שלה בלבד : [email protected] עם הפרטים האלו : שם מלא: מידת החולצה: S או M או L או XL הכינוי שלו בקהילה לפני שאתם רוצים לעשותא תזה בלי קשור שתשתתפו בהכנת השלטים בקניית החולצה מי שישתתף בהפגנה חייב לשלוח לי השם שלו ומאיפה הוא בדיוק (עיר) ובאיזה אזור בארץ (צפון-מרכז-דרום-השרון) לאימיל שלי : [email protected] וברצוני גם להודיע לכם שכל ההפגנה הזאת תתועד באופן רשמי ע"י התקשורת בישראל (אנחנו נאדג לזה) ושכל התמונות והסרטונים יגיעו ל RBD עצמם ולכל המארגנים של RBD וגם TELEVISA בראש הרשימה! אז חברה זאת ההזדמנות שלנו להראות לכל העולם שאנחנו תומים ב RBD ושלא רוצים ש RBD יתפרקו ! אז אם אתם מעריצים אמיתיים ל RBD תראו את זה עכשייו ! זאת הזדמנות החיים שלנו ! כי ככל שהביקוש יעלה על RBD חברת TELEVISA יחשבו הרבה בלחדש החוזה עם RBD ! מקווה שנראה לכולם שנאחנו המיערצים האמייתים ! כנסו לאשכול הזה שפתחה שרון ישראל כדי לתמוך בקמפיין ובהפגנה שתתקים בתל אביב: http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=dulcemaria&message.id=11322203

צטלע

New member
היוזמה מעוררת הערכה רבה!

מאחלת מכל הלב שזה אכן יצליח, אבל אתם לא חושבים שיש בצעד הזה גם החלטה של כל אחד מחברי הלהקה?

לצטלע

ברור שכן!!!!!!!!!1 בשבילם אנחנו עושים את זה...... הם ביקשווו מי את חושבת שהציע את קמפיין LA MANCHA ??? אנהייייייי,איך היא הייתה עצובההההההההה היא אמרה שנעשה צעדות הפגנות מחאות!!! הכול!!בבשיל שהם לא יתפרקו בבשיל איזה להקה זולה אחרתת

צטלע

New member
היי מעיין :)

לא, ממש לא ידעתי את זה! אני זוכרת במפורש שכבר לפני שנה הופיעו ידיעות שפונצ'ו רוצה לעזוב כי הוא רוצה לשחק בסרט או הצגה, אני לא זוכרת במדויק. את לא חושבת שהם עצמם מעוניינים לצאת מהחוזה הספציפי הזה ולהתקדם במקומות אחרים? ברור שהם עושים גם דברים נוספים, אם זה תצוגות, או טלנובלה כמו מאיטה, אבל הם עדיין מוגבלים בצורה כלשהי. אבל שוב, אם אמרת שזה מה שאנהי אמרה, כנראה שאני טועה והם מעוניינים להמשיך.

לכולם כנסו

קודם כול צטלע=]]] אם לא ידעת לפונצ'טו כבר יש סרט VOLVERTE A VER וכן הם לא מעוניינים לצאת מהחוזה אבל העיה היא שTELEVISA כבר לא רוצים ןבשביל זה הרעיון הענק של אנהי יעזור והחל מה-23 יתחילו מחאות רשמיות נגד זה בעולם וכן גם פה.... רמת החייל בשעה 10 מול אולפני ודרי מדייה ,ת"א ,אבל מי שרוצה לבוא חייב להוגיע לקרו ושרון........... והלהקה בכלל לא מפריע להם אם כול זה להפך היא פותחת להם יותר דלתות.... למשל פונצ'יס בVOLVERTE A VER דול עם DULCE AMARGO אנהי עם כול הקמפיינים ונראה לי גם החנות אני לא בטוחה....... מאיטה עם CUDADO CON EL ANGEL ,בתפקיד ראשי!!!!!!!!!!!!! כריסטאן עם ההצגות המדהימות שלו כפרה עליו ואוקר עם הככנות לספר..... ואנהי ממש הציפה את הפורום שלה באונבסיון עם הודעות חדשות על זה והגיבה במלא הודעותתתת.......... וכמו שRBD תמיד אמרו לנו, הם הסתיימו רק כשנפסיק לאהוב אותם......... ונראה לכם זה יקרה??? כי גם עם RBD יתפרקו חס ושלום אנ לא יפסיק לקוות שהם יבואו לארץץץ כמו השיר של דול המלכה שליי NO PARES NUNCA DE SONAR וזה מה שאנחנו עושים, לא מפסיקים לחלום שהחלום שלנו יכול להיתגשםםםםםםם ונכון שזה ישמע לחלק ממכם ילדתותי ,הם שינו לי את החיים ,ממשששש בהרבה דברים, את הדרך שלי לחשוב,את הדרך שלי להיסתכל על דברים על הדרך להגיב אפילו וכמו שפוז'יס תמיד אומר ,את הדרך שלי להיות... והכי חשוב הם לימדו אותי להאמין להאמין ושוב להאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כי בזכות אנהי אני מאמינה בפיות ,וכן תצחקו ואני אומרת את זה בראש מורם.. אני מאמינה בפיות,,!!!!!!!!!! אני מאמינה בפייה הראשית,אנהי ובמלאך שלי ,מאיטה ובמורדת שליי באחת והיחידה שול בטרזן שליי,(פונצ'ו ,ולא להעתיק את הכינוי הזכויות שמורות לי ולקארין חח) אני מאמינה באוקר החתיך שלי אני מאמינה באפרוח הכי הכי הכי הכי הכי מושלםם פוז'יטו i do ,i do i do belive in rbd jontos hasta el fin

צטלע

New member
../images/Emo24.gif

עכשיו אני מבינה את המצב האמיתי, אני יודעת שכל אחד מחברי הלהקה עושה דברים מהצד ומתפתח וכו', אבל חשבתי שכן זה מגביל אותם ושהם כן היו מעורבים בהחלטה הזו. אבל ברור לי מאוד כרגע שטעיתי וזה לא המצב. ואני בהחלט מעריכה ומעודדת את מה שמתוכנן, כולי תקווה שזה יעזור ויזיז דברים.

yaRBDen

New member
החלטה על הפירוק לא הייתה בידיהם..

הם ממש לא רצו את זה.. וממה שרואים בסירטונים, ראיונות ובהודעות הם ממש עצובים. ואכן אנהי ביקשה מהמעריצים לעשות כל מה שאנחנו יכולים כדי למנוע את הפירוק ובאמת כל המעריצים מכל העולם לוקחים חלק בזה, לא רק בשבילנו גם בשבילם.

oreloosh

New member
../images/Emo175.gifאז רגע , הם כאילו לא מתפרקים!?

אבל אנהי כתבה גם מכתב !

למעלה