זה כל הקסם.......

black ross

New member
זה כל הקסם.......

ואתה מביט בי מתוך הפיקציה שתוית לך בכזו יעילות, בעיניים החולמניות שלך. רקמת מסביבי בחוטים קסומים סיפור חיים שלם שתפור בצורה כה הרמטית ללא כל יכולת שינוי בתסריט. מעולם לא הבנת איך קרה הדבר...... מעולם לא היצלחת לעקל את הרגע בו אמרתי נואש..... לאהוב אותך היה כל כך קל, כל כך נכון לעשות ...... כל כך פשוט היה לתוות את הסיפור עם חוט ללא קשרים...... ואילו אותם הקשרים שגורמים לנו להמשיך... ואת זאת לא היטבת להבין... הקשרים בחוט מתפקידם לאחות את הקרעים ליצור המשכיות אעפ"י הפגם... אבל בעצם...... האם זו אהבה ? או רק הכמיהה לאהבה ........ האם זו השלמות ? או רק ניסיון נואש להשלים את החסר..... איש לא יודע מהי מנגינת הלב אבל אני ...... אני היום יודעת מהי .... אותה מנגינה שיצרו מילותייך אותה מנגינה שפרטה על נבכי נשמתי ואני התימרתי לקרוא לזאת ......... אהבה אבל...... זאת אכן אהבה ..... לא מהסוג לה ייחלנו .... לא מהסוג המשלים ..... ושנינו ..... לכודים במערבולות החיים ...... טעינו ...... ואיני מצטערת על כך ...... ואתה, אתה אינך צריך להצטער על כך ..... ואין ערך לשיעור שהיקנו לנו היוצרות ואין דרך לומר חשיבות הלקח.... ובעולם הקסום הזה הלכנו לאיבוד אני ואתה ...... רגעי קסם...... אבל זה כל מה שזה היה...... רגעי קסם ואתה ..... מביט בי מאותה פיקציה שתוית בצורה כה יעילה .......... לעד נשארת הפיקציה שלך בהוקרת תודה על רגעי הקסם ************************** ידידי היקר .... אני כמעט בטוחה במאת האחוזים שתדע שחלק זה מופנה אלייך .... מקווה שמכתב זה נגע לליבך ..... שהרי הוא נכתב עבורך ומתוך מילותייך .... ניסית ולא לרגע קט להביט מעיניי הפיקציה שלך ..... חייבת לומר שהרבה נכתב מתוך הזדהות עם הכתוב .... שלך במחשבותיי כמו תמיד

אניהו

New member
מחוות תודה

אממ.. טוב. נותרתי ללא מילים. אחרי מה שכתבת גם אין מה להוסיף. נשתמע בפרטי כבר כי זה אישי בחוט ומחט הוא טווה את הבלבול ומנגב את הדמעות עם השרוול.. עידן

למעלה