זה כואב לי יותר מדי.......

סקאלי

New member
זה כואב לי יותר מדי....... ../images/Emo53.gif

די, אני לא יכולה לסבול את החיים האלה...... פשוט זה כואב וכואב וכואב.....בלי סוף. אני עצובה , כבר אין לי כוח לבכות.... יש לי 2 חברות . הראשונה- זאת שרון (למי שמכיר) היא במצב איום ונורא, ואני לא יודעת איך לעזרו לה...... (נכון אני סתומה!) השנייה- זאת רעות היא גם במצב נורא היא נשמעת לי נורא עצובה...... (ונכון, אני לא יודעת איך לעזור לה גם.) (ונכון אני סתומה) ודיייייייייייייייייי.................. אני לא יכולההההההההההההההההה................................ גן החטאים/ אביב גפן בחצרות העיר בלילה בין קירות כהים סדוקים בתוך גנים ללא ירח רק צחנת עצים פצועים הוא משחק עכשיו תופסת עם פראנויה ופחדים והם אומרים זה יסתדר לו בגן החטאים הם סגרו לו את הדלת הם כבר רצו הרבה שנים איש זקן בגוף של ילד שעשה רק נזקים פה מלאכים תלושי כנפיים בשמיים בוערים שומרים עליך עם החרב בגן החטאים נתנו לך זהות שבורה מיום ליום היא מתפוררת המציאות שלך בממתינה אז שב בשקט פתאום אתה קולט הכל רקוב כאן מבפנים ואין לך סיכוי כאן ילד בגן החטאים
אני
של בן אדם.......

פרוזק

New member
((((((סקאלי)))))))

ושוב לא נותר לי אלה לומר שאני חולקת על המסקנה שלך העובדות נכונות אך התוצאה שגויה למדיי ובעיברית את לא סתומה ולא זבל אדם סתום וזבל סביר לאניח לא היה רואה שהחברות שלו במצב רע אבל את רואה את זה אני יכולה לאבין את התיסקול של לראות אחרים במצב כואב ולא להיות יכול לעזור להם האמת זה בעמת יכול לשגע פילים. אבל עצם זה שאת רואה זה הרבה וגם את לא במצב משהו ואני מאמינה שגם חברות שלך רואות את זה וגם להן קשה כי גם הן לא ממש יכולות לעזור מהמקום שלהן בקיצור כל אחת בתוך הגהנום שלה אבל בכל זאת אפשר לראות את הקרניים של האהבה שזורמות אומנם חלשות אבל הן שם אז תחזיקי מעמד כי אין ברירה אחרת ואביב טוב אביב זה אביב מה אני יכולה לומר "ואלוהים שם מחייך כשאתה סובל שלוח מלאכים ואמא אני נופל"

סקאלי

New member
פרוזק...

אני לא יכולה להחזיק מעמד... אני נשברתי כבר ויש אפשרות אחרת!!! (אם את יודעת למה התכוונתי)

פרוזק

New member
כן אני יודעת

אבל אני מנסה בכל זאת להאמין ואולי לגרום גם לך (מתוך הניסיון האישיש שלי עם זה) שזה לא שבירה סופית שזו רק הפסקה קצרה להתרעננות אולי מנוחה מקלחת טובה וחזרה למערכה את יודעת מה תעזבי תמערכה עכשיו לכי תנוחי או משהו כזה מותר לך גם הטובים ביותר צריכים אפסקה למנוחה אני בכל מקרה מאמינה ואוהבת גם כשאין לך כוח לעזור לאחרים גם כשאת שקוע בעצמך

סקאלי

New member
לא, אני לא יכולה לנוח....

אני מרגישה שזה שבירה סופית ...... וגם בלי הבעיות של החברות שלי הייתי נשברת..... ואני מרגישה, שנפלתי לתוך תהום, צר ועמוק עמוק עמוק..... ודייי אני פשוט לא יכולה ..... אני ממש ממש רוצה למות.... אני כבר מזמן רציתי למות עכשיו, אני כבר לא יכולה יותר לחיות את החיים המסרחיים האלה.....

פרוזק

New member
ועכשיו גם אני

עומדת באותו מצב כמוך עומדת מולך רואה את הכאב אבל לא מוצאת את הכוחות לשלוח לך יד ולעזור לך לעלות מן הבור המגעיל אזה שאת נמצאת בו אני יכולה רק לשלוח לך הרבה אהבה וקרן אור בתקווה שהיא תעזור ותחמם אותך וחמודה שתיינו יודעות שאין ברירה למרות שאנחנו מעוד רוצות

מריה...

New member
סקאלי

מישהי אמרה לי פעם, כשחברה שלי היתה במצוקה ולא ידעתי איך לעזור לה, היא אמרה:" רק תהיי שם בשבילה" סקאלי...את רוב העבודה הן צריכות לעשות אבל הן צריכות לדעת, שכאשר הן צריכות קצת עזרה, עידוד ותמיכה, שיש מישהי כאן בשבילן. אז, רק תהיי כאן בשבילן. וכדי לעשות את זה את צריכה גם לדאוג לעצמך ולהעזר באחרים גם כן, אם את רוצה... תשמרי על עצמך מריה...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
סקאלי, אנא אל תוותרי

למרות שכל כך כואב. לא יודעת מה יגיע עד אליך עכשיו, דרך המעטפת הדוקרת הזו של הכאב. אבל חכי. ובכל זאת, נסי לבקש עזרה. לפעמים זה להעביר את הזמן הזה עד שהנפילה הזו חולפת. והיא תחלוף, רק תעזרי לעצמך לעבור אותה בשלום.

למעלה