זה היה לי כלכך טראוומטי

זה היה לי כלכך טראוומטי../images/Emo7.gif

לא לחשוב שאני סתם אהבלית..כי זה באמת היה זוועתי.. ואני מדברת על צילום הרחם שעשיתי היום.. מקודם לא חששתי..אני הרי תמיד לא אוהבת בדיקות גניקולוגיות (כולנו נראה לי!) אבל שם זה היה אחרת.. הרופא היה בסדר ..לא מכירה אותו.. אבל מאז שהתחיל לדחוף דברים, לנקות עם יוד, ולהחדיר שאר חפצים לצילום.. אני לא הפסקתי לבכות.. דמעות פשוט ירדו וירדו בשקט, הוא שאל אותי מה קורה ולא הצלחתי לענות.. הקול אבד לי.. כלכך רציתי שיפסיק.. זה נראה לי בדיעבד כמו מינימאייזה של תחושת אונס
לא בגללו אלא בגלל שהגוף שלי כלכך לא רצה.. וזה כאב נורא..הרגשתי שהנרתיק עומד להתפוצץ..שהבטן לוחצת נדבקת לי לגב.. בשבילי זה נמשך כמו נצח.. העשר דקות הללו
מצטערת אם אני נשמעת מגזימה..אבל זה בדיוק מה שהיה לי.. נסתיימה הבדיקה.. וקמתי בוכה נכנסתי לשירותים החלפתי וישבתי שם פרצתי בבכי לא מובן איזה חמש דקות.. מה גם שהגעתי לשם יום אחרי שנגמרה לי הוסת שמשום מה ארכה שבוע ובדרך כלל היא נגמרת ביום רביעי, אז כעת אני שוב עם דם..ממש כמו ובסת, שימשך עד 3 ימים איך שאמר הרופא שבדק.. בכל מקרה.. אולי זה רק אני.. אני גם בחדירות הרגילות בסקס כואב לי
.. כעת אני יוצאת יש לי תור אצל הגיניקולוג שלי להראות לו את הצילוםפ ובדיקות הדם שעשיתי לפני שבוע.. כולי תקווה שלא יבקש לבדוק אותי פיזית שוב.. זה יהיה לי יותר מדי ליום אחד..
הארכתי..מצטערת ..זה מאוד כאב לי הקטע הזה שהיה לי בקופת חולים והייתי חייבת לשפוך את הלב..שתהיו לי בריאות
.

shogi77

New member
../images/Emo24.gifוואי מסכנה ....אבל תתנחמי

שזה מאחורייך!!! ושאחוז ההצלחה להיקלט גדל!!! מחזיקה לך אצבעות נ.ב. באיזה מקרים מפנים לצילום רחם?

shogi77

New member
מה ההבדל בין צילום רחם להיסטורוסקופ

יה ? הבנתי שההיסטרו' פחות כואב זה נכון?

halon1

New member
בעקרון לפני טיפולים..

לפי מה שאמר לי הרופא .שזה דבר ראשון שבודקים ואחוז ההריונות לאחר מכן מרובה.. ב"ה. זו בדיקה רגילה בשביל הרופאים.

הכי חשוב שזה כבר נגמר...

מקווה בשבילך שאגדת צילום הרחם תתרחש גם אצלך ובמהרה תקלטי להריון בריא ושלם. אם תמיד כואב לך בעת החדירה אולי זה שווה ברור כי זה לא אמרו להיות כך (אולי מקרה קל של וגיניסמוס) תתיעצי עם הרופא שלך. ומחזיקה אצבעות להמשך!

juicy fruit 28

New member
יקירה../images/Emo10.gif

ממש התעצבתי לקרוא את מה שעבר עלייך אני מקווה שבקרוב זה יהיה רק זיכרון רחוק ותוכלי לשים את החוויה הזאת מאחורייך ושזה יקרב אותך במהירות להשגת הריון. לא נראה לי שהרופא שלך יהיה חייב לבדוק אותך היום שולחת לך חיזוקים ג'וסי

אוראור4

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifזה מאחוריך!!!!!!

אני צריכה לעבור את זה החודש...

../images/Emo24.gif

לפחות זה אחרייך, ומקווה בשבילך שאגדת צילום הרחם תתממש, ושהטראומה הזאת תישאר בתור זכרון רחוק רחוק!!!!

אוי, כמה כאב לי לשמוע מה שהיה לך

זה ממזש נורא, אני לא מסוגלת לחשוב על הזמו הזה, זו תחושת השפלה בליווי כאבים איומים, כמו שהגדרת, נכון? אני מאחלת לך מכל ה
שאם משהו היה חסום אז הוא נפתח לחלוטין ושמהר תספרי לנו על חויות נעימות יותר, כמו בחילות והקאות..

אוראור4

New member
מנצלש"ת לשאלה, האם אחרי צילום רחם

החודש אבוד? קראתי שרופאים לא ממליצים להיכנס להריון(לאחר הצילום), מחשש שיתפתח עובר מביצית שעברה קרינה. האם שמעתן על כך??? האם יש הבדל בין הזרעה לטיבעי?

מיני3

New member
לא שמעתי על כך, אצלי באותו חודש

של צילום הרחם הופיעו 2 הפסים (ונולדה לי ילדה בריאה
)

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif מאוד מזדהה!

החזרת אותי אחורה לחוויה המחרידה שקוראים לה צילום רחם. לי היא הייתה מאוווווווד טראומטית ולא היה בה שום דבר "קליל". כאב לי עד עמקי נשמתי, הבטחתי לעצמי לא לבכות ולא לצעוק אבלל עבד... הרגשת האונס אמנם לא עברה אצלי אבל הכאב היה כ"כ חד וההשפלה של הסיטואציה... מזדהה עד כאב. הדבר הכי חשוב שאת יכולה לעשות עכשיו
כי את אחרי זה!!!! זהו נגמר... זה נשאר אצלי בראש גם כמה ימים אחרי אבל למזלנו גם זה עובר... מאחת לך שעכשיו תתגשם אגדת צילום הרחם ותיקלטי במיידי!

סטוק

New member
../images/Emo24.gif מקווה שהתינוק....

שתחזיקי בזרועותייך בקרוב ישכיח את הזכרון הרע הזה

Keila

New member
../images/Emo24.gif

אומרים שבהרבה מקרים יש הריון אחרי צילום רחם. מחזיקה לך אצבעות לביוץ הבא לטובה

מותק ../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif

שולחת לך אין ספור חיבוקים אחרי היום המתיש שעברת... מסכנה שלי, כל כך כאב לי לקרוא את מה שעבר עליך, אני מקווה שהאגדה תתגשם גם אצלך ובקרוב מאוד תחזיקי תינוק/ת בזרועתייך שישכיח ממך את כל מה שעברת. אוהבת מאוד

../images/Emo25.gifולך הגיע מזל טוב ../images/Emo65.gifועד

120 לפני כמה ימים
ולא ידעתי איזה יום בדיוק ואייי
שנה מתוקה קסומה ופורייה שתהיה לך יקירתי
-אוהבת מאוד

kינמון

New member
../images/Emo24.gif ממש כאב לי לקרוא אותך...

מקווה שכל כך מהר תהיי בהריון, שתשכחי שעברת את היום הזה...

נשמות שלי..אתן קסם של נשים../images/Emo23.gif

תודה מכל הלב..כמה שחיממתם לי את ה
שבזכות הביקור אצל הרופא ובזכות השרשור החמים הזה..אני כבר מרגישה יותר
.. אגדת צילום הרחם?..ממ לא ידעתי ולא שמעתי אך כעת אני יותר מתארת לי למה הכוונה.. הרופא שלי אמר שהצילום מראה שאין שום חסימות ברוך השם.. ואמר שיש לי 80% יותר אחרי צילום רחם וניקוי כל הדברים הקטנים שיכולים לחסום..להיקלט החודש.. שלח אותי למראתון של קוצי מוצי החל מעוד יומיים.. ועד 120
.. אז הבטן עוד מתהפכת לי..אך הלב התחמם.. לגבי הכבאים תמיד בעת חדירה.. הוא התפלא שאין בעייה פ יזית שהוא רואה..(הוא לא בדק אותי היום לשמחתי) אך הוא חושב שזה משהו שקשור בדדלקת בדרכי השתן.. שמלווה אותי מלא זמן ולא מטופלת כי היא מחריפה רק עם סיום הוסת כמו כעת ונרגעת לה תוך כשלושה ימים, ואכן זה קורא לי תמיד ולא ידעתי שזה זה תיארתי לי שמדובר בפטרייה שמתעוררת עם שינוי החומציות באזור.. ANYWAY.. הקלה נרשמה.. אוספת לי שקיות אופטימיות .. לקראת המראתון של ה
ושוב..תודה מקסימותתת

למעלה