"...זה היה כיף לא נורמלי..."

©Dangerous©

New member
"...זה היה כיף לא נורמלי..."

שלום לכולם ! סוף סוף חזרתי מהטיול השנתי שלי , איזה כיף ! בואו ואני אספר לכם חויות ! אז ככה , ירדנו ממצוק הארבל שזה היה ממש מפחיד ! נירדו הכל עם יתדות , וזה למטה זה כזה ממש מפחיד , דרך אגב זה היה בצפון ! אחר כך הלכנו במסלול מים בלגונות קסומות של המג´רסה , כולנו התרטבנו , היה כיף !!! השפרצנו מים , והלכנו על המים ממש בתוך עם כל הגוף גם המורות..., אחר כך חזרנו למלון "רוילר פלז´ה" אכלנו ארוחת ערב חמה ואז..פעילות ערב : "לונה גל" , ואז בלילה נסענו באוטובוס ללונה גל היה חושך (זה היה בשעה 8:00) והלונה גל היה פתוח רק לשכבה שלנו (שכבת ט´) יווו זה היה כיף לא נורמלי , ממש נהנתי , למרות שקפאתי מקור , הרגשתי כמו גוש קרח.. חחחחח...:) וגם בלונה גל היה דיסקו. טוף אחרי שישנו במלון "רוילר פלז´ה" והתגנבנו לחדרים של חברים והמורות תפסו אותנו
ביום השני אכלנו ארוחת בוקר במלון ואז הלכנו ל-הר בנטל המדריך סיפר לנו על סיפורי מורשת קרב בנושא כזה של יום הכיפורים , אני אישית לא הקשבתי הייתי מעדיף להיות באוטובוס . אחר כך עוד פעם מסלול הליכה רטובה שזה עוד פעם נכנסים למים אז זה היה ב-"חצבאני" המים היו קפואים קרח !!! יוווווו איזה קור היה (תסתכלו בתמונה-זה חצבאני , אלו חברים של אחי כי גם אחי היה בטיול כמוני אבל הכיתה שלו היתה רק בחצבאני) טוב איפה הייתי? אהה כן חצבאני , המים היו קפואים אבל אחר כך היה מסלול חם אז התיבשנו..ואז.....שייט קיאקיים בכפר בלום ,היה ממש כיף , מפחיד מצחיק ואני שמח שעברתי את זה ! זה היה שעה לעשות את זה ! המדריך אמר כשנגיע לגשר ירוק אז אחרי כמה מטרים יש מפל ! מ-פ-ל ???!!! , אימאלה , אבל הוא אמר שהוא לא כזה גדול! אבל אפשר למות ! המדריך ממש דפוק ! מה זה אפשר למות?! טוב אז יופי הינה אני מת..איזה כיף ! חחח...
, בקיצ´ זה היה עם תלבושת הצלה וכל פעם צריכים להשיט את הסירה, וזה קשה ! וזה גפ שעה וכל שניה אנחנו מסתוביים...יוווו רציתי שזה יגמר כי אני אישית פחדתי כי אני לא יודע לשחות ואם אני אתהפך מהסירה ! (היתי עם 5 החברים הכי טובים שלי וביניהם תום
) אני יכול לטבוע ! בקיצ´ לא קרה כלום ! אני חי אני פה וכואבת לי היד מלכתוב עוד !
הגענו למפ שהוא אמר , קודם כל אנחנו היינו 2 מטרים מזה ואני שומעים צרחות "אימאלה הינה המפל , המפל ואז יש צעקות אהההההה" מזה פחדנו פתאום אנחנו רואים את זה ! כולנו החזקנו חזק בסירה כדי שהיא לא תתהפך ואז כולנו נמות ! החזקנו חזק וזה עבר בשלום ! והגענו חזרה...:) ואז עלינו לאוטובוס ונסענו חזרה הבייתה !! ה-ס-ו-ף , מאת :עדי תודה רבה לכל מי שקרה את כל זה ! אוהב את כולכם ומזל טוב עד 120 הילה ! איזו חמודה מזל טוב *מה חדש בפורום ??, תודה , אוהב אותכם , עדי

ilovem

New member
אמא´לה!

עדי...*חשש*........איזה בי"ס אתה? כי אני בחט"ב ארן...ולנו היה בדיוק אותו טיול! בדיוק! עוד פעם...*חוששת*.....איזה בי"ס אתה?

©Dangerous©

New member
אני מכיר את בית ספר ארן !

שניה את גרה בחולון ??? אם כן אז את מכירה ילדה בשם ורד ?? ויש לכם מורה בשם מרינה אהרונוב ? חחחחחחחחחחח........איזה קטע
אני מכיר את הבית ספר הזה , יש לי שם ידידה בשם ורד .

ilovem

New member
בוקר טוב מייקל!

ברור שאני גרה בחולון! באיזה בי"ס אתה לומד? איזו כיתה אתה? מרינה...יכול להיות, אני לא מכירה את כל המורות אצלי בבי"ס... איזו ורד? יש לנו שתי ורד בשיכבה...

ptalred

New member
לאוזמוס

חח מה זו ההודעה המוזרה הזו עדי? זה אוזמוס נכון? מה המצב? יש לך כבר אייסיקיו?

ilovem

New member
אממ...

כן אני במועצה. נבחרתי אתמול. אני נוסעת לקורס מחר. למה? וכן, אני כן עונה בפורום...אז מה זו השאלה הזו? מממממ.........כנראה זו הורד השניה הזו, החדשה אצלנו בבי"ס. באיזה בי"ס אתה לומד? באיזו כיתה אתה?

TBMJF

New member
ורד............/images/Emo20.gif

היא לומדת בכיתה שלי!
אתה במקרה מכיר את עדי אקנין?

ilovem

New member
וואלה, נכון,

היא באמת בכיתה שלך.....איך שכחתי
מי זה עדי אקנין?

ilovem

New member
שיט......

למה אתה מכיר את הבת של אהובה?! עצוב.........למה כולם מכירים אותה?!

ilovem

New member
עדי!

חחחחח........עודדת אותי קיריל..... עדי! איזה בי"ס אתה? איזו כיתה אתה?

TBMJF

New member
../images/Emo26.gifהתעלומה נפתרה!!../images/Emo36.gif

עשיתי מחקר קטן!! לפי מה שאני יודע.... עדי לומד באלון!! אני

ilovem

New member
for real?

איך אתה יודע?! ואם כן- למה הוא שאל אותי לגבי המועצה? הוא במועצה?

TBMJF

New member
ממש לא יודע.....

אבל כל השאר נכון! נוכל לעשות לו אמבוש
נ.ב. את יכולה להתחבר?

ilovem

New member
לא.

האי סי שלי עושה לי בעיות (again!) נמאס לי מהמחשב הזה.....למישהו יש מושג איך לפרמט מחשב בלי להרוס אותו כליל?

למעלה