זה היה יכול להסתיים באסון

זה היה יכול להסתיים באסון

צומת מרומזר, אני הראשונה ברמזור לפנייה שמאלה לתוך היישוב שלנו
איתי ברכב היונקת במושב שלצידי
התחלף הרמזור לירוק (לי, ולנתיב הנגדי בפנייה שמאלה) והתחלתי בפנייה, פתאום אני שמה לב שההוא - מהנתיב הנגדי שנוסע ישר - נותן גז - רמזור אדום!!.
רכב מאסיבי, איזשהו טנדר 4X4 מפלצתי. בלמתי וצפרתי בכל כוחי, ההוא נעצר פחות מחצי מטר מהדלת שבצד של היונקת. סימן לי סליחה - אפשר לחשוב שזה היה עוזר אם היה פוגע בי!
בדר"כ אני בודקת שהרכב שממול לא מתחיל בנסיעה, אבל הפעם הייתי מרוכזת ברכב ניקוי כבישים שפנה שמאלה בנתיב השני ולקחת את הפנייה בצורה רחבה מאוד...

זה היה מפחיד, לא הספקתי לעכל בכלל.

תאמינו לי - להיות הורה מוריד לי כ"כ הרבה שנים מהחיים - ביום רביעי בילינו איתה במיון ילדים אחרי שהעלתה חום פתאומי בערב והפכה לאפטית וסמרטוטית ברמות מפחידות. הכל תקין - למחרת החום כבר ירד.

לא לציטוט

פישים

New member
וואו

ועוד
על רביעי בערב

Koketka11

New member
מפחיד בטירוף

אגב זאת הסיבה שלא מעניין אותי כלום, הסלקל אף פעם לא יהיה במושב הקדמי. רק באחורי.
מזל שככה זה נגמר.
אגב אני מלמדת את הבנות גם כשהרמזור ירוק, לוודא שמכוניות באמת עצרו ורק אז לחצות.

באמת מזל

גם אנחנו תמיד בודקים את הכביש
אני אגב בטוחה שהוא התחיל לנסוע במהירות אחרי שנכנסתי לצומת
ולגבי המיקום שלה - אני יודעת שזה לא הכי טוב, אבל יש מגבלות צפיפות ברכב ולא נכנסים מאחורה בוסטר ושני כסאות. כשתגיע לגיל ולמשקל של לנסוע עם הפנים לכיוון הנסיעה, והצעיר ישקול מספיק כדי להכנס לבוסטר אני אעביר אותה אחורה (מה גם שהיא נוטה לצרוח בנסיעות - קצת פחות מפעם אבל עדיין) וכשהיא צורחת במושב האחורי ולי אין את הגישה אליה זה כבר מעלה את הסיכון לתאונה.
אם רק היינו יכולים היינו מחליפים לרכב גדול יותר - מפנטזת על מולטיפלה או קנגו.

rnavina

New member
איזה נס
גם אני פוחדת מאד

מהסכנות האורבות בכביש. הן יומיומיות ואנשים נוטים לשכוח אותם.

הרבה בריאות!

ובחגים זה עוד יותר בלאגן

כמות המטיילים שלא מכירים פה את הכבישים, לא שמים לב לדברים כי הם עם ילדים ברכב, לא עוצרים בצידי הדרך כדי לבדוק במפה - אלא עושים זאת תו"כ נהיגה או עצירה ברמזור

macaroni35

New member
כ"כ מפחיד ומחסיר פעימה מהלב..
לבריאות

אני די התייאשתי ממצב בנהגים ולכן הפחתי ברמה ענקית את הימצאותי על הכביש...
ואז פגע בי רוכב אופניים על המדרכה

שולחת לך המון חיזוקים, והמון בריאות לילדתך.

למעלה