זה היה הסתו שבגללו החליטה

זה היה הסתו שבגללו החליטה

לסדר את בגדי את בגדי החורף. היא הורידה את כל החולצות שלו מהתא העליון. הסוודרים. תוך שהיא מתעכבת עליהם. על הסודרים. היום כבר לא סורגים. אבל את הסודרים האלה שהיא סרגה לו בלילות החורף הקרים כששניהם ישבו ליד התנור והוא מגלגל לה את חבילות הצמר לא יכולה היתה לזרוק. היא קרבה אותם אל פניה. אחד אחד הריחה אותם. מיששה, נישקה. חייכה ושאפה מלוא האויר אל ריאותיה.

היא נזכרה בכל חברותיה הפולניות

שהזהירו אותה, ואמרו לה "מי שסורגת לאהובה , האהבה בניהם תגמר". כך הן אמרו לה. היום ממרום עשרות שנות נשואים מאושרים , היא איתו ועם הסוודרים, והן החברות, נשארו רק עם סוודרים קנויים.

המשיכה לסדר והפעם החליטה

לזרוק את כל החולצות המסמורטטות שלו שהשאירה לעתות של עבודות צבע ו/או בנזין. די. הפעם היא תזמין צבָּאאעי. בקשה לשמור על כוחותיו. חששה שהגב שוב יתפס לו.....

לפתע נזכרה . אוי האמולג'ל.

אתמול מרחה על גבו את הטיפה האחרונה הזכירה לעצמה להוסיף אותו לרשימת קניות וגם..עוד אופטלגין לכאבי הראש שלה שיהיה במלאי

ושוב שקעה בהזיות העבר....

היום על גבו אמולג'ל היא מורחת, לשיכוח כאבים, ואז? בשמני עיסוי מרחה את גבו ובטנו וכל חלק מגופו. והיום, אופטלגין לשיכוח רצונות היא קונה ואז? כדורי מרץ כתוספת לפאן....

לפתע מעדה מהסולם

וצנחה אפיים ארצה. הסולם נפל אף הוא עליה. המומה פקחה אט אט את עיניה. בקשה להניע את גופה. פלגגגגגגגגגגגתוך גופה נשמע לה. היא הצליחה להניע את ידיה להזיז את הסולם מעליה, נתמכה במיטה וקמה. עיניה נתקלו בדמותה שהשתקפה במראה שמעל שידת האפּוּר שלה

שרונהה

New member
ואמרה לעצמה.... אחרי הכל את שיר

אחרי הכל את שיר, לא עוד בשר ודם, לא עוד אישה חיה, אבל את שיר קיים. והוא עטוף מילים, מילים ומנגינה, וקצב מסויים, אחרי הכל - את שיר קיים. אז לפעמים כשקר לי, בשקט מתיישב איתך, ושר בלי מילים - אני שר לי. אחרי הכל, את שיר, את שיר נכתב. כל המילים שאת לחשת בי, כל המילים שאת לחשת - הן שיר עכשיו, אוהבת, ועוד מה שחשת בי, מילים, מילים, מילים בשיר נכתב. אני קרוב בשיר כמו הנשימה, באהבה נפתח, ונסיים במה? ונסיים במי? אולי בך, אולי בי? אולי בלי מילים, אחרי הכל, עכשיו את שיר שלי. שלמה ארצי

טוסקה

New member
זכרון זרועותיו

זיכרון זרועותיו שאספו אותי אליו כמו סוודר גדול וחם ואני מתכרבלת בתוכם. זרועותיו העוטפות שהביאו אל הסתיו את ריחותיו של האביב הרחוק והירוק זיכרון ענוג שהולך ונמוג.

שרונהה

New member
איזה יופי טוסקה../images/Emo24.gif

אני רואה שאתם פה עם רצון לאהבה אחרת האמת היא שגמני רוצה אהבה אחרת

שרונהה

New member
אהבה אחרת. כמו זו.. שכתב יעקב גלעד

פנים אל מול פנים פגישה באמצע החיים הגענו אל עצמנו ממקומות כל כך שונים. העיר נראית אחרת כאילו לא היינו פה, הלילה את נשארת חכי איתי לבוקר שיבוא. אהבנו פעם באמת ובתמים אהבנו כמו שילדים יודעים עלי וגם עליך רואים את השנים ואת יפה, פנים אל מול פנים. פנים אל מול פנים אולי רק פעם בחיים הזמן סוגר עלינו מעגל של שינויים. אז מה עבר עליך ומה מביא אותך לפה, הלילה את נשארת חכי איתי לבוקר שיבוא. אהבנו פעם באמת ובתמים...

שרונהה

New member
מה דעתכם שננסה לבטא

כמיהות ומאוויים שלנו באמצעות מילים של שירים

למעלה