זה הזמן לומר שלום

omer719

New member
זה הזמן לומר שלום ../images/Emo24.gif

זהו זה, מחר אני מתחיל את הקורס שלי ואני עוזב את הניהול של הפורום, אבל היה חשוב לי לכתוב פה איזה הודעה, ואני לא יכול שלא להתרגש קצת כי אין מה לעשות, הפורום הזה כבר 'נכנס לי ללב' מה שנקרא - אני התחלתי כמנהל הראשון של הפורום הזה, בערך שבועיים וחצי לפני שהתחיל האח הגדול הראשון, שאף אחד עוד לא ידע איך זה הולך להיות, ואת האמת? גם אני הופתעתי מהעוצמה ומהפופולריות, והפורום געש ומהר מאוד הפכנו להיות לפורום אחד החזקים בתפוז אם לא להכי הכי. אבל אם מסתכלים אחורה, על 2 עונות וקצת יותר משליש שאני מנהל, אני חייב להגיד שהעונה הזאת הכי נהנתי מהחוויה, מלכתוב פה ושם בפורום, מהרמה, שלדעתי ההפיכה לפורום רישמי והחיבור עם מאקו בסופו של דבר עשה הרבה טוב, והיה כיף לראות שיש פה הרבה יותר הודעות ודיונים איכותיים, גם הרבה קטעים חברתיים מצחיקים (אני אתגעגע לקפה הלילה שלי
עושים משלוחים?) ובכלל אווירה מאוד כייפית לגולש. כמובן שעם זה מגיעים הרבה ניקים "מעצבנים" ויותר קללות והדיונים לפעמים נהפכים לסוערים אבל אין מה לעשות, זה חלק מכל דבר שסוחף ומעניין את הקהל. רק ככה מילה ממני - אל תקשו על המנהלים, אל תשכחו שהם באמת בהתנדבות ועושים את זה בכיף, והתחילו כאנשים כמוכם, גולשים שאוהבים את התוכנית והגיבו בפורומים. אני בטוח שהם משתדלים, וגם אם מפספסים משהו שדורש התייחסות - שלחו מסר, עם קישור ואף אחד לא יתעלם מכם. בכל מקרה - תודה בראש ובראשונה לליטל ומיטל, על עבודת ניהול מדהימה, על הקשבה, השקעה והרבה תמיכה ברגעים הקשים. תודה ענקית גם לשוקי, שאולי כבר הספקתם לשכוח, אבל שניהל איתי את העונה הראשונה ואת עונת הVIP ועזר ותרם לפורום רבות. תודה לפומיקית, האחות הקטנה ועידן - על תקופה קצרה אך כייפית במיוחד, אני מאחל לכם המון בהצלחה. וזהו פחות או יותר, אז נתראה כבר, אני עוד אבקר

ללא שם122

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif

אשכרה לבלוס ולהשמין...מהיום הראשון אנחנו עוסקים בהימורים כמה הקרצייה הזאת תשמין ותוסיף למשקלה..

../images/Emo201.gif

עכשיו נשארנו בלי מנהלים... להוציא אותך, ניהול הפורום השנה הוא באותה רמה כמו העונה הנוכחית.

מיק101

New member
למהההההההההההההההההההההההההה

עומריקו, היה לי לעונג להכיר אותך ועכשיו, אחרי שהתאהבתי - אתה הולך????? טוב נו, אם אתה חייב..... תבוא לבקר, אני כבר מתגעגעת....

ido100

Member
בהצלחה בחור

אני זוכר אותך מהיום הראשון שהקימו את הפורום ובאמת עשית את עבודתך נאמנה. בהצלחה בדרך החדשה.

רביטלש

New member
עומר אתה אחלה בחור, שמחתי להכיר אותך ../images/Emo140.gif

אתה תהיה חסר בקפה שלנו הבאתי לך קפה למזכרת

קאראט

New member
שתצליח בכל אשר תפנה עומרי../images/Emo140.gif../images/Emo13.gif

הספקתי להכיר אותך עוד בעונה הראשונה ומי כמוני יכולה להעיד שאתה בחור מקסים, רגיש ויודע לעזור לזולת. מאחלת לך הצלחה רבה בהמשך דרכך ו..... תבקר אותנו מידי פעם

למעלה