זה הולך לכאוב

דקל נור*

Well-known member
ואתם הולכים להנות מכל רגע. סיימנו אתמול את הפרק האחרון בסדרה הקצרה הזו. משודר ב"יס" ו"הוט".

חייו של גיניקולוג בלונדון של לפני 20 שנה בערך, בבית חולים ציבורי. העומס, השחיקה, מקרי החירום, הדילמות, הרופא הבכיר העשיר, המתמחים, שרשרת המזון של ההיררכיה, הפער מול ביהח הפרטי. והכל בהומור שחור מצויין. מזכיר את הספר הישן "בית האלוהים" על סטודנטים לרפואה.
הרופא שזה מבוסס על חייו , עזב את המקצוע.
אם רציתם שהילד יהיה רופא, אולי עכשיו תשנו את דעתכם.

in bal1

Well-known member
ואתם הולכים להנות מכל רגע. סיימנו אתמול את הפרק האחרון בסדרה הקצרה הזו. משודר ב"יס" ו"הוט".

חייו של גיניקולוג בלונדון של לפני 20 שנה בערך, בבית חולים ציבורי. העומס, השחיקה, מקרי החירום, הדילמות, הרופא הבכיר העשיר, המתמחים, שרשרת המזון של ההיררכיה, הפער מול ביהח הפרטי. והכל בהומור שחור מצויין. מזכיר את הספר הישן "בית האלוהים" על סטודנטים לרפואה.
צפיתי בזה.נהנתי מכל רגע.

mיטלמן

Well-known member

שכחת את אמו,
לא פחות חשוב.
ראיתי (חצי סידרה) בוי.או.די, אמשיך.

mיטלמן

Well-known member

לקרוא פרק ראשון:

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
לקרוא פרק ראשון:
תודה על ההפנייה.

נראה לי שאני אדלג על הסדרה ואסתפק בספר.

אבח"י

Well-known member
לקרוא פרק ראשון:
אוי, היה אחד אמריקקי שכתב רומן רומנטיים על רופאים בבתי חולים אמריקאיים' לי סטאפורד או הרולד רובינס [אמא שלי בשל מצב "מיוחד" קראה רק רומנים רומנטיים, רקמה והכינה עבודות קרושה מדהימות], אני באותן שנים כתבתי עבודה באוניברסיטה על ספרות "זבל" [ Pulp Fiction] וכמובן קראתי ערימות על ערימות של רומנים רומנטיים בהם סופר קשוח לסת, יריב, אחות מצודדת, מחלות מין, תחרויות אגו, שחיתויות תאגידיות ומה לא?!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

הספקתי לראות את הסדרה מתחילתה ועד סופה. סך הכל, די מדכאת...
הציניות שבין הרופאים הבכירים יותר כלפי תלמידיהם נוראית.
חייו הפרטיים של דוקטור אדם קיי עם בן זוגו מקצינים את הניגוד שבין עבודה שבה ידיו מחטטות תדיר בגופים נשיים, לבין משיכתו המינית לגבר...
יחסו של אדם לשרוטי הביא על המסכנה את כלל תסכוליו...
ויחד עם זאת, הפשלה הרפואית שלו לא הרפתה ממנו.
בסך הכל, אולי זה משקף משהו מהקורה במחלקה של בית חולים ציבורי וזורה גם אור על ההתנהלות של בית חולים פרטי ומפואר, שרמת הרפואה בו היא שולית...
וכשקורה מצב קיצון, יש להעביר את החולה לבית החולים הציבורי שבו ניצלים חייו...
אוכל להמליץ על סדרה שהרבה יותר נהניתי ממנה, שגם היא מציגה בית חולים. שם מושם הדגש על המחלקה הכירורגית ועל רופא מתמחה שהוא בעצם אוטיסט...
זוהי סדרה שבמקורה היא קוריאנית (ובלתי נסבלת לצפייה), אבל יש לה גירסה אמריקאית שאותה ניתן לראות בנטפליקס (4 עונות), ובאתר "סדרות" מתקדמת לה גם עונה חמישית בעצלתיים. אבל אני נהנה מכל פרק שם. שם הסידרה "הרופא הטוב".
ויש כמובן גם את הגירסא הטורקית, שמכילה כמעט 300 פרקים. וכן. גם אותה ראיתי במלואה והיא לגמרי לא רעה. המשחק טוב. ראש המחלקה חתיך הורס... והתכנים מזכירים אירועים שראינו בסדרה האמריקקית. שם זה נקרא "הדוקטור". קיים ביס VOD בתשלום, או בסדרות.

דקל נור*

Well-known member
הספקתי לראות את הסדרה מתחילתה ועד סופה. סך הכל, די מדכאת...
הציניות שבין הרופאים הבכירים יותר כלפי תלמידיהם נוראית.
חייו הפרטיים של דוקטור אדם קיי עם בן זוגו מקצינים את הניגוד שבין עבודה שבה ידיו מחטטות תדיר בגופים נשיים, לבין משיכתו המינית לגבר...
יחסו של אדם לשרוטי הביא על המסכנה את כלל תסכוליו...
ויחד עם זאת, הפשלה הרפואית שלו לא הרפתה ממנו.
בסך הכל, אולי זה משקף משהו מהקורה במחלקה של בית חולים ציבורי וזורה גם אור על ההתנהלות של בית חולים פרטי ומפואר, שרמת הרפואה בו היא שולית...
וכשקורה מצב קיצון, יש להעביר את החולה לבית החולים הציבורי שבו ניצלים חייו...
אוכל להמליץ על סדרה שהרבה יותר נהניתי ממנה, שגם היא מציגה בית חולים. שם מושם הדגש על המחלקה הכירורגית ועל רופא מתמחה שהוא בעצם אוטיסט...
זוהי סדרה שבמקורה היא קוריאנית (ובלתי נסבלת לצפייה), אבל יש לה גירסה אמריקאית שאותה ניתן לראות בנטפליקס (4 עונות), ובאתר "סדרות" מתקדמת לה גם עונה חמישית בעצלתיים. אבל אני נהנה מכל פרק שם. שם הסידרה "הרופא הטוב".
ויש כמובן גם את הגירסא הטורקית, שמכילה כמעט 300 פרקים. וכן. גם אותה ראיתי במלואה והיא לגמרי לא רעה. המשחק טוב. ראש המחלקה חתיך הורס... והתכנים מזכירים אירועים שראינו בסדרה האמריקקית. שם זה נקרא "הדוקטור". קיים ביס VOD בתשלום, או בסדרות.
צפית ב-300 פרקים? אתה חיית טלויזיה, משה.

mיטלמן

Well-known member
רמז דק בכותרת.
גם אני לא עד אתמול,
אבל תציץ שוב בכותרת של דקל נור.
בחייך אבח"י, סומכים עליך כאן.

למעלה