זה גם נגד חוקי הפיסיקה! - המושחתים

g1948com

New member
זה גם נגד חוקי הפיסיקה! - המושחתים

זה גם נגד חוקי הפיסיקה! - המושחתים משתוללים על הכביש ואנו משלמים ביוקר (בבטיחות ובדוחות)... הכתבה ביום שישי 6.12.2002 בערוץ 2 צריכה להיות הנקודה שתגרום לנו סוף סוף להתעורר. זוכרים את הנהג של שר הדתות שהתפרע על כביש החוף וכמעט גרם לתאונות? נו , אז מה עשו לו. אני אגיד לכם: המשיכו לתת דוחות... לנו! כן כך זה עובד המושחתים משתוללים (חסינות וכאלה) ואנו (הפראיירים) משלמים. צריך לשים לב גם לעובדה כי השוט שמפעילים עלינו לא מקטינה את מספר התאונות – להפך! וזה למה? פשוט : מה שקורה על הכביש קשור לחוקי הפיסיקה ולא לחוקים של המושחתים. דוגמאות: 1. חוק פיסיקלי 1: הכוח הפועל על רכב הנוסע במהירות קבועה (אפילו 130 קמ"ש!) הוא 0 . כח פועל רק כשיש שינויי מהירות. דהיינו: אם אתה נוסע בכביש ישר ובטוח במהירות קבועה – שום דבר לא יקרה. אבל אם אתה מתפרע (ברק – גז – ברקס..) פועל עליך כח רב והסיכוי לתאונה גדול. כמובן שזה קשור גם לשמירת מרחק ולבלימות פתאום. אבל את מה בודקים שליחי הממסד המושחת (ובואו נדגיש: הם רק השליחים ולא קובעי החוק עימם עלינו להתעמת): נכון ! – בדיוק את מה שלא רלוונטי לפי חוקי הפיסיקה. אני נוהג כבר 14 שנה לפי החוקים האמיתיים (שגילו חכמי הפיסיקה) ולא הייתי מעורב אפילו בתאונת חניה. אבל המושחתים דפקו אותי בדוחות. אני חושב שהמקום הוא לפעילות פוליטית למיגור התופעה. אני ממליץ לכולם לתת את מבטחם במפלגת שינוי הפועלת גם בתחומים חשובים אחרים ונראה לי שתהיה לנו שם אוזן קשבת לכל מה שקשור ליחס הבזוי לנהגים בארץ. אגב מהירות קבועה... אדגיש שחוק (פיסיקלי) זה לא עובד כשאתם בסיבוב, שם מומלץ (באמת) להאט כי הכוח הפועל הוא ביחס ישר לריבוע (!!) המהירות לפי רדיוס הסיבוב. אז שנמשיך לנסוע כולנו לנסוע בביטחה לפי החוקים "הרלוונטיים" ושננצח סוף סוף את המושחתים האלה. באמת הגיע הזמן. ערן מפורטל האינטרנט g1948.com

zoharj

New member
ולמרות חוקי הטבע והפיזיקה

אני אישית מעדיף לנסוע על אותו כביש איתך כשאתה נוסע לפי החוק הישראלי ולא על 130 קמ"ש, גם אם פיזיקלית זה בסדר מבחינתך. פורום שינוי הוא לא המקום לדיון על תאונות דרכים, ולא על הרגלי נהיגתך, למרות שזה נושא חשוב כשלעצמו. הלוואי וכולם יסעו יותר רגוע, ישמרו מרחק ויהיו ערניים. זה יטיב לכולנו. ----

yo c

New member
למרות שפורום שינוי אינו המקום לדיון

התאונות דרכים חשוב לציין שתי עובדות: 1. המלחמה בתאונות דרכים כלולה בין מטרות שינוי ומהווה חלק מהמצע שלנו. 2. ד"ר משה בקר שהוא בכיר המומחים לתחבורה בארץ הוא חבר פעיל במועצת שינוי. ולמרות שלא זכה להכלל במקום ראלי ברשימה לכנסת כולנו מקווים שכאשר שינוי תשב בממשלה נזכה להעזר בד"ר בקר ובמקצועיותו במסגרת המאבק הקדוש הזה. טיפה פחות כסף לנהרגים באהלה של תורה תציל רבים מהנהרגים בכביש

למעלה