זה בסדר לשאול כאן לגבי קווים?

מצב
הנושא נעול.

למשל עם קו 60 עוצר בצומת עין עבדת? או עם 841 עוצר בצומת חוקוק? אני מטייל בארץ ומסתמך על הגעה ממקום למקום על תחבורה ציבורית, לא תמיד אפשר להבין מהאתר או מהמוקד את המסלול המדוייק. אם זה ממש לא המקום תקנו אותי ותודה בכל מקרה

זה המקום ! תיכף יעזרו לך ! אנחנו נח

למשל עם קו 60 עוצר בצומת עין עבדת? או עם 841 עוצר בצומת חוקוק? אני מטייל בארץ ומסתמך על הגעה ממקום למקום על תחבורה ציבורית, לא תמיד אפשר להבין מהאתר או מהמוקד את המסלול המדוייק. אם זה ממש לא המקום תקנו אותי ותודה בכל מקרה
זה המקום ! תיכף יעזרו לך ! אנחנו נח
נחמדים !

matany

New member
זה באמת המקום וולשאלותיך השניות

קו 60 מבאר-שבע למצפה רמון עוצר בכל התחנות בדרך (ואפילו נכנס לקיבוצים) ולכן עוצר גם בצומת עין-עבדת. (ותיזהר מקו 60, בכל הפעמים שנסעתי בו הוא היה עמוס מאוד ואפילו לעמוד לא היה מקום (לא מומלץ בסופ"שים
) כנ"ל לגבי 841 בקטע טבריה - קרית שמונה, עוצר בכל תחנה. טיול נעים

אתם באמת נחמדים../images/Emo51.gif

קו 60 מבאר-שבע למצפה רמון עוצר בכל התחנות בדרך (ואפילו נכנס לקיבוצים) ולכן עוצר גם בצומת עין-עבדת. (ותיזהר מקו 60, בכל הפעמים שנסעתי בו הוא היה עמוס מאוד ואפילו לעמוד לא היה מקום (לא מומלץ בסופ"שים
) כנ"ל לגבי 841 בקטע טבריה - קרית שמונה, עוצר בכל תחנה. טיול נעים
אתם באמת נחמדים

נראה לי שקו 60 עמוס בסופש בגלל שכמותי, תודה רבה !

מצב
הנושא נעול.
למעלה