זה בסדר לפתוח שירשור לפרק טופ 4?

tulchi

New member
זה בסדר לפתוח שירשור לפרק טופ 4? ../images/Emo58.gif

פעם ראשונה שאני כותבת פה אבל אני קוראת אתכם מתחילת העונה ולאט לאט גבר בי הצורך לשתף במחשבותיי
ובכן, זה דיי ברור מי ילך מחר הביתה. האיש והראסטות, ג'ייסון קסטרו, שהופעתו בפרק הזה זעקה לשמים "אני יודע שהגעתי לכאן בחסד ולמען האמת לא מובן לי למה דורשים ממני להמשיך לשיר". שני הביצועים שלו היו איומים ואין בכלל תפר בודד להשוואה עם שלושת המתמודדים האחרים. הוא שכח מילים, היה נטול כריזמה, ביצע כמה תנועות גוף מחרידות ופשוט נראה לי שזה לא שהוא איבד כל תקווה, התקווה לא היתה נחלתו מלכתחילה. אלא אם איזה טרוריסט יחליט לבצע מגה-פיגוע במטה התוצאות של אמריקן איידול וכל ההצבעות ימחקו - ג'ייסון קסטרו אומר לנו שלום. דייויד ארצ'לוטה הלך על שני ביצועים שהם sure thing עבורו. סטנד ביי מי שהוא שיר קאנון בתרבות האמריקאית הפופולרית ולאב מי טנדר שכבודו במקומו מונח. הבעיה שלי עם ארצ'לוטה היא שהוא חנפן. הוא מתחנחן לקהל בכל שבוע אבל הוא עושה את זה בחוכמה. הרי את קהל המעריצות הטוויניות שלו הוא לא צריך לכבוש כל שבוע מחדש - הן ימשיכו להצביע לו גם אם הוא יעמוד על הבמה ויבצע את שיר הנושא מתוך שאלתיאל קוואק, לצורך הענין. זה קהל המצביעים הבוגר (שמורכב בעיקר מנשים בנות 40+) שזקוק לאישור להמשיך להצביע לו בכל שבוע ובחירת השירים הללו היתה גאונית, כמו גם בשבוע שעבר. מעבר לכך, ארצ'לוטה משעמם אותי. בכל שבוע מחדש, הדבר היחיד שמענין אותי בקשר אליו זה איזה שיר הוא יבצע. אחרי שאני סוגרת את הפינה המותחת הזאת הוא לא מענין אותי כי אני יודעת איך הוא ישמע, איך הוא יראה, מה הוא יעשה עם העיניים וכמה הוא יהיה מרוצה מעצמו בסוף. ארצ'לוטה הוא המועמד החזק מכולם לזכיה בתחרות ולא משום האיכויות שלו אלא מפאת העובדה שזה מה שהקהל האמריקאי הפרווה אוהב ששמים לו בצלחת. בלדיסט מפונפן וחייכן, גור פנדה או גור דובי קוטב...זה לא ממש משנה כל עוד הוא חמוד ולא עושה רעש אחרי 22:00 בלילה. מה שהכי לא מובן לי זה למה סיימון ממשיך ללקק את טבליית הסוכרזית הזאת? דיוויד קוק לא הלך על בטוח אבל גם לא הפתיע במיוחד. שני ביצועים חזקים וטובים (לא ממש הבנתי מה השופטים רצו ממנו בקשר לביצוע הראשון, זה אמנם לא היה עיבוד מקורי אבל זה היה טוב מאוד) שלדעתי הבטיחו לו את הטופ 3 והחשש לשוקר התפוגג כלא היה. מאוד קיוויתי שהוא יבצע משהו של U2 אבל אחרי שראיתי שקרלי ומייקל עשו את One באלן דג'נרס הבנתי שיאן סיכוי שזה יקרה. סאישה היתה מעולה ב-אה צ'יינג' איז גונה קאם וקצת פחות טובה בפראוד מרי. אני הסכמתי עם פאולה שאמרה שרואים שסאישה תפסה תעוזה והפכה מילדה עם קול גדול לפרמורמרית עם קול ענק (או משהו דומה, אני לא ממש זוכרת מילה במילה). א-ב-ל, גם הסכמתי עם סיימון שאמר שזה היה חיקוי להופעה של טינה טרנר. אולי לא חיקוי, אבל בהחלט ניסיון ברור לרכב על הביצועים של טרנר לשיר. הביצוע השני שלה היה מעולה ורואים כשגם שהיא לא צריכה לפזז על הבמה היא יודעת איך להעביר אמוציות ולרגש. בכל מקרה, רוב המבקרים וצופי התוכנית שיערו שג'ייסון וסאישה יהיו מועמדים להדחה ולדעתי, אם להתבסס רק על ההופעות ולא על הפילוח הסציולוגי-אנתרופולוגי-כרונולוגי-פסיכולוגי של קהל המצביעים, אני מקווה בשביל ג'ייסון שהוא חסך לעצמו כאב ראש כביר וארז כבר את מזוודותיו מיד בתום השידור. ואם לנסח מחדש את אחד מהגיגיו השנונים של צ'נדלר בינג - Stick a fork in him, he's done הצפי שלי לגמר - סאישה וארצ'לוטה. כמובן שהייתי רוצה שדיוויד קוק יקח את כל הקופה אבל אני חושבת שבמשך 7 עונות הקהל של אמריקן איידול הבהיר מה הוא מעדיף לראות ולשמוע ולצערי, למרות ש-dialidol מציב את קוק במקום הראשון השבוע בפער של 3% מארצ'לוטה (עם סטיה של 2.5%
), קוק יעזוב בטופ 3 ונשתעמם לנו ביחד כל הדרך לעונה הבאה.

Fairywitch

New member
ברור שזה בסדר, וברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

אני אישית לא צופה היום בתכניות בידור, אז אתפה מחר בבוקר בשידור החוזר ואוכל להגיב

לגבי סיימון וארצ'ולטה-

"מה שהכי לא מובן לי זה למה סיימון ממשיך ללקק את טבליית הסוכרזית הזאת?" אני בטוחה! שסיימון לא מתחבר לסגנון השירה הקיטשי שלו, אבל הוא לא יכול שלא להחמיא לאחד המתמודדים היחידים המוכשרים שנשארו בתחרות הזאת שכן, איזה לגיטימציה יש לתוכנית הזאת?! בקיצור, לא תתפסו אותו בחיים קונה דיסק שלו, אבל הוא חייב להודות שהילדון מוכשר. לגבי הגמר המצופה שלך- ארצ'ולטה וסאישה.. אם זה יהיה הגמר, הוא יהיה המשמעמם לדורותיו והמפיקים לא יתנו לזה בחיים לקרות!!! זה ניצחון כ"כ ברור של ארצ'ולטה שאף אחד לא יטרח לראות! ונראה לי שאת מורידה מערך ההערצה שיש לקוק בתחרות. אני כמעט בטוחה שהוא יגיע לגמר גם אם הוא לא יהיה מבריק בשבוע הבא. וחוץ מזה, סאישה? יש גבול..

tulchi

New member
שלא תביני אותי לא נכון

אמן שקוק יגיע לגמר ואמן בחזקת 12 שהוא יזכה. פשוט נראה לי, כמו שהסברתי, שאמריקה אוהבת בסופו של דבר את האיידולים שלה נקיים, מצוחצחים, ילדים טובים כאלה ואם להחמיר אז - נטולי אישיות וייחודיות וזו התבנית בה מתיישבים היטב ארצ'לוטה וסאישה. לגבי סיימון, אני לא צופה אדוקה של התוכנית (יש עונות שבהן ראיתי כמה פרקים בודדים בלבד) אבל הרושם שהתקבל אצלי עד כה הוא שסיימון אומר מה שהוא חושב. אם סיימון מחמיא לארצ'לוטה זה בגלל שהוא חושב שארצ'לוטה ראוי למחמאה. הרי בסופו של דבר ארצ'לוטה עושה הכל by the book והולך לו יופי. א-ב-ל להגיד על ארצ'לוטה שהוא crushed the competition על ביצועים דיי מלוקקים וצפויים לשירים הכי מוכרים ופופולארים באמריקה ובעולם כולו זה מאכזב.

אל תתני לסיימון כ"כ הרבה קרדיט!

סיימון הוא חלק ממכונת כסף מאד משומנת וגדולה שנקראת אמריקן איידול! הוא לפעמים זורק "יציאות" והצהרות שכולם מדברים עליהם רק לשם הסיבה הזאת- שכולם ידברו עליהם. זאת תוכנית טלוויזיה- והם רוצים show ואם כל מיני הצהרות של סיימון יהפכו את התוכנית ליותר מעניינת ויביאו יותר רייטינג אז הוא יגיד אותן... אני בספק אם סיימון באמת מתלהב מארצ'ולטה (בהשוואה לאחרים) כמו שהוא מצהיר.. ואם באמת כן, זה מאכזב משהו..

Mondsee

New member
../images/Emo58.gif

למרות אהבתי הגדולה לג'ייסון, הוא היה נוראי. נדמה לי שגם הוא היה מעדיף ללכת הביתה. ובכל זאת אני מקווה שהוא ישאר. דווקא ארצ'לטה הפתיע אותי לטובה בשיר האחרון, ממש אהבתי, ואני בד"כ לא סובלת אותו. ההופעה הראשונה של סאישה היתה טובה, השניה בלהה. וד.קוק השאיר אותי אדישה בשני השירים.

ella e

New member
../images/Emo58.gif

ג'ייסון אכן היה נוראי, וזה עוד שתי שירים שהכי מתאימים לו, אבל! הצליבה הזו שהשופטים עשו לו הייתה לא במקום.. מסכן, כ"כ ריחמתי עליו.. אבל הוא כבר מופיע בלי חשק, כאילו הוא יודע שלא מגיע לו להיות שם, ושהוא נמצא שם על חשבון אנשים הרבה יותר מוכשרים.. קוקי היה טוב, די הזכיר לי את שבוע שעבר - ההופעה הראשונה היתה טובה, אבל השנייה- מדהימה (חוץ מהסוף שלא ברור כ"כ מה הלך שם) אוף כ"כ רציתי שהוא ישיר את JEREMY! הקול של סאישה בשיר הראשון הזכיר לי טיפה את קרלי, משום מה.. היא הייתה סבבה, חמודה היא הייתה כשהיא בכתה! ארצ'י ממש "הפתיע" עם ביצוע חסר מעוף לSTAND BY ME שהיה נשמע כמו המקור חוץ מכמה תווים (שהתפקששו לו, אגב) בסוף, והשיר השני היה חביב, אפילו לא העברתי באמצע!

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo58.gif

הסט המושלם שלי בשביל קוק היה Layla של דרק והדומינוז, ו-Pride (In the Name of Love)) של U2. אגב, אם ג'ייסון באמת יהיה זה שיעזוב הערב, אני לא מאמינה שסאישה תגיע לגמר וקוק לא. קהל המעריצים שלה ממש לא חזק כמו של קוק ואני לא חושבת שהיא יכולה לתת הופעה טובה יותר משל קוק וארצ'י בליל הופעות, שירוויחו לה קולות של צופים מזדמנים.

../images/Emo58.gifאבוי

קוק - שיר ראשון - לא משהו בכלל :|. לא אהבתי את השירה שלו היום, ומאוד מאוד הפריע לי שהמיקרופון שלו לא היה מאוזן עם המוזיקה, ז"א שמישה פישל בבאלנס והוא נשמע הרבה יותר חזק מהמוזיקה. שיר שני - כבר המשפט הראשון הגיע עם הטון קוק הזה שאני אוהבת. הכמעט לחישה הזה, אבל לא
נו לא יודעת להסביר. מעולה! ממש אהבתי
. כשסיימון אמר לו וולקאם באק דייוויד קוק זה היה נשמע כזה גיי XD וטוב שפולה לא התחילה לשיר שם גיב מי מור או משהו, כמעט הרגשתי את זה מגיע
. סאישה - שיר ראשון - אולי זה הדימיון שלי אבל גם אותה שמעו חזק יותר. אבל פה זה ממש לא הפריע, היא הייתה מעולה! הבחורה הבינה שהיא צריכה להפציץ בשביל להישאר בתחרות והיא נותנת הופעות בהתאם. כל הכבוד על התזוזה על הבמה, בסטטוס שלה, של זמרת מתחילה, צריך הרבה אומץ. כל הכבוד לה! שיר שני - מ-ד-ה-י-מ-ה!!! אם לבחורה הזאת לא מגיע להיות בגמר עם אחד מהדייווידים (אחרי היום קשה להחליט מי) אני צנצנת, אוקיי??? הסכמתי לגמרי עם פולה, הביצוע היה ממש מרגש ויפה. והיא הייתה ממש בובה כשהיא בכתה. ג'ייסון - שיר ראשון - שיר קצבי
. זוועה. מה נסגר איתו? והאמת נמאס לי מהפרצופים המזלזלים שלו בביקורות הרעות של השופטים... סיימון היה ממש רע איתו XD. ממש רוטוויילר או משהו
. טוב שפולה שם לאסוף את הרסיסים של המתמודדים, שמישהו יביא לה יעה. שיר שני - די, נמאס מהזלזול שלו בתוכנית. אתה רוצה לעוף, אמן תעוף כבר. אפילו הטימטום של פולה כבר לא נשמע אמיתי לגביו. ארצ'י - שיר ראשון - הנה הדייוויד של פעם!!! מהמם!
אני מסכימה עם סיימון שהוא קצת נאבק בתו הגבוה הזה בסוף, אבל לדעתי הוא התמודד עם זה טוב. אבל הוא חייב להפסיק להתלבש כמו הומו שמנסה להיות מטאליסט. שיר שני - יופי, תנו לו את הפימפ ספוט, כאילו שהוא צריך את זה. שוב היה פשוט מעולה. הדבר היחיד שנראה לי קצת מגוחך זה שילד שר שיר אהבה עמוק כזה. את מי הוא כבר הספיק לאהוב ככה, הילדה הכי יפה בגן?

M o n t i

New member
../images/Emo109.gif ../images/Emo103.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo58.gif [?]

הרגת אותי עם 'וטוב שפולה לא התחילה לשיר שם גיב מי מור או משהו, כמעט הרגשתי את זה מגיע.' 'הוא חייב להפסיק להתלבש כמו הומו שמנסה להיות מטאליסט' כ"כ נכון!!

פטל 11

New member
וואוו

יש פה כמה דברים שממש דומים למה שכתבתי למטה.. קריפי!
בכל מקרה, מיותר לציין שאני מסכימה אתך לגבי הרבה דברים

noa1313

New member
ספויילר בפנים

דייויד קוק היה בסדר, מודה באשמה שלא ממש הקשבתי כי הייתי עסוקה בלשחק פוקר עם אח שלי אז יכול להיות שאחרי שאני אחרוש על הגרסאת סטודיו דעתי תשתנה
סאישה בסדר כרגיל, אבל הבכי בטח יביא לה סימפטי ווטוס ג'ייסון מזעזע ארצ'ולטה משעמם יש לי תחושה ממש ממש ממש רעה לגבי ההדחה. ארצ'ולטה בטח לא יעוף, המעריצים האובססיבים של ג'ייסון לא קולטים שהוא כבר מת לעוף משם וכמו שאמרתי הבכי יביא לסאישה קולות - נקווה שלא מספיק כי כמו שזה נראה יש סיכוי שקוק עף למרות שהוא האחרון שמגיע לו

M o n t i

New member
../images/Emo109.gif ../images/Emo103.gifVery interesting Night../images/Emo58.gif

השופטים הוכיחו בערב את זה את מה שבדיוק אני הולך להגיד לגבי ג'ייסון,אבל חכו שאני אגיע לג'ייסון. נתחיל לפי הסדר ונתקדם לאט ובזהירות
. נתחיל עם דייויד קוק שלטעמי היה החוליה החלשה הערב בצורה משמעותית. Hungry Like the Wolf-היה הביצוע הגרוע ביותר שלו בתוכנית [בהתחשב בכך שאת הביצוע מהטופ 20 אני באמת באמת לא זוכר] אני לא יודע אם זו הייתה רק אשמתו,כי גם הלהקה לא נשמעה במיטבה,או שאלה היו בעיות בטיזינבו,או אני לא יודע איפה. בכ"א היה די מעצבן לצפייה אפילו.לא מתאים לו וממש לא נהניתי. Baba O'Reilly התחיל חזק מאוד והיה יכול להיות ביצוע שישאיר הרבה רושם.אבל דייויד נשאר די רגיל ואת הסוף כלל וכלל לא אהבתי. לאחר מכן עלתה סאישה מרקדו וכן,כולכם תזכרו את סאישה מרקדו! כי היא עלתה לבמה עם 'מרי הלסבית' כמו שדילן אוהבת לכנותה והביאה הופעה שלא הייתה מביישת אפילו את ביונסה!טוב,זה היה די מזכיר את ביונסה,אבל עדיין,הופעה פשוט משגעת!הופעה של כוכבת! סיימון לפני ההופעה שתה משהו והיה צריך להתעשט,כי אין לי שמץ של מושג על מה הוא דיבר! בזמן שסאישה הופיעה עם A Change Is Gonna Come שחובה לציין שהוא אחד השירים היפים לדעתי,סיימון הביא לרנדי לגימה המהמשקה שלו והוציא תסכולים מהעבר על סאישה שהייתה פשוט מ-ה-פ-נ-ט-ת בהופעה פשוט מדהימה! סיימון התעשט לו בזמן ההופעה שלה וכיבד אותה בכבוד הראוי לה! אני נותן לה 10 מתוך 10 על הערב הזה. והנה מגיע אהובי ג'ייסון קסטרו שבזמן שאני קורא פה הודעות איומות על ההופעות שלו,אני חושש מלפתוח ולראות. אני מתחיל לצפות בהופעה הראשונה-I Shot the Sheriff עם ידיים מכסות את העניים,אני מקשיב אט אט והכל נשמע לי טוב ויפה,אני מוריד את הידיים מעל העניים,צופה בהופעה ונהנה מכל רגע ורגע. השופטים וגם אתם לקחתם מפאולה את החומרים שלה,אני נשבע לכם! סוף סוף ג'ייסון משתחרר ועושה משהו שונה על הבמה וכ"כ אבל כ"כ אהבתי את זה!אין לכם מושג בכלל כמה! אחת ההופעות הטובות שלו לפי טעמי. וגם Mr. Tambourine Man הייתה הופעה מצוינת שהתלבשה עליו נהדר.אפילו לא שמתי לב שהוא התבלבל במילים אם הוא לא היה אומר. לטעמי היה לו ערב מצוין. ואחרון וחביב מאוד מאוד ליטל פרינס ארצ'י שהתעניינתי בו ראשון כשקמתי בבוקר ולמען האמת צפיתי בשתי ההופעות שלו ב8 וחצי בבוקר ואז הייתי צריך לעוף לעבודה. ואת האמת?Stand By Me לא יצא לי מהראש כל היום! היה ביצוע פשוט מצוין וכ"כ לא טיפיקל דייויד לדעתי.התוים האחרונים שלדעת סיימון לא היו מוצלחים כ"כ לדעתי היו גאוניים והעלו את הביצוע בכמה רמות. היה פשוט מ-ד-ה-י-ם! Love Me Tender היה פחות טוב לדעתי.הגירסה של נורה ג'ונס מדהימה,אבל בתור הופעה אצל דייויד זה היה ללכת על הצד הממש בטוח ואפילו קצת משעמם.כמובן שהוא ביצע את זה ווקלית נהדר,אבל אנחנו כבר יודעים שהוא ווקליסט נפלא. סטנד ביי מי כיפה על זה בגדול. לסיכום,אחמ: לדייויד קוק היה ערב די חלש והמעריצים מפחדים מהשוקר העונתי ורצים להצביע-דייויד קוק איז סייף. סאישה הייתה מעלפת וזה כאילו היה השיא שלה,אני לא יודע מה יקרה לגבי המעריצים,אבל לצערי יש לה סיכוי גדול לעוף אחרי שיא שכזה. ג'ייסון מבחינת השופטים היה גרוע.אולי לחלק מהמעריצים גם נמאס כמוהו ואולי חלק ירוצו להצביע.אני צופה ג'ייסון בבוטום 2,אם הוא יעוף או לא,את זה עוד נראה.יש סיכוי גדול מאוד שכן. ואומנם אני דווקא חשבתי שארצ'י יהיה השוקר העונתי,אבל אחרי ערב שכזה ומחמאות כאלו לא נראה לי שיש סיכוי. כנראה שבכ"ז יהיה גמר דייוידים.בסדר. סאי תעשי לי ילד!

ר ו ח ל י

New member
הולי קראפ |:

חשבנו על אותו הדבר! P= "זה היה די מזכיר את ביונסה" ? זה היה יותר מזה. תכלס זה היה סתם חיקוי. וגם ההופעה עצמה והקטע עם השיער..

Miss Murder

New member
../images/Emo58.gif אני יודעת שאני לא קשורה

קוראת פה תמיד.. אבל סופסוף מישהו חושב מה שאני חושבת על ההופעה של ג'ייסון!! השיר הראשון שלו היה דווקא לא רע בכלל,הוא היה ממש מגניב שהוא שר שיר עם קצב,של בוב מארלי..השופטים ממש הגזימו בביקורת.זה היה טוב. והשיר השני היה גם מצוין,חוץ מהקטע שהוא שכח את המילים ואי אפשר היה שלא להבחין בזה..

ר ו ח ל י

New member
ספלאש..../images/Emo58.gif

טוב,בקצרה - דייויד קוק - לא אהבתי את השיר. מבחינת הביצוע הוא יותר מדי לחץ על הקול,וזה לא זרם הכי טוב. ובאמת הייתה בעיה חמורה באיזון הסאונד וכנראה שזה קצת השפיע עליו. השיר השני- סופסוף שיר שאני מכירה..
הוא התחיל טיפה מהוסס,ושוב הסאונד היה נוראי.. אבל כשהוא הגיע לפזמון זה היה נהדר ומשוחרר,הוא לא דחף ולחץ כמו בשיר הראשון וזה זרם טוב. אבל בשלב הזה לטעמי הוא חייב ללכת חזק עם בלדות רוק קורעות. ג'ייסון - אני מעדיפה שלא להתייחס לשיר הראשון.. השיר השני - התחיל נחמד,אבל כשהוא הגיע לפזמון ואשכרה מלמל אותו ,ושכח לגמרי את המילים הוא נמחק לגמרי. חייב לעוף מחר! סאישה - שוב סאישה מפגינה נוכחות תיאטרלית ובצוע קולי בינוני.. ושמתי לב שהיא די מנסה לחקות את ביונסה באילתורים הקוליים ובכמה מניירות.
השיר השני - לא השאיר כזה רושם,אני חושבת שהשיר השקט שלה משבוע שעבר היה הרבה יותר טוב. ארצ'ו - מה בדיוק היה בלייזין האט בזה? =S רק נחמד. השיר השני - היה מעולה, אבל להגיד שהוא ריסק עם זה את כל המתמודדים האחרים? זה לא היה עד כדי כך מדהים =\

פטל 11

New member
../images/Emo68.gif טופ 4... ../images/Emo58.gif

הערב הזה היה ממש מלחיץ, בעיני. קצת שכחו להנות. כולם בדרך להתקפי לב.
ג'ייסון- סיימון חייב להרגע. באמת נו. ההופעות של ג'ייסון לא היו טובות במיוחד, וביקורת רעה ועוקצנית (ודי מצחיקה) מספיקה פעם אחת. בפעם השנייה זה היה ממש וידוא הריגה. הרגשתי ממש מובכת בשביל ג'ייסון. העניין הוא שאני לא יודעת איך זה ישפיע על ההצבעות. |חושבת|. הבחור הזה כל כך סטלן. מה שהוא עשה כששכח את המילים פשוט הרג אותי מצחוק. פא פא לה לה טה טה.. וכשההערות ה"טובות" של פאולה לא יכולות אפילו לעבוד עלינו בקצת ונראות כאלו פתטיות, זה אומר שמצבך באמת די רע. גם הצהרת "אני עושה בוב מרלי, אההההה" היתה, הממ, או מיי גאד, אתה לא אמרת את זה עכשיו ככה. יצאת דביל, בעיני. עם זאת, הביקורות שחטו אותו, והם צריכים להרגע. לא יפה.
סאישה- גרוזיה לנד מישהו? התגעגעתי לזהב. טוב שיש פה עוד בחורה.
הבחורה הזו פשוט רוצה להיות כאן. הגיע הזמן שתראה קצת רגש ועניינים... לבי יצא אליה. אמנם אם היא תגיד עוד פעם אחת שהיא רק רוצה לעשות קצת פאן אני אהרוג אותה, אבל מילא. הופעות חזקות ומושקעות. הביצוע הראשון הזכיר לי מחווה לטינה טרנר יותר מאשר חיקוי. היא אחלה אינטרטיינמנט. דווקא הביצוע השני לא הפיל אותי, לדעתי היא קצת זייפה באיזה תו או שניים, אבל עדיין, סאישה- אני בעדך. ארצ'ולטה- השיר הראשון היה חזק, צפוי מאד, בטוח, אבל הופעה מצויינת. השיר השני, לעומת זאת, היה ביג ביג ביג נו נו בשבילי. ואני בטח במיעוט. אולי זה כי אני זקנה, אבל ילד קטן, לא לוקחים שיר כזה של אלביס והופכים אותו לממתק טינאייג'רי דביק! לא! אני לא מרשה! לנורה ג'ונס מותר. לך אסור.
איפה החספוס, האלביסיות הזו. אי אפשר בלי זה בעיני. פשוט שנאתי את הרעיון של הביצוע הזה כל כך. קוק- אני לא אוהבת את השיר הזה של דוראן דוראן. משהו שם גם לא נשמע טוב בלי קשר לקוק. נשמע קצת צרחני. הופעה לא משהו בכלליות. בסדרית אבל לא נפלתי. השיר השני היה כבר משהו אחר, הופעה פיצוצית. אחלה ווקלס, אחלה אווירה, מאד נהניתי. במיוחד מההערה הגיי של סיימון (וולקאם באק..), אמאל'ה, זה כאילו היה לקוח מאיזה פרסומת פורנו או משהו. בכל מקרה, העוגייה שיחקה אותה בסיבוב 2.
ומה נסגר עם רנדי. באמת. כמה דביל אתה יכול להיות, ההערות שלו לא תרמו כלום היום, שאיזה רוטווילר ישתיק את הדוג הזה.

למעלה